Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2022


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, chojny napisał:

Najważniejsze że Stig Blomqvist starym quattro sklepał nowe elektryczne quattro. :evil2:

 

 

7 godzin temu, Adi napisał:

 

Co za gość!!!

On był już stary, jak ja byłem młody ;) Pamiętam, że wtedy pokazywał się taki uśmiechnięty okazjonalnie w rajdach.

A tu powrót w aucie którym kiedyś wygrywał...szacunek :bowdown:

 

Nie widziałem ROC ale mam podobne refleksje do twoich. Ktoś widział, jak Stig przy pomocy "balkonika" doczłapał to rajdówki? Vzy może jeszcze o własnych siłach się porusza? ^_^

 

5 godzin temu, chojny napisał:

 

Ciekawe jak wyglądały miny chłopaków z Audi ;) 

 

Takie same jak na Dakarze. W sumie to auta elektryczne nawet są spoko...ale są firmy w branży motoryzacyjnej, które już dawno zaczęły wypuszczać buble i jeszcze oszukują klientów, że to pełnowartościowe pojazdy. Nie będę pokazywał palcem :evil2:

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WHY LOEB WAS WORTH THE 17-YEAR WAIT FOR M-SPORT


MALCOLM WILSON THOUGHT HE KNEW HOW GOOD LOEB WAS BEFORE HE SIGNED HIM, BUT THAT RESPECT HAS ONLY RISEN FURTHER

 

 

https://dirtfish.com/rally/wrc/why-loeb-was-worth-the-17-year-wait-for-m-sport/?fbclid=IwAR1xDEg-1sE3IXY19SAFmnzQDJiog1OFWf91qSecMw2sRRLmCYdh0c_t_b8

 

 

DSC08366.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greensmith wybrał się na trening przed Szwecja na Norweski Numedalsrally i dostaje srogie lanie og norweskich matadorów.1064033547_Screenshot_20220219-102152_SamsungInternet.thumb.jpg.511a592ff84f94ce9a5a70ef0a58748f.jpg

 

Równocześnie rajdowy debiut zalicza Molly Pettit czyli znana prezenterka WRC + za kierownicą Imprezy 

 

 

Screenshot_20220219-102538_Instagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, turdziGT napisał:

Greensmith wybrał się na trening przed Szwecja na Norweski Numedalsrally i dostaje srogie lanie og norweskich matadorów.1064033547_Screenshot_20220219-102152_SamsungInternet.thumb.jpg.511a592ff84f94ce9a5a70ef0a58748f.jpg

 

Równocześnie rajdowy debiut zalicza Molly Pettit czyli znana prezenterka WRC + za kierownicą Imprezy 

 

 

Screenshot_20220219-102538_Instagram.jpg

 

Niekoniecznie jedzie na 100% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, straszna szkoda.

Najlepsze źródło wiedzy o kierowcach i wynikach rajdów, a zwłaszcza np shakedownów przed WRC, wypowiedzi po każdym odcinku, itp

Wielokrotnie się zastanawiałem kto i za co poświęca te setki godzin na tak skrupulatne prowadzenie tego serwisu od lat.

Pozostaje mieć nadzieję, że jak sie teraz zrobiło o tym głośniej i serwisu nie ma, to jednak jacyś sponsorzy/reklamodawcy się znajdą i strona ponownie ruszy.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bosman napisał:

Najlepsze źródło wiedzy o kierowcach i wynikach rajdów, a zwłaszcza np shakedownów przed WRC, wypowiedzi po każdym odcinku, itp

Fajne ,czytelne tabele mieli, co to się dzieje .......

Pralki i lodówki gówniane się robi , i jeszcze takie portale padają.

Świat dąży do lipy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzetelna informacja nie jest w cenie, liczy się szoł... 

 

Jest jednak informacja że mogą ruszyć ponownie, znajdzie się kasa. 

 

Nie po to knuje z tablicami rejestracyjnymi od roku żeby mi teraz plan miał paść. :evil2:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Durbos napisał:

Szkoda wielka, nie znaleźli finansowania a to chyba największa baza wyników jest https://www.ewrc-results.com/statement/ I to w Czechach, gdzie rajdy są tak popularne i tyle firm w nie inwestuje, ech.

O nie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adi napisał:

 

Tanak i młody Kale dobrze zaczęli, a Thierry zwiedzał bandę.

Już nie mogę się doczekać odcinków.

Stawiam na Finów. 

No ja mysle ze Kale i Tanak ale Evansa tez chyba nie mozna nie brac pod uwage. Mody Solbeg moze tez zaskoczyc. Stawiam na P4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odcinkach pada ale ma byc mroz w nocy. Na prawde ciezko obstawic faworyta w tej sytuacji. Jezeli to przymarznie to pierwsza pozycja moze byc najlepsza a wiec Kale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że to dopiero początek, ale cieszę się, że Ott wraca. Na to w każdym razie wygląda. Był dobry na Shakedown i pierwszy oes padł jego łupem.

Fordy w tle bez swojego mistrza. Zobaczymy, czy to dobra konstrukcja, czy dobry występ "pakietu"

Oby to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ze Olivier może być tu szybki ale przyznam ze nieźle dołożył do pieca na otwarciu i to jeszcze z problemami , szacun. Nie mozna nie zauważyć Lappiego tez świetne otwarcie , fajnie go widzieć tam gdzie przynależy czyli w aucie WRC.

 

Najważniejsze jest to ze Hyundai dobrze wygląda a to ważne dla dobrej walki. 

 

Jedynie co bym skomentował to strasznie dużo prostych w tym rajdzie,  wolałem stare odcinki rajdu Szwecji bo to była Finlandia tyle ze na śniegu.

 

Tymczasem Breen obrót na SS2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...