Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie bedzie nas tylko dwóch w Polsce (zamowiłem grafitowy)
To biały (tylko jeden i bez Recaro) czy niebieski (wszystkie sprzedane)

Jeden grafitowy (zacnie) i jeden biały to dwa, więc albo te niebieskie to ściema, albo będzie Was więcej niż dwóch w Polsce. Czyli wszyscy narzekają, a po cichu zamawiają. :mrgreen:

 

Zamawiają ale nie w Polsce.

AK

ps.my mamy swój rozum..... :mrgreen: czekamy.....wrx w D. już nie dostępne :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUKS, dopisanie mnie do listy to moooocne nadużycie :twisted:. Ja na razie nie mówię ani "tak", ani "nie". Proszę o wprowadzenie stosownej korekty :cool:.

 

Zamówił niebieską , żeby sąsiedzi nie widzieli różnicy :cool: a tu korekty jakies.... :mrgreen:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leasing na Peugeot'a się kończy za dwa lata, i wtedy chyba wezmę STi jako służbowego hatchbacka. :mrgreen:

 

a nie evo ?

 

mi sie konczy leasing skody za 3 miechy no i bieda bo musze miec cos na wyjazdy rodzinne.nowy wrx za maly wiec chyba wezme w leasing bardzo rodzinne STI od carfita :twisted: zona nawet tak podpowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, po pierwsze dzieki za slodzenie......... :P

 

Po drugie, te 1470kilo to wyczytane w necie (wspomniane pare stron wczesniej),

 

po trzecie, mimo wszystko staram sie zachowac jako-taki obiektywizm, bo niby co ja bym mial tutaj osiagnac wciskajac ludziom kit? ;) Po prostu wierze w to, ze to VDC w polaczeniu z DCCD i SI-D moze faktycznie byc jednoczesnie bardzo efektywne, jak i efektowne. Sam mam Legasiaka ze zwyklym VDC i jeszcze ani razu nie ograniczylo ono mojej frajdy z jazdy :) A skoro w STI bedzie wiele wiele roznych kombinacji, to kazdy bedzie mogl dopasowac dzialanie systemu do siebie i do sytuacji. Zawsze pozostaje opcja "OFF" wiec nie ma na co narzekac ;)

 

A gdy wszystko bedzie zalaczone to.....ja licze na efekt podobny to 3 aktywnych dyfrow :twisted:

 

Narazie ja to widze tak jak nie tak dawno temu wszyscy narzekali na forum na SI-D w Legacy. Dlaczego? Bo tryb zamula i jest wogole niepotrzebny. I tak strasznie sie tym przejmowali, ze nie dostrzegli tego, ze za to [s#] jest naprawde wypasny i, przede wszystkim, nikt nikogo nie zmusza do korzystania z ! Tak samo bedzie tutaj z VDC.

 

1. Andrzej Koper-tak?

2. Carfit-tak?

3. Przemeq- na razie nie mówi ani "tak", ani "nie".

4. Kalixt

5. Ivanek-się zastanawia....

6. Blue

7. Rzymu (ja kupie raczej napewno, ale tylko STI)

8. TJ (sorry, Sniezka :oops:), ale musi byc biala perla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobmy jeszcze liste, komu sie nie podoba, ale chcialby sie przejechac, liste komu sie nie podoba narazie ale poczeka az zobaczy na zywo, liste komu sie podoba, ale go nie stac, kogo stac, kto byc chcial a nie moze ..... :mrgreen:

 

Nowe STI podoba mi sie i zdania nie zmienie.

1. RZYMU

2. TJ

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...