Skocz do zawartości

Grunt, żeby było wesoło ZMIANY NA FORUM


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie oraz Panny,

Na forum znowu ciekawie, bo sie ferment jakis zrobił.

Powstal "czarny" watek, w którym mnóstwo napaści, nerwów, komentarzy, uwag złośliwych i dowcipnych.

Zobaczcie, jak ten watek jest czesto otwierany, ilez tam odpowiedzi...

Czy pamietacie jeszcze, jak popularne były watki, w których Witek sie podkładał a ja (lub inne chamy takie jak ja) na niego najezdzaly?

pamietacie inne watki, w ktorych sie klocilismy o jakies zabawne, interesujace, niemotoryzacyjne rzeczy? pamietacie?

A potem wymyslili, ze OFF TOPY won w cholere, bo moderatornia dostala jakas niewyborazalnie wielka liczbe prosb o ustawienie nas w ramkach.

I sie skonczylo.

A czy wam sie nie wydaje, ze przeciez chodzi o to, zeby bylo wesolo, ciekawie? Zebysmy tu wlazili z usmiechem a nie jedynie z koncentracja na czole szukajac informacji ile chleje STI, jak szybko sie wystukuja teflonowe podkladki z tylu, jak brzmi tlumik, ile wiecej mocy mam ja, czy moze jakis SPRT. Przeciez dawniej to byly dodatki do rozmow. teraz rozmow nie ma. sa same dodatki.

A bylo tak dobrze, najlepsze forum w kraju. Nie serio a jednak takze technicznie. I uwaga derekcjo KOCHANA, wchodzili tu tacy jak ja i co? Patrza - O! Kurde, dobrze mi dealer powiedzial, bo jednak jest ciekawie. Mowia o jezyku, o ksiazkach, filmach. teatrze. A nie tylko chrzany o oleju samochodowym.

Ale tych ludzi juz nie ma. Sa parszywe niedobitki. WiS Devlin, JA Gal. Fido, WItek ze starej gwardiii..... kilka osob.

Inni istotnie zobaczyli - SZKODA CZASU!

TAK. DZIS SZKODA CZASU.

Zabito tutaj najwazniejsza ceche dawnego forum - GRUNT ZEBY BYLO WESOLO!

Nie ma zadnych szans, zeby ktos na stanowisku zechcial tu zabawiac trzy minuty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tja... zastanawiam sie jeszcze czy tą szalupą niedobitkow ktos steruje czy jest w dryfie...

 

jakkolwiek - milo arno, ze sie wyrwales z niebytu i mozna Cie znowu poczytac :)

 

pozdr.

Szymon-niedobitek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że po prostu starej gwardii zabrakło odwagi po utworzeniu działu OT by kontynuować swe zwyczaje. Poszli po prostu potulnie na rzeź jak owce jakie. A tu z jajem i jajami trzeba być i twardo swojego bronić. Takie nie chce się, to może powiedzieć zwykły pierdzistołek wożący swój zadek jakimś paskiem czy innym nobilitującym jego ego wynalazkiem, ale nie Ci co są duszą tego forum. Składanie broni i biała flaga dobra dla mięczaków ceniących McDonaldyzację życia a nie nieprzewidywalny duch tego zgromadzenia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że po prostu starej gwardii zabrakło odwagi po utworzeniu działu OT by kontynuować swe zwyczaje. Poszli po prostu potulnie na rzeź jak owce jakie. A tu z jajem i jajami trzeba być i twardo swojego bronić. Takie nie chce się, to może powiedzieć zwykły pierdzistołek wożący swój zadek jakimś paskiem czy innym nobilitującym jego ego wynalazkiem, ale nie Ci co są duszą tego forum. Składanie broni i biała flaga dobra dla mięczaków ceniących McDonaldyzację życia a nie nieprzewidywalny duch tego zgromadzenia :twisted:

no< zwlaszcza jak sie ma uprawnienia moderartorskie i mozna arbitralnie wywalone na smietnik czesci watkow sobie spokojnie przywracac tam gdzie ich miejsce.

Nie pamietsza FlintoA jak to bylo?

Zreszta o jakiej odwadze my tu mowimy?

Co, isc naprac moderatorow po mordach? E, kawiory by Ruskich zatrudnily: tel+z4956785643 Sasha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie czlowiek WiS od razu usmiecha.

 

No i niedobrze - bo teraz si jest raczej mars na twarzy, w ostateczności blask transcendentnych uniesień, a nie jakieś śmichy-chichy nieprzystojne.

Przepraszam Cię, dobry człowieku, żem Cię na pokuszenie uwiódł.

 

Mea maxima culpa, amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam bojaka, ze masz racje.

Bo CBA na mnie tez pewnie juz kwity ma, a ja sie glupio usmiecham.

Przyjda rano z kamera a tu morda usmiechnieta i bedzie:

I co sie pan panie Arno usmiechasz, nie masz pan powodu.

GAL, choliera, przegapiles taki dzien na forum!

A juz spokoj z wolna nastaje....

ech... wWiSiek chodz przywalim Witusiowi, a co...

Chociaz mam wrazenie, ze sie pojawil nowy obiekt i to w dodatku kulturalnie agresywny i zaprawiony w bojach.

Ale jezdzi jakims struclem, wiec nie wiem czy wypada sie znecac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statnie podrygi wijącego się, przyciśniętego do podłogi offtopicznego U K Ł A D U :mrgreen:

 

Dopóki ja tu jestem, ten UKŁAD będzie żył. Dlatego pozostałem na stanowisku i nie składam broni (szczególnie, że mi ostatnio powiększyli kaliber) :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBA na mnie tez pewnie juz kwity ma, a ja sie glupio usmiecham.

Uspokajam - "oni" są teraz tacy moderne, że przychodzą po gościa bez kwitów, tylko na podstawie "uzasadnionych przeczuć".

Z kwitami to przychodziła ABWehra i CBŚ za czasów Sobotki :mrgreen:

 

chodz przywalim Witusiowi, a co...

:cool:

 

mam wrazenie, ze sie pojawil nowy obiekt i to w dodatku kulturalnie agresywny i zaprawiony w bojach

Widziałem - ale ten mnie jakoś nie inspiruje. Póki co, szkoda mnię opuszków, ale przyszłościowo, pażywiom-uwidim.

 

PS. Jak Pan stawiasz - kiedy nam przeniosą ten wątek do OT? I któryż z siepaczy dokona egzekucji...? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statnie podrygi wijącego się, przyciśniętego do podłogi offtopicznego U K Ł A D U :mrgreen:

 

Dopóki ja tu jestem, ten UKŁAD będzie żył. Dlatego pozostałem na stanowisku i nie składam broni (szczególnie, że mi ostatnio powiększyli kaliber) :mrgreen:.

 

Co Ci z kalibru jak już masz 2/3 lufy zatkane (tak słyszałem, sam to tam nie wiem). :mrgreen:

 

chodz przywalim Witusiowi, a co...

:cool:

 

Przepraszam, że się tak nie śmiało zapytam... to wy tak z Dyrekcją na "ty" jesteście? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBA na mnie tez pewnie juz kwity ma, a ja sie glupio usmiecham.

Uspokajam - "oni" są teraz tacy moderne, że przychodzą po gościa bez kwitów, tylko na podstawie "uzasadnionych przeczuć".

Z kwitami to przychodziła ABWehra i CBŚ za czasów Sobotki :mrgreen:

 

chodz przywalim Witusiowi, a co...

:cool:

 

mam wrazenie, ze sie pojawil nowy obiekt i to w dodatku kulturalnie agresywny i zaprawiony w bojach

Widziałem - ale ten mnie jakoś nie inspiruje. Póki co, szkoda mnię opuszków, ale przyszłościowo, pażywiom-uwidim.

 

PS. Jak Pan stawiasz - kiedy nam przeniosą ten wątek do OT? I któryż z siepaczy dokona egzekucji...? :twisted:

Witek,

Nie masz racjio, one teraz beda bardzo polytykly karakt i nic nie zrobio wbrew nam.

To primo,.

Po wtore sekundo masz racje.

szkoda na neofite opuszkow. zas to jakis model typu Diderot, Stendhal. Narcyzm jakis dziwny taki.

Ale co pan poradzisz, jak jakis mlody zakochany we wlasnych osiagnieciach, to w sumie lepiej niz niedowartosciowany. Nie?

Jednym slowem, zwracam sie tu do obiektu - FOREKSZ - doskonala postawa. gratuluje, winszuje i zycze dalszych osiagniec intelektualno-bohemiarskich na naszym niezacnym forum. Z pewnoscia Twoja jedynie obecnosc sprawi, ze nasze formu bedzie sie plawic w splendorze i blasku niegasnacym dopoki slonce i ksiezyc istniec beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statnie podrygi wijącego się, przyciśniętego do podłogi offtopicznego U K Ł A D U :mrgreen:

 

Dopóki ja tu jestem, ten UKŁAD będzie żył. Dlatego pozostałem na stanowisku i nie składam broni (szczególnie, że mi ostatnio powiększyli kaliber) :mrgreen:.

 

Co Ci z kalibru jak już masz 2/3 lufy zatkane (tak słyszałem, sam to tam nie wiem). :mrgreen:

 

chodz przywalim Witusiowi, a co...

:cool:

 

Przepraszam, że się tak nie śmiało zapytam... to wy tak z Dyrekcją na "ty" jesteście? :mrgreen:

Witek, zes normalnie mnie na kulana powalyl.

Zas nie jestem.

A co tam WItulya u Ciebie slychac zadadniczo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Mamuty coś smędzicie. Musicie bronić swych pozycji i przywilejów a przede wszystkim tego niepowtarzalnego klimatu jaki panuje na tym forum. Dlatego trzymajcie fason i pomagajcie nowicjuszom a oni bez watpienia też po jakimś czasie będą przynajmniej aktywnymi czytelnikami pozostałych tematów a nie tylko ile pali i po ilu sekundach ma 100 na liczniku. Dyrekcja się boi że łyka ją Toyota więc trzeba jej pomóc żeby Subaru rosło w siłę i dostatek a my przy nim. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mam napisać w tym temacie, chyba to samo co w zeszłym roku i dwa lata temu w podobnych wątkach jeno nie pomnę com wtedy pisał. Ale na pewno to samo bym napisał. Usztywnienie Forum nastąpiło - może nie było celowe ale nie trzeba było wielkiej przenikliwości aby wyczuć do czego prowadzi świetlistą aleją jedynie słusznych tematów i wątków.Prowadzi nieśpiesznie ale skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pamietacie jeszcze, jak popularne były watki, w których Witek sie podkładał

To se ne vrati, bo Witek przeszedł już mutację i się nie podkłada.

Aż tak.

Kolega foreksz to zupełnie inna kategoria. On jest w sumie si i po linii. Kult boksera i parapetu, o ile dobrze pamiętam. Kult uprawia na przystankach autobusowych.

To już lepiej wziąć się za kolegę Moderatora:

(szczególnie, że mi ostatnio powiększyli kaliber) :mrgreen:.

Też dostaję od cholery spamu z "penis enlargement" w tytule.

Nowy Witek?

 

Dzień był może i fajny, ale ja jestem na ostatnich nogach.

Jutro wszystko przeczytam.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, słusznie czy nie jednak zamaracha na forum się przydała, już choćby po to żeby Was poczytać ;) Jakbym nie narozrabiał tobyście za Chiny Ludowe z odmętów netu nie wylelźli a tak? Się ciekawie, wesoło, znaczy robi ;)

Ppzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...