Skocz do zawartości

PASKI DLA MODERATOROW - Inicjatywa oddolna


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, moderatornia sie panoszy, trzeba ich te samowolkie ukrocic. Proponuje to zrobic via - paski przyznawane w drodze glosowania.

Kto za niech glosuje, kto przeciw niech sie wstrzymie, tak?

A wszystko, zeby forum bylo Forum. A nie jakims badziewiem, co se powymyslaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak Toruń leży na Śląsku to ja mieszkam........................... w Chorwacji ? :mrgreen:

No widzisz. I od razu lepiej. Możesz sobie skoczyć ponurkować. :mrgreen:

 

Z braku innych alternatyw :mrgreen: wybrałem ostatnią opcję. Choć dla mnie jak na rewolucje to te opcje są takie, no ten tego.. mało radykalne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym wybrałem wszystkie sześć opcji, a tu mi error wyskakuje. Chyba wejdę w tę ankietę i zmienię ustawienia :mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

w pietke, w pietke od razu. STrach Cie Przemus oblecial. Ze Cie lud jakos moze nie tegee, na ten przyklad nie uwielbia, jako czlonka, przepraszam, moderatorni.

Chcesz to se zmieniaj ustawienia, kolejny gwozdz do trumny.

Nie ze ty akurat, ale moderatornia, osobiscie do Ciebie Przemeq nic nie mam.

A ty sie osoboscie do mnie zwracasz w sprawie ogolnej. rozchodzi sie o dobro ogolnoforumowe, a nie o jakies tam partikularne iteresy malej grupy rzadzacej.

wasz czas minal, i albo spojrzycie w dol, na struktury pionowe i poziome i zrzumiecie swoj blad, albo zostaneicie zmieceni, zgnieceni przez walec, steamroller, rewoluncji. Naszej rewoluncji. Oddolnej.

LUDU forumowy! Bierze czynny udzial w zyicu forum. Nie daj sie zastraszyc waskiej grupie terorystow, zwanych moderatorowami. To zamordystyczne, sadystyczne indywidua. Nie wzieny jejich do PiSu to sie tu madruja.

I nam 4 Forum urzadzaja.

Zal mie was, jak tego Ziobry normalnie. Mogila.

I swoje gadka o gonieniu, to se mozecie moderator wyrzanac razem z tym moim postem.

Nasze kochane CBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak aruntek goni w piętkę. Przecież obaj wywodzimy się z jedynego słusznego off-topicznego i wolnomyślicielskiego nurtu na forum i Ty myślisz, że ja bym coś takiego ukrócał?

 

NIGDY! :twisted:

ZIOBRO tez sie dzis wypieral. Oj Przemeq.......

Zal mi Cie w tej moderatorni, ale jak wpadles miedzy wrony.........

Co robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tonacy, ostre narzedzie....

normalnie lzy mi sie leja.....

a poza tym mogly se wziac moje uato do Pitbulla a nie twoje.

tak wiec masz w pioro.

Kolo mnie kreca dwa seriale na raz i kurde sie zaden nie zglosil.

HAMSTWO

Ciekawe gdzie by znaleźli drugie takie jak twoje - znaczy w tym samym kolorze bo niby dwa identyczne mają być. Może w fotoszopie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Idę się zabawić, bo tu wszyscy czegoś ode mnie chcą i się czepiają. Taka jest widać cena popularności... :roll:

 

:mrgreen:

 

aaaa... tu Cie mamy bratku - to Ty sobie imprezujesz na kawiorowych baletach w stolycy - kiedy my tu pasztetowo na stole zoragnizowanym napredce z Legasowego silvera aflinty wurst smazony zajadamy :mrgreen:

zesromota Cie za to strasznie i znowu paskiem los pokara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...