Skocz do zawartości

Colin McRae R.I.P. [*]


akow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 488
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wielki człowiek, wielki sportowiec..

 

Colin nie odpuszczał nigdy, pamiętam już dawno wywiad, z Gristem, w którym stwierdził, albo wygramy albo wypadniemy..

Nie było innych możliwości, brak kalkulacji.

 

Nie była to maszyna do wygrywania w pozytywnym tego słowa znaczeniu , był to wielki kierowca, jego era to era gdy sukces zalezal w wiekszosci od kierowcy i taki pozostanie w mojej pamięci.

Bez kompromisowy z ogromną wolą walki i kochający sport motorowy.

 

Ogromna tragedia dla rodziny i bliskich :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na super-oesie w mieście (bodajże w Trewirze, ale tego nie jestem pewien) na partii składającej się z zakrętu prawego 90 stopni ale dość szybkiego na bardzo szeroką drogę (szerokość może 4 pasów) i jakieś 50 metrów dalej zjazdu w lewo z tej drogi, cala czołówka WRC pojechała na okrągło, a Colin jako jedyny - mimo walki o sekundy - pokazał klasę i ku wielkiej uciesze publiczności zapiął taaakiego boczura, że .

 

http://pl.youtube.com/watch?v=hUDXeqFSVB8 on-board z tego przejazdu.. chyba nikt wczesniej nie wklejal linka, jezeli wklejal sorry za zasmiecanie

 

 

I komentarz Grista na koniec... mistrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CELEBRATION. Martwię się odczuciami jego rodziny (brak słów, które mogłyby być wysłane TAM, żeby współczuć - zresztą może nikt tego nie chce...), ale jasne jest, że każdy odczuwa ból, tracąc bliską osobę. To jest dla mnie niewyobrażalne-moje szczęście polega TERAZ [no i pewnie TERAZ tylko - bo czas płynie.... a może CAPS LOCK na "tylko"... :sad: ] na tym, że nie miałem takiej akcji dotąd. Dla nas TU forumowo-obecnych to jest strata, która działa na nasze wyobraźnie? ...i wspomnienia. Qrwa! dlaczego zawsze jest KONIEC... a dlaczego CELEBRATION zapytacie? Bo śmierć jest uwolnieniem. Too catchy? Ni kuta! Nosimy GO w swoich umysłach i wyobrażeniach? Więc - let's celebrate! Po murzyńsku. Bo po cholerę jechać na smutno, jeśli można po ludzku. Specjalny np. Ułęż dedykowany? Bo nic innego nie możemy zrobić chyba... GUT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kombinujemy coś z jakimiś SENSOWNYMI naklejeczkami ?

Czy za kilka dni jak już paski z lamp pospadają , będzie po akcji ?

na forum autoklubu jest juz akcja z naklejkami na razie trzeba uzgodnić wzór - propozycje są tu: http://www.anglosas.com.pl/malf/cm.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum autoklubu jest juz akcja z naklejkami na razie trzeba uzgodnić wzór - propozycje są tu: http://www.anglosas.com.pl/malf/cm.htm

 

Mnie sie podoba ta pierwsza i trzecia....ale jak dla nas to raczej pierwsza ,bo tam jest impreza a nie focus jak na trzeciej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...