Skocz do zawartości

Grunt, żeby było wesoło ZMIANY NA FORUM


arno

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, słusznie czy nie jednak zamaracha na forum się przydała, już choćby po to żeby Was poczytać ;) Jakbym nie narozrabiał tobyście za Chiny Ludowe z odmętów netu nie wylelźli a tak? Się ciekawie, wesoło, znaczy robi ;)

Ppzdrawiam

 

Zaraz bedzie kit wciskal, ze to tak specjalnie zrobil:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy wam sie nie wydaje, ze przeciez chodzi o to, zeby bylo wesolo, ciekawie? Zebysmy tu wlazili z usmiechem a nie jedynie z koncentracja na czole szukajac informacji ile chleje STI, jak szybko sie wystukuja teflonowe podkladki z tylu, jak brzmi tlumik, ile wiecej mocy mam ja, czy moze jakis SPRT. Przeciez dawniej to byly dodatki do rozmow. teraz rozmow nie ma. sa same dodatki.

A bylo tak dobrze, najlepsze forum w kraju. Nie serio a jednak takze technicznie. I uwaga derekcjo KOCHANA, wchodzili tu tacy jak ja i co? Patrza - O! Kurde, dobrze mi dealer powiedzial, bo jednak jest ciekawie. Mowia o jezyku, o ksiazkach, filmach. teatrze. A nie tylko chrzany o oleju samochodowym.

 

Podpisuję się wszystkimi łapkami :smile:

 

Rok temu z większym uśmiechem tu zaglądałam. Nawet jak nie wiedziałam o co chodzi to i tak było wesoło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie... Nareszcie powiew swiezego powietrza... Jezeli to sie dalej tak bedzie rozpedzac, to mnie ukochana z domu wyrzuci, gdzie ja sie biedulka podzieje, no gdzie?

 

No dobra, misiaki - kto wpada na kawe i sniadanie na pl. Zbawiciela? Dzis, chocby teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym slowem, zwracam sie tu do obiektu - FOREKSZ - doskonala postawa. gratuluje, winszuje i zycze dalszych osiagniec intelektualno-bohemiarskich na naszym niezacnym forum.

 

 

a według nas to talent i w dodatku taki, który powinien być zaraz zagospodarowany przez służbę zdrowia. jak ktoś przy pomocy ok. 30 postów podnosi ciśnienie ok. 30 ludziom, to to jest talent i nic innego. :mrgreen:

 

P.S.

my jeszcze nie wiemy, czy barokowy styl to obowiązek tutaj, czy tylko przywilej :razz:

prosimy o (łagodne) wyjaśnienie, czy mamy przeedytować powyższe, coby nie odstawać formą czy - neofitami będąc - nie możemy podczepiać się pod byty wyższe do pierwszych Plejad co najmniej :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, damazie? na moj gust, to tuaj nie ma zadnego obowiazku a jedynie checi i pisanie, co komu tam dusza dyktuje. Jednemu dyktuje dykte pic, a drugiemu klecic wiersze.

Jest tu taki watek gdzies pt Kacik poetycki:zaba zniesla skrzek. Im wczesniej w watku, tym lepiej - zaznaczam.

Ludzie, damazie, czesto wchodza w agresje, frustacje bo po pierwsze nie kapuja a po drugie sie wstydza sami cos sklecic. A pisac kazdy moze, jak z tym spiewaniem.

Nawet jak sie walnie kupe literacka, albo merytoryczno debilna, to co? Korona komus z lba spadnie i sie odchodami pisimi uwala? No chiba nie bardzo.

Zawsze mowilem: ludu, do pior!

Lapac sie slow, byc tworczym, kombinowac....

Potem za to z pracy wywalaja, ale co, zalezy wam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym slowem, zwracam sie tu do obiektu - FOREKSZ - doskonala postawa. gratuluje, winszuje i zycze dalszych osiagniec intelektualno-bohemiarskich na naszym niezacnym forum. Z pewnoscia Twoja jedynie obecnosc sprawi, ze nasze formu bedzie sie plawic w splendorze i blasku niegasnacym dopoki slonce i ksiezyc istniec beda.

 

arno - dopóki ja tu będę modem, dopóty paski będą przyznawane - przynajmniej te moje - zupełnie radośnie i spontanicznie, tak że jak kol. nowy vel foreksz zacznie deptać po odciskach forumowym ikonom (tak, tak - dojrzały wiek ma swoje przywileje :mrgreen:), to ja już będę odpowiednio reagował :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno - dopóki ja tu będę modem, dopóty paski będą przyznawane - przynajmniej te moje - zupełnie radośnie i spontanicznie, tak że jak kol. nowy vel foreksz zacznie deptać po odciskach forumowym ikonom (tak, tak - dojrzały wiek ma swoje przywileje :mrgreen: ), to ja już będę odpowiednio reagował :twisted::mrgreen: .

 

Oł je :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym slowem, zwracam sie tu do obiektu - FOREKSZ - doskonala postawa. gratuluje, winszuje i zycze dalszych osiagniec intelektualno-bohemiarskich na naszym niezacnym forum. Z pewnoscia Twoja jedynie obecnosc sprawi, ze nasze formu bedzie sie plawic w splendorze i blasku niegasnacym dopoki slonce i ksiezyc istniec beda.

 

arno - dopóki ja tu będę modem, dopóty paski będą przyznawane - przynajmniej te moje - zupełnie radośnie i spontanicznie, tak że jak kol. nowy vel foreksz zacznie deptać po odciskach forumowym ikonom (tak, tak - dojrzały wiek ma swoje przywileje :mrgreen:), to ja już będę odpowiednio reagował :twisted::mrgreen:.

Eee, ja bym nie szalal. Kolega novy jest jak widac lekko zaprawiony w bojach, ale to boje sa jednie teoretycznie sprawne werbalnie a tak naprawde to podlane sa elokwencja agresywna, sprawiajaca wrazenie okrzesania. Szkoda, ze sie ludzie tak marnuja.

Trzeba widziec czlowieka w czlowieku, a nie jedynie ofiare. Tak jak mysmy widzieli w Witku czlowieka i jednie dzieki nam - WBREW JEDNEMU WETERANOWI, on juz wie o kim mowa - wyprowadzilim WItka na ludzia.

A Witkowi gratulujem. Zrobil sie z was Witek prawie weteran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Witkowi gratulujem. Zrobil sie z was Witek prawie weteran.

Ty Witku nie gratuluj i nie wciągaj dziecka do ZBoWiD-u bo to mu może zniszczyć młodość przemienioną w nagłe, acz niechciane stetryczenie.

Witku młody jest i taki ma przez następnych parę lat pozostać.

 

Ty se popatrz lepiej na tego łże-kawiora...

Lawirant?

Lawirant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, nie psuj arnowi podstępa! Chciał mnie po dobroci podejść, wydobyć informacje i użyć przeciwko. Nie rób konkurencji temu co ja myślę, że arno myśli, że ja myślę, że on jest WBREW JEDNYM WETERANEM. Nie dość, że narazisz się WBREWOWI JEDNEMU robieniem konkurencji to jeszcze co arno może sobie o tobie pomyśleć? No normalnie, co ta litość robi z dinozaurem, wszystkie mu otępia, no!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...