Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Yes, yes, yes, są wreszcie wiśniowe estiaje!!! :shock: :grin:

 

Czy ja kiedyś mówiłem, że my08 jest okropny...? Nie, nie możliwe, takiej bzdury nigdy bym nie napisał! :cool:

 

Niniejszym oświadczam, że my08 baaardzo mi się podoba! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar raczej miał jazdę na myśli a nie wygląd, a tego jeszcze nie wiemy jak sie bedzie zachowywac, choc nieliczne przecieki mówia że ma być wściekle szybkie

 

Przecieki - mam jeden. W najnowszym magazynie Auto moto, autor artykułu dot. nowej STi (jak twierdzi po osobiście dokonanej jeździe testowej) pisze:

"Tegoroczny model ma zupełnie inne cechy, które sprawiają że dotychczasowi fani oszaleją, a nowi zaczną sie pojawiać gromadami. Po pierwsze, auto ma twarde, ale co najmniej zadowalająco wygodne nastawy resorowania.

Po drugie, jest szokująco wręcz neutralne w zakrętach i nie ma skłonności do podsterowności , co było wadą poprzedników.

No i po trzecie, mamy tu możliwość dowolnego dostrajania pracy centralnego mechanizmu różnicowego oraz wyczynowego ESP."

:wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec Lutego przyjeźdza moje My08 ciężko się doczekać , sam jestem naprawdę ciekaw i wszystko będzie naprawdę jasne...

sądzę ze uncja praktyki waży dużo więcej od tony teorii

szkoda że nie ma jej już teraz :(( no cóż czekać pozostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec Lutego przyjeźdza moje My08 ciężko się doczekać , sam jestem naprawdę ciekaw i wszystko będzie naprawdę jasne...

sądzę ze uncja praktyki waży dużo więcej od tony teorii

szkoda że nie ma jej już teraz :(( no cóż czekać pozostaje

 

Jaka by nie była to jak wpadnie w Twoje rączki to będzie "wyregulowywana" na znacznie lepsza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke wyższe od tych co podałeś

 

Troszkę? STI będzie w PL pewnie kosztowało niecałe 50K EUR :twisted:, czyli nie dość, że waluta inna, to ta kwota wcale nie różni się "troszkę" :twisted:.

 

Przemo, nie chciałem już aby popadli w depresje że za auto ucięte przyjdzie zapłacić 50k EURO, ciekaw jestem, może subaru chce konkurować z FOCUSEM 4x4 - ale czy takiego zrobią :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tegoroczny model ma zupełnie inne cechy, które sprawiają że dotychczasowi fani oszaleją (...) ESP."

 

No właśnie, oszaleją... :evil:

jarmaj - ale ma tez byc wiekszy schowek na niepotrzebne bezpieczniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...