Skocz do zawartości

Navara, L200, Hilux i inne


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

a niektórym to uprawnienia na ich osiedle jeno.

i wielką naklejkę na drzwi "nie puszczam tych z prawej jak jadę po szerszej"

 

 

a jeśli chodzi o tramwaje, to metro jest jeszcze gorsze.

bo to panie, gdzieś jest, tylko nie wiadomo gdzie. nie widać, nie słychać... trzeba być na prawdę czujnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Navara (podobnie ja Hilux) nie ma centralnego dyfra czyli tamtejsze 4X4 traktowałbym bardzo umownie (w śniegu, błocie i lodzie OK, ale na mokrym już nie) Poza tym samochód jest awaryjny jak cholera (www.nissanklub.pl) co trafiło już mojego kolegę Crenscha (wątek do znalezienia na forum nissana) dość wspomnieć, że po 8 000km padł silnik, potem jeszcze komp a na końcu dyfer. Nie jest to z resztą odosobniony przypadek, można je znaleźć.

Co do pick-upów ogółem - auto kompromisu, niby fajne ale twarde, ze słabą trakcją a teren (do czego dość dobrze się nadają) wyjeżdża co 100 klient. Ja ich nie lubię, z drugiej strony możliwość odpisu VATu jest kusząca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej to jeden z tańszych sposobów na posiadanie wielkiego i całkowicie niepraktycznego auta - cóz, duża liczba ludzi lubi sobie przedłużać...ego.

 

Hmm, znam kilku ludzi ktorzy posiadaja takie pojazdy i kazdy z nich uzywa tego tylko do pracy. Moze w dziwnych kregach sie obracam...

 

Sam zreszta o takim pojezdzie mysle, dla mnie jest bardzo praktyczny bo:

- nie bede musial naginac z buta tam gdzie kierownik innej firmy wjezdza sobie z usmiechem na twarzy Lada Niva,

- nie bede musial myslec jak tu wsadzic w osobowke 200kg zawory itp. zelastwa,

- nie bede musial sie martwic o polamany zderzak na krawezniku,

- firma kupuje hurtowo rope przez co koszty jazdy znacznie spadaja,

- itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitsubishi Warrior zajął 7-me miejsce na nowej liście najgorszych samochodów swiata wg. Jeremy Clarksona.

 

Uzasadnienie:

połączenie leśniczówki z torami i podkładami kolejowymi, w żadnym wypadku nie zasługuje na miano luksusowego samochodu...

:mrgreen:

 

d464eab4ec8980d78ba6833712d45635,14,1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Klakson, to jest ostatnia osoba, ktora ma pojecie o pickupach. On chyba nawet nie wie do czego ten typ samochodu sluzy. Smieje sie ze sa zbudowane na wzor wozow konnych sprzed 300 lat, ale jak do tej pory nie wymyslono nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot wlasnie i pickup, dzisiejszy odpowiednik wozu konnego! Auto do targania workow z cementem i rur do szamba.

 

Nie kapuje jak tym mozna szpanowac po miescie. Chyba w kombinezonie z budowy do Cynamona nie pojdziesz uwazajac ze to lans?

:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale Navare mi Syrenka zaraz zabierze pod pozorem zakupow (o zgrozo!) albo cos w tym stylu, natomiast Hiluxem sie brzydzi, co jest jakims argumentem. Zreszta - sa blisko dwustukonne Hiluxy, te ogarniaja bez przechodniow :mrgreen:

Argument estetyczny jest chybiony, skoro Syrenka jeździ Multiplą :wink: Hiluxa też Ci zabierze :mrgreen: Weź lepiej Navarrę :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale Navare mi Syrenka zaraz zabierze pod pozorem zakupow (o zgrozo!) albo cos w tym stylu, natomiast Hiluxem sie brzydzi, co jest jakims argumentem. Zreszta - sa blisko dwustukonne Hiluxy, te ogarniaja bez przechodniow :mrgreen:

Argument estetyczny jest chybiony, skoro Syrenka jeździ Multiplą :wink: Hiluxa też Ci zabierze :mrgreen: Weź lepiej Navarrę :idea:

Taa, z brania Navarry szybko sie wyleczy jak jej parę razy nawali na mieście :twisted: Będziesz mógł mieć ja tylko dla siebie...w warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kapuje jak tym mozna szpanowac po miescie. Chyba w kombinezonie z budowy do Cynamona nie pojdziesz uwazajac ze to lans?

:-D

 

dla niektórych czynnikiem lansu jest wielkość auta. Skąd na murzyńskich teledyskach tyle hummerów na wielkich błyszczących się felgach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozmawiamy o pickupach:

czy ktoś wie dlaczego SIP nie sprowadza Baji?

Kiedyś wstępnie się to tego przymierzali.

 

W tej chwili jest moda na takie auta, napędzana głównie przepisami VAT-owskimi.

Pewnie sporo osób by to w Polsce kupiło.

Ja sam bym się chwilę zastanowił, szczególnie nad doładowaną wersją silnikową.

Ma to wprawdzie "tylko" coś koło 210 KM, ale silnik turbodoładowany łatwo jest stjuningowac, więc można by zrobić sobie taką wyścigową ciężarówkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin, jak chcesz podkrecac pickupa, to lepiej od razu kup Dodga 2500/3500 z dieslem. Podobno latwo sie podkrecaja do 500/600hp a jak masz wiekszy budzet to mozna nawet do 1200hp. W dodatku malo pali bo to przeciez diesel jest ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Mz2Oh_DGo7M

 

:lol:

 

Nie, jednak nie dokładnie mi o to chodzi.

Fakt, że Bają, choćby z powodu tego "nieszczęsnego" napędu AWD, nie da sie tak fajnie palić gum, ale cóż, coś za coś :wink:

Nie wiem Kuba jak często wracasz zza oceanu, ale w tej chwili jakby się zaroiło od pickupów w Polsce... i to nie na wsi...

Zupełnie serio pytam, dlaczego w Polsce nie ma Baji w ofercie importera?

Wydawałoby się to sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin, Baji chyba w ogóle nie ma w Europie, a to jeszcze bardziej zwiększa koszta wprowadzenia modelu. Nie dość, że trzeba by było wyszkolić mechaników to jeszcze przystosować auto do wymogów Europejskich, stworzyć magazyn części itp.

Zawsze zostaje prywatny Import, kilka osób już skorzystało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...