Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2022


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Adi napisał:

Brawo Ott za dobrą passę i trzymanie ciśnienia. 

Brawo Kalle za pokaz na PS kto tu rządzi. 

Myślę na asfalcie z nim tez nie przelewki będą bo pokazał ze prędkość ma. Ja nie za bardzo mogłem śledzić na żywo tym razem ale widać ze rajd ciężki bo dzwonów dużo. 

M-sport wyjeżdża z mega rachunkiem bo chłopcy nic innego nie robili tylko rozbijali auta na tym rajdzie. Myślę ze po tym rajdzie poleca jakieś głowy na przyszly sezon.

Brawo Hyundai i Ott. Tego sie chyba nikt nie spodziewał,  co prawda Kalle przewagę ma dużą ale jeszcze nic nie wiadomo. Ida rajdy szutrowe i przy odrobinie pecha moze sie wszytko otworzyć. W każdym razie budujące jest to ze jeżeli auto nadal ma problemy a mimo wszytko ma taka prędkość , to znaczy ze moze byc mega szybkie jak sie ogarną. 

 

Szkoda Therrego ale to tylko pokazuje jak ciężki jest ten rajd.

Na koniec brawo dla młodego Solberga za chłodna głowę. Potrzebował takiego wyniku przy tak ciężkim sezonie. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Barum jest ten sam problem co z rajdami na Dolnym Śląsku.

Za mało zakrętów na tych asfaltach, o wiele za szybko, za dużo syfu i przede wszystkim za dużo drzew.

Wiem, że w Czechach i u nas to niemal religia, ale rok w rok mnóstwo zawodników ląduje w szpitalach...

Taka trochę corrida niestety.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bosman napisał:

Z Barum jest ten sam problem co z rajdami na Dolnym Śląsku.

Za mało zakrętów na tych asfaltach, o wiele za szybko, za dużo syfu i przede wszystkim za dużo drzew.

Wiem, że w Czechach i u nas to niemal religia, ale rok w rok mnóstwo zawodników ląduje w szpitalach...

Taka trochę corrida niestety.

Nie pierwszy raz na Brumce siliniki lataja po lesie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bosman napisał:

Za mało zakrętów na tych asfaltach, o wiele za szybko, za dużo syfu i przede wszystkim za dużo drzew.

Racja. Kocham adrenalinę ,ale jest mądra i głupia. Wąska droga w polach jak bywało na  rajdzie Wiśły jest ok. Elmot to wspaniałe trasy, ale jeden moment i może być b.żle.

Bo fajnie się ogląda ,inaczej siedzi w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2022 o 10:22, szubaru napisał:

czyli jazdy po świecie za ciułaniem pkt. ciąg dalszy -_-. Szkoda że nie wybrał Grecjii w końcu tu jeździł, ale kalkulacja aby nie styknąć się z Mikelsenem robi się słaba. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...