Skocz do zawartości

Pan Rubik


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

No trudno, ale nie przejmuj się, zawsze przcież mogło być gorzej i spodobało by ci się coś z disco polo

 

Gorzej ? w jakim sensie ?

Uwążasz np. że sprzątaczka jest gorsza od dyrektora ?

 

Sorry, ale nie kumam tej sprzątaczki i dyrektora.

 

Ale po przemyśleniu uważam, że chyba masz rację. Gorzej by nie było. Byłoby tak samo! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I sugeruję zmianę stacji.

nie jestem scierwojadem, nie słucham rmf. to był przykład.

 

smiać mi sie chce jak czytam niektore posty :lol: ja jego muzyki nie słucham, a do niego samoego nic nie mam. odnosze jednak wrazenie że fakt iż ktoś sobie maluje włosy jest dziś wystarczający żeby kogoś równać z podłogą. zadajcie sobie pytanie: czy jestem jeszcze w stanie trzeźwo ocenić klasę i poziom danych kawałków bez względu na to kto je wykonuje?

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby wyrobione sluchaja chocby Programu 3 a nie RMF FM czy Eski.

 

 

Już nie wytrzymałem. Pod względem ilości chłamu, beznadziejnej muzyki i totalnie bezsensownego rozwodzenia się nad pierdołami - Trójka wcale nie jest lepsza od totalnie popowych i załadowanych reklamami RMFu i Zetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, generalnie tak, chociaż najczęściej zdarza mi się słuchać Antyradia i np. w tej chwili grają jak dla mnie ekstra. W aucie mam zaprogramowanych 6 stacji, tych najpopularniejszych i nie słucham jednej tylko przerzucam miedzy jedną a drugą dopóki mi coś nie spasi. Jak stoję w korku to mam niskie wymagania - ma nie drażnić, więc czasem słucham Eski a czasem Roxy a innym razem RMF Classic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymmm . Tak sobie pomyślałem , że sprobuje na własnej skórze więc zarejstrowałem się na forum rubika (bez pana) i napisałem dwa (słownie dwa ) posty wcale bezpośrednio nie związane z rubikiem osobiście . Posty moje nie były wcale nastawione wrogo czy nawet nieprzyjaźnie do rubika a mimo to po 5 minutach dostałem ostrzeżenie i nawet nazwano mnie PROWOKATOREM !!!!!!

 

Dla zainteresowanych mogę rzucić screen :)

 

P.S.

Moim zdaniem - SEKTA !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...