Skocz do zawartości

PASKI DLA MODERATOROW - Inicjatywa oddolna


arno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siedze nad flaszka... :wink:

 

I to so - tak zwane - forumowe klimaty. Wszelkie odstempstwa bedo surowo karane śmierdziom tudzież kalectwem ale za to z grzywnom. Możliwe so wyjścia za kaucjom ale potem tszeba zwrucić bótelki.

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa... tu Cie mamy bratku - to Ty sobie imprezujesz na kawiorowych baletach w stolycy - kiedy my tu pasztetowo na stole zoragnizowanym napredce z Legasowego silvera aflinty wurst smazony zajadamy :mrgreen:

zesromota Cie za to strasznie i znowu paskiem los pokara

 

Kochaniutki, ale Ty teraz, gdy piszę te słowa, sobie radośnie dogorywasz na śniadanku w hotelu, a ja na Okęciu kwitnę i zaraz będę się raczył atrakcjami w postaci głośnego, trzęsącego i śmierdzącego samolotu. Nie ma na kaca chyba nic gorszego, niż to :twisted:.

 

A jeszcze wczoraj na ślubie byłem. Trauma za traumą :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq 10:03 to już powinni być zwarci i gotowi :lol::lol::lol: do działań operacyjnych :mrgreen: a nie na śniadanku siedzieć, szczególnie, że droga przed nimi baaardzo daleka i niebezpieczna była po tym śniadaniu :mrgreen:

 

p.s. miałem się tylko mordkami wypowiadać, ale nie wytrzymałem :mrgreen: chyba będzie pasek... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I byli

 

Aha - bujać to my, ale nie nas :mrgreen:.

 

Te! Wallenrod!! czy jak tam J-23 wolisz! Ty milcz, bo wolales stare greckie baby od klimatu Krakowa - wiec pasek rzeczywiscie Ci sie nalezy :twisted::mrgreen:

 

Edit: literowka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, wynik ankety jest jasny - chcemy paskow dla MODERATOROW.

teraz pytanie do moderatorow: Skoro lud forumowy, chce miec mozliwosc - za pomoca paskow - kontrolowania waszych wybrykow w jaki techniczny sposob chcecie ukrecic stryczek na wlasna szyje?

Czy po wybryku znowu robimy ankete, czy moze sprokurujecie jakies nowoczesne narzedzie, typu:

Lista moderatorow i mozna tam dorzucac swoje minusowe punkty, a po przekroczeniu magicznej granicy pojawi sie pasek.

Jasnym jest dla mnie, ze krystalicznie czyste moralnie cialo naszego forum, nie bedzie wykorzystywac tego narzedzia do partykularnych interesow i mscici sie jak nie przymierzajac owo znane wszystkim Zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...