Skocz do zawartości

Subarynki


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

than ja widzialem dziewczyny z bliska i powiem tak ogolnie.i dziewczyny i stroje mocno tandetne.

dziewczyny ktore stoja w grupkach jaraja szlugi glupkowato sie chichocza w czasie prezentacji zalog ...zenada.stroje malo rajdowe bardziej do baru by sie nadawaly.polecam obejrzec zdjecia z imprez na 3/4mili i dziewczyny w strojach dunlopa.profeska.no i dziewczynom z oczu lepiej patrzy(znaczy sie rozumu troche widac)

:wink:

 

uwierz mi ze niemile jest jak PZM wjezdza na rampe i dziewvczyny cie olewaja(znaczy sie :nie uczestnicza w imprezie tylko mysla o...)

 

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

than ja widzialem dziewczyny z bliska i powiem tak ogolnie.i dziewczyny i stroje mocno tandetne.

dziewczyny ktore stoja w grupkach jaraja szlugi glupkowato sie chichocza w czasie prezentacji zalog ...zenada.stroje malo rajdowe bardziej do baru by sie nadawaly.polecam obejrzec zdjecia z imprez na 3/4mili i dziewczyny w strojach dunlopa.profeska.no i dziewczynom z oczu lepiej patrzy(znaczy sie rozumu troche widac)

:wink:

 

uwierz mi ze niemile jest jak PZM wjezdza na rampe i dziewvczyny cie olewaja(znaczy sie :nie uczestnicza w imprezie tylko mysla o...)

 

pozdrawiam serdecznie.

Właśnie to chciałem napisać, ale nie miałem śmiałości. I znów by po mnie pojechali (grupa trzymająca władzę :wink: ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

than ja widzialem dziewczyny z bliska i powiem tak ogolnie.i dziewczyny i stroje mocno tandetne.

dziewczyny ktore stoja w grupkach jaraja szlugi glupkowato sie chichocza w czasie prezentacji zalog ...zenada.stroje malo rajdowe bardziej do baru by sie nadawaly.polecam obejrzec zdjecia z imprez na 3/4mili i dziewczyny w strojach dunlopa.profeska.no i dziewczynom z oczu lepiej patrzy(znaczy sie rozumu troche widac)

:wink:

 

uwierz mi ze niemile jest jak PZM wjezdza na rampe i dziewvczyny cie olewaja(znaczy sie :nie uczestnicza w imprezie tylko mysla o...)

 

pozdrawiam serdecznie.

Właśnie to chciałem napisać, ale nie miałem śmiałości. I znów by po mnie pojechali (grupa trzymająca władzę :wink: ) :mrgreen:

 

 

Than i nie mysl ze pisze tak co by kogokolwiek obrazac.pytasz wiec masz odpowiedz.

ale jak ktos juz napisal dziewczyny byly takie jak i organizacja rajdu... :roll:

szkoda bo kupe hajsu pakujemy w te starty .moze zamiast dziewczyn lepiej wyszkolic wiecej safeciarzy a nie brac debili z lapanki na OSy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ktore stoja w grupkach jaraja szlugi glupkowato sie chichocza w czasie prezentacji zalog

 

Tylko wydaje mi się, że takie, które mają ambicje, są inteligentne i na dostawkę ładne to nie pchają się do ruszania tyłkiem na rajdach. Na takie akcje idzie specyficzna grupa kobiet.

 

No to marsz na solarium i problem z głowy. Jeden z forumowiczów ma nawet własne, to może jakie zniżki załatwi :mrgreen:

 

Nie no teraz to się zawiodłem ;) - liczyłem na coś bardziej wymyślnego, solarium jest dla mięczaków ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wydaje mi się, że takie, które mają ambicje, są inteligentne i na dostawkę ładne to nie pchają się do ruszania tyłkiem na rajdach. Na takie akcje idzie specyficzna grupa kobiet.

 

Po pierwsze to one niekoniecznie są tam "do ruszania" tyłkami... mają ładnie się prezentować i przyciągać widzów/klientów - to coś złego? Ton Twojej wypowiedzi sugeruje, że to jest jakieś be, niemoralne, upokarzające... :roll:

Po drugie - hostessy to często studentki, które nie mogą sobie pozwolić na normalną, pełnoetatową pracę, a niekoniecznie chcą być na garnuszku rodziców.

A spróbowałbyś tak wystać 10-12 godzin w niewygodnych butach, często bez możliwości przerwy na zjedzenie czegokolwiek... I obowiązkowo - non stop z uśmiechem przyklejonym do twarzy. :???:

To nie jest lekki kawałek chleba - wiem coś o tym. Bawiłam się w to jeszcze w liceum.

 

"specyficzna grupa kobiet"... trzeba było odrazu nazwać to po imieniu, a nie owijać w bawełnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basienko kochana.wydaje sie mnie ze wystarczylo by cos co sie nazywa dobre wychowanie...

buziak :wink:

 

Zgadzam się oczywiscie :grin: ,

... a może dziewczynom się praca z lansem pomyliła w myśl zasady przyjemne z pożytecznym :wink: :mrgreen:

 

 

 

Vero masz racje tez sobie w ten sposób dorabiałam :wink:

Tommi from Kattowitz chyba generalizujesz :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wydaje mi się, że takie, które mają ambicje, są inteligentne i na dostawkę ładne to nie pchają się do ruszania tyłkiem na rajdach. Na takie akcje idzie specyficzna grupa kobiet.

 

Po pierwsze to one niekoniecznie są tam "do ruszania" tyłkami... mają ładnie się prezentować i przyciągać widzów/klientów - to coś złego? Ton Twojej wypowiedzi sugeruje, że to jest jakieś be, niemoralne, upokarzające... :roll:

Po drugie - hostessy to często studentki, które nie mogą sobie pozwolić na normalną, pełnoetatową pracę, a niekoniecznie chcą być na garnuszku rodziców.

A spróbowałbyś tak wystać 10-12 godzin w niewygodnych butach, często bez możliwości przerwy na zjedzenie czegokolwiek... I obowiązkowo - non stop z uśmiechem przyklejonym do twarzy. :???:

To nie jest lekki kawałek chleba - wiem coś o tym. Bawiłam się w to jeszcze w liceum.

 

"specyficzna grupa kobiet"... trzeba było odrazu nazwać to po imieniu, a nie owijać w bawełnę

 

droga vero.jesli te urocze i piekne panie godza sie na zasowanie po 5 zyla za godzine to ich psim obowiazkiem jest zasowanie profi a nie na odwal.ja nie twierdze ze wszystkie hostessy sa jelopami.twierdze natomiast ze jesli ktos dal im prace a one biora za to hajs to maja byc grzeczne i wykonywac swoja robote a nie olewac pracodawce i klienta...a akurat tak sie stalo ze my zawodnicy bylismy takimi klientami.

EOT

 

PS.vero plis nie brnij dalej bo wydaje mnie sie ze nie rozumiesz o co w tym watku biega.

:wink:

 

BAcha :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają ładnie się prezentować i przyciągać widzów/klientów

no to albo muszą mieć fizyczne warunki do tego przyciągania, albo ujmować wdziękiem, serdecznością, uśmiechem (niewymuszonym oczywiście) Tylko że dzisiejsze kobiety nie wszystkie wiedzą co to ten jakiś wdzięk.

hostessy to często studentki, które nie mogą sobie pozwolić na normalną, pełnoetatową pracę, a niekoniecznie chcą być na garnuszku rodziców.

"chcą" to ma tu najmniejsze znaczenie, ja chcę malować obrazy, ale wiem że nie potrafię. "wiem że nie potrafię" ma tu duże znaczenie.

Jak w domu się nie podoba to bogatego narzeczonego znaleźć.

To nie jest lekki kawałek chleba
Tu się zgadzam, ale innym też manna z nieba nie leci sama, muszą po nią sięgnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest lekki kawałek chleba
Tu się zgadzam, ale innym też manna z nieba nie leci sama, muszą po nią sięgnąć.

 

 

To, że z nieba sama nie leci to się rozumie samo przez się, ale, że on jak Kopernik kobietą jest... :shock:

 

te filozof z miodem w uszach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdze ze wszystkie hostessy sa jelopami.

 

Właśnie takiego zdania zabrakło w wypowiedzi kolegi Tommi from Kattowitz.

Nie napisał o TYCH konkretnych dziewczynach, a zgenerealizował mówiąc ogólnie o hostessach. Tak tego posta potraktowałam i tak się do niego odniosłam.

 

Nie wypowiem się na temat zachowania i podejścia do pracy TYCH dziewczyn, bo mnie tam nie było.

Zgadzam się, że jeśli ktoś podejmuje sie jakiejkolwiek pracy, to powinien ją wykonywać jak najlepiej. I odnosić się z szacunkiem do klientów. W tej kwestii dziewczyn nie bronię.

 

 

To czy zrozumiem temat czy nie, to już Drogi Vercie nie Twój ból, bo moja prawda jest najmojsza, a Twoja najtwojsza i finito :mrgreen:

 

 

 

Jak w domu się nie podoba to bogatego narzeczonego znaleźć.

 

:roll:

 

mam nadzieję, że zapomniałeś o emotce " :wink: "

 

To nie jest lekki kawałek chleba
Tu się zgadzam, ale innym też manna z nieba nie leci sama, muszą po nią sięgnąć.

 

o tym też coś wiem :roll: mam nadzieję, że wydostane się z Fabryki w ciągu najbliższej godziny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, kto czym wojuje od tego może zginąć :wink: Nie słyszałem abyś był mistrzem świata w łamaniu, więc szanse są równe (teoretycznie, 11 lat semi and full contact)

A poważnie, nie mówimy o wszystkich. Ja wszystkich nie widziałem. Z drugiej strony nie wszyscy mają taki sam gust i takie same wymagania co do wyglądu czy zachowania osób, które mają przykuwać uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, gdzieś Ty jest, kogo jeszcze bierzemy do squadu sędziowskiego

 

Wczoraj w nocy wrocilem z wakacji i dopiero nadrabiam forumowe tematy :) Kogo bierzemy????? Nikogo !!! Tylko Ty i Ja :twisted:

 

Wbrew pozorom, Milek to delikatny i powsciagliwy gentelman ktory potrafi obchodzic sie z kobietami

Otoz to. Dzieki Wojtek

 

Nie no... tego już za wiele A czy nam Forumowiczkom już nic sie od życia nie należy? Jakaś dyskryminacja mniejszości czy co?

Ot, się naczytali że kobiety nie są wzrokowcami

 

Oczywiscie, ze sie nalezy. Moze wrzuce zdjecie mojego zioma Fasoli z przed dwoch dni - mysle, ze super nadawalby sie na meska hostesse

 

s5030941mg4jg1.th.jpg

 

Chętnie obejrzymy zdjęcia naszych Szanownych Forumowiczów w roli "Subarynków", czy to w złotych czy w niebiesko-żółtych strojach... obojętne

 

hmmmmm....... okej, bedzie nawet z lekka akcja. Ten w niebieskich (Subarowych ;) ) spodenkach penetrujacy Fasole to Ja

 

s5030929qq9yz9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...