Skocz do zawartości

PASKI DLA MODERATOROW - Inicjatywa oddolna


arno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szczur75, Przemeq z jednym paskiem jest jak Opel (wyłączając Speedstera). Za to z 3...

 

 

Przemeq, nie strasz paskami skoro sam się boisz je dawać. Byłbyś skończony politycznie za takie coś. Równocześnie zniechęcasz do siebie zwolenników tego, że nie lubisz dawać pasków (bo jednak nimi straszysz, więc może kłamiesz) jak i osób popierających dawanie paski (straszysz paskami, a nic z tego nie wynika).

 

Przemeq, podsumowując, ty jakiś dyletant jesteś. Nawet nie wmordkorator, nie mówić już o straszliwym wmorderatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(straszysz paskami, a nic z tego nie wynika).

Co, dodać należy, pewnie Cię strasznie martwi, bo za wszelką cenę usiłujesz dostać się do grona "uciśnionych" na forum ;)

Przemeq, nie strasz paskami skoro sam się boisz je dawać.

No to akurat wierutna bzdura. Przemeq pasiaków daje najwięcej z nas wszystkich, słusznie z resztą i obiektywnie (vide paskowanie michala pomimo znajmości z nim).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, widzisz? Tak jak pisałem. Obie strony mają do Ciebie pretensje. :razz:

 

 

W pewnym sensie dałem kiedyś Przemqowi pasek, jego pierwszy. Był to jedyny pasek Przemqa przyznany na "wniosek" forumowicza, a nie moda. Oczywiście o mnie nikt nie pamięta i wszyscy mnie pomijają... :roll:

 

 

 

Subaryta, życzę temu Forum, żebyś kiedyś dorósł do swojej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta, życzę temu Forum, żebyś kiedyś dorósł do swojej funkcji.

Jak to się stanie z pewnością Cię o tym zaskakującym fakcie poinformuję na PW :mrgreen:

pozdrawiam

 

Wysłałeś mi PW, czy to znaczy, że już? Chyba nie. Piszesz tam między innymi, że nie atakujesz mnie, a ja biedny atakuję Ciebie. Litości. Dawno nic do Ciebie nie pisałem, za Ty się nie mogłeś już kilka razy powstrzymać. Na te kilka razy raz odpowiedziałem. Skoro mnie nie lubisz, jak sam nasiałeś to znaczy, że tak wiele uwagi moim forumowym czynom poświęcasz, bo ośmielam się mieć odmienną opinię od Ciebie i co gorsza mówię to publicznie. Pierwszy raz z czymś takim ze strony moda na forum się spotykam. Ba. Nie tylko moda, ale i admina! Jak już tak bardzo chcesz świecić przykładem "z góry" to powiedz czy masz taśmy? Chociaż teczki? Masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze raczej, czy Witek powinien sobie pojsc :?: :evil:

EDIT: Obiema rekami podpisuje sie na TAK :!:

 

Subaryta - wyslij sms'a na nr 7377 o tresci A

Witek - wyslij sms'a na nr 7377 o tresci B

 

Koszt 1 sms'a 4pln + VAT

 

:mrgreen:

 

wszystkie 17.90 przelejemy na Matke Boska Forumoska Charytatywna Spolka Jednoosobowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze raczej, czy Witek powinien sobie pojsc :?: :evil:

EDIT: Obiema rekami podpisuje sie na TAK :!:

 

 

A ja na nie. I nie rozumiem takiego postu...

 

 

Witek bywa irytujący. To fakt. Ale kto nie bywa?

I mniej widzę to forum bez Witka, niż bez Subaryty (Jacek, nie odbieraj tego osobiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...