Jump to content

Legacy STI MY'08

Przemeq
 Share

Recommended Posts

Fura przekozacka. :cool:

Niedawno pokochałem truboantyki, czyli klasyczne legacy sprzed ponad 10 lat, może w pszyszłości pokocham właśnie takie wozy i nie bede musial płakać, że ta nowa impreza jest taka beznadziejna. :wink:

Jak dla mnie Legacy STI to chyba fura idealna

Dla mnie też - dużo mniej krzykliwa, niż impreza, wręcz - cichociemna, dużo lepiej wykończona - wnętrze jest pięknie zaprojektowane, większa.

A jak postawi się to legacy obok imprezy MY'08 to - za przeproszeniem - żal dupę ściska :twisted:.

To w ogóle jest dramat, jak FHI traktuje Europę. Jak pisałem kiedyś po wycieczce do Japonii, impreza, forester i legacy są tam tak samo traktowane przez STI, a więc oprócz tego, że są dostępne gotowe modele STI, bez problemu można kupić wszystkie graty tuningowe do tych wozów.

Oto zdjęcie z wizyty w STI Shop w Tokio: na pierwszym planie graty STI do forestera, drugim - imprezy, trzecim - legacy. Zwracam uwagę, że rozmiar regałów jest identyczny, a więc nie ma mowy o szczególnym traktowaniu imprezy.

A w Europie... :roll:

stishopjs9.th.jpg

Fura przekozacka. :cool:

Niedawno pokochałem truboantyki, czyli klasyczne legacy sprzed ponad 10 lat, może w pszyszłości pokocham właśnie takie wozy i nie bede musial płakać, że ta nowa impreza jest taka beznadziejna. :wink:

Mam to samo. Nawet zakupiłem takiego antyka. A Legacy STI MY'08? Do tego świat zmierza.

Filip

Mam to samo. Nawet zakupiłem takiego antyka. A Legacy STI MY'08? Do tego świat zmierza.

Bardzo zazdroszcze.

Niestety turbodziadek jest poza zasięgiem moich studenckich możliwości. :sad:

Muszę się zadowolić autem z podpisu jak na razie. :neutral:

gr1zly, problem taki, że już nie zarejestrujesz, zdaje się, że przepisy się jakoś zaostrzyły pod tym względem.

Opcje są w zasadzie dwie, Legacy Spec B. MY08 - jest szansa, że będzie wyglądało podobnie lub niewielkim (relatywnie) kosztem uda się je do takiego wyglądu doprowadzić, ale silnik będzie 3,0 a nie 2.0T.

Albo, znając ciągoty A.K. do ciekawych projektów... tylko trzeba mieć sporo kasy by dwa auta skrzyżować, oczywiście silnik będzie wtedy 2.5T :)

Sam chętnie bym coś takiego zrealizował, ale to raczej odległa przyszłość, a impreza nigdy mnie nie kręciła :mrgreen: