Skocz do zawartości

Smiali sie z Seweryna? A on teraz sławny jest!!


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, to w dobrej wierze Ninja przecież...

to dajcie mi zlecenie na konkretną osobe a nie zaraz tam cały Słupsk :mrgreen:

 

Swoją drogą zastanawiam się co ten koleś (Seweryn w sensie) ma pod kopułą, i na miły Bóg kto tego debila toleruje i w jakim towarzystwie on się obraca... Ała ała! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ależ Wy nieczuli jesteście :mrgreen:

Chłopak przyznał się szczerze, że się nie zna, se bryke kupił i wogle łał, a Wy się od razu do niego dopinacie... no co za typy wredne... :roll:

Ma facet stajla, a Wy mu zazdrościcie. Zaraz do niego wyślę jakiegoś soczystego eska, niech tylko mi klej od tipsów dobrze wyschnie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wy nieczuli jesteście :mrgreen:

Chłopak przyznał się szczerze, że się nie zna, se bryke kupił i wogle łał, a Wy się od razu do niego dopinacie... no co za typy wredne... :roll:

Ma facet stajla, a Wy mu zazdrościcie. Zaraz do niego wyślę jakiegoś soczystego eska, niech tylko mi klej od tipsów dobrze wyschnie... :mrgreen:

 

W końcu prawdziwa Barbie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wątek widzę

To słabo coś widzisz :roll:

Ja nie widze ani jedego wątku co by się kończył epitetami. A tak w ogóle to niesmaczny pisze się razem.

 

Ten wątek jest ku chwale Seweryna i jego wypasionej fury i to się nie zmieni! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko..o [moderator czuwa]...o %#^$%# dlaczego ja przeczytalam ten watek?co :?: a raczej kto mi go podeslal? jestem za :!: za komisja,za zaborem, wywlaszczeniem,zawlaszczeniem, wlaszczeniem i innymi..szczeniami! skladka, akcja zorganizowana lub zupelnie..samopomocowa!..co tylko trzeba.

moze tak porozmawiac z Sewerynem? sama nie wiem.. :roll:

pojecie wypasu wzgledne..tak bardzo wzgledne ile wzglednych osobowosci chodzi po swiecie..ale dlaczego krzywdzic innych, przeciez to jest karalne, sa jakies konwencje! aaaaaaaaaaa..ide w strone swiatla!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam kto sie tego podjal. Pewnie jakas uznana firma, tylko sie nie przyznaje

Zakładała mu firma mieszcząca się 50m od mojego mieszkania. Typowi rzemieślnicy bez powołania. Zmieniałem tam amorki. Bez polotu ale szybko, tanio i poprawnie. Będąc tam, pierwszy raz usłyszałem historię o jakiejś tajemniczej słupskiej Imprezie z 4 rurami, mega spojlerami i niewyobrażalnym audio serwisującej się właśnie u nich. Myślałem, że koleś majaczy. Impreza i 4 rury? Chromowane lusterka i felgi? Kosmiczne audio? Kto coś takiego wstawia do Imprezy? Skwitowałem tą opowieść lekkim uśmieszkiem, sądząc, że gościu chyba marki pomylił. O ja naiwny! W jakim błędzie byłem! Batmobil żyje! :shock:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...