Skocz do zawartości

Colin McRae R.I.P. [*]


akow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 488
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem. Chyba czas najwyższy skorzystać, z tego co stworzyli koledzy na tym forum co ktoś wklejał, bo szczerze to nie wiem jak się sprawa zakończyła. W poniedziałek postaram się ruszyć temat, ale może mi się trochę zejść, bo od środy nie ma mnie w kraju na kilka dni. Tak realnie to myślę, że naklejki bym załatwił na "za dwa tygodnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mi pasuje każda po 18.00

Jutro będzie trochę gęsto na mieście, w Centrum też.

 

umowmy sie na Karowej o 19.30 - ja tez juz bede wolny, a generalnie Kudlaty chyba czyta mi w myslach - bo ok 18tej dzwonilem do Hogulca, zeby sie jutro na Karowej spotkac i swiece zapalic, nie tylko dla Colina, ale dla wszystkich, ktorzy odeszli, Burns, Kulig, Bublewicz, Lukasz .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge byc o dowolnie wskazanej. Tylko, ze samochodu nie mam zadnego i bede musial cos skombinowac na szybko.

 

Wezne Cie. Nawet, jeśli trzeba byłoby jechać do Piaseczna. Dam znaka.

 

umowmy sie na Karowej o 19.30 - ja tez juz bede wolny, a generalnie Kudlaty chyba czyta mi w myslach - bo ok 18tej dzwonilem do Hogulca, zeby sie jutro na Karowej spotkac i swiece zapalic, nie tylko dla Colina, ale dla wszystkich, ktorzy odeszli, Burns, Kulig, Bublewicz, Lukasz .........

 

Umowa stoi. 19:30 Wiadukt na Karowej ("Wiadukt Markiewicza"?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...