Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2022


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, zawa napisał(a):

Dokładnie , powiedział że uszkodzona klatka więc po zawodach i szansie na tytuł ... Szkoda

hmm oglądając film z uderzenia ciężko się z tym zgodzić że klatka poszła .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzył kołem pewnie klatka pekla gdzieś w okolicy mocowania amortyzatora.  Ogólnie to była tylko kwestia czasu kiedyś ktos wlasnie przedobrzy w tym tunelu tak jak zrobił to Kajto. Mega dziwne bo zapewne ogladal przejazdy przed startem i widzal ze tam wszyscy jechali bardzo ostrożnie a on zdrowo przedobrzył. Oglnie jak na Kajto mega glupi błąd no ale coz to jest game over. Lepszej szansy juz raczej nie będzie miał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę 3 miejsce chyba dość dobrze odzwierciedla uklad sił w tym sezonie i jest więcej warte niż wcześniejsze wicemistrzostwo WRC3.
Wielki szacun dla Kajto, ale na Mikkelsena i Lindholma w fabrycznych autach był w tym roku ewidentnie za krótki.
Co nie zmienia faktu, że skończył choćby przed bardzo szybkim Rosselem, z którym poprzednio przegrał.

Szkoda, że emocje w Japonii tak szybko się skończyły. Nie liczyłem za bardzo, że wygra z Lindholmem, ale miałem nadzieję że trochę dłużej będzie w walce.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carfit napisał(a):

hmm oglądając film z uderzenia ciężko się z tym zgodzić że klatka poszła .... 

Napisałem tylko to co powiedział Kajto po wypadku na swoim profilu

https://fb.watch/gJU8587zI5/

 

 

Tu filmik z wypadku

https://www.wrc.com/en/news/2022/wrc2/watch-kajtos-title-hopes-comes-crashing-down/

Edytowane przez zawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bosman napisał(a):

Tak naprawdę 3 miejsce chyba dość dobrze odzwierciedla uklad sił w tym sezonie i jest więcej warte niż wcześniejsze wicemistrzostwo WRC3.
Wielki szacun dla Kajto, ale na Mikkelsena i Lindholma w fabrycznych autach był w tym roku ewidentnie za krótki.
Co nie zmienia faktu, że skończył choćby przed bardzo szybkim Rosselem, z którym poprzednio przegrał.

Szkoda, że emocje w Japonii tak szybko się skończyły. Nie liczyłem za bardzo, że wygra z Lindholmem, ale miałem nadzieję że trochę dłużej będzie w walce.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Bardzo dobrze podsumowane. Kajto zajmie to miejsce na ktore tak na prawde zaluzyl. P1 bylo by tak na prawde sporo na wyrost. Umowmy sie Mikkelsen , Sunninen i Lindholm to inna liga. Szkoda tylko tego dzwona, bo to na prawde glupi i nietypowy dzwon jak na Kajto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna walka a tu taka cisza ? 

Kapitalna druga petla Neuvilla który odrobił i wyszedł na prowadzenie z 4 sek przewagi.

Jutro bedzie ciekawy dzien bo idzie deszcz, duzo , duzo deszczu. Myse ze jeszcze wszytko moze sie zmienic. Te odcinki w deszczu to musi byc masakra. Oglnie rajd bardzo fajny i ciekawy,  myse ze powinien zagościć na stałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, turdziGT napisał(a):

Świetna walka a tu taka cisza ?

 

To tak jest, gdy mistrz wyłoniony, wtedy emocje jakby...cichsze ;) 

Emocji też trochę mniej z powodu braku walki o zwycięstwo dwóch najlepszych kierowców w stawce. Obaj w "miejscowej" furze.

Ale fakt, Thiery dobrze idzie, a jutro będą krawężniki i pobocza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SubaruGT napisał(a):

315421093_2884051715072184_6162677596967

315351807_2884051591738863_3012631015801

315420880_2884051831738839_2698498944945

315383468_2884051931738829_5614006066957

315214906_2884051871738835_3144415899750

315260500_2884051921738830_4738423394936

315304262_2884051828405506_6945731744658

 

 

Dla mnie Toyota powinna zrobić miedzynarodowy Yaris GR Cup. Zrobic kit do seryjnego Yarisa tak za 20K EUR tak zeby mozna bylo z niego zrobić cos ala N4. Sukces gwarantlwany. 

Moim zdaniem FIA przedobrzyła z tym klasami. Kiedys bylo tanie rajdiwanie bo z jazdego auta w miare tanim kosztem mozna bylo zrobić rajdowke a te wszystki Rki sa po prostu za drogie. R4 to cena kosmos w sumie tak samo jak R3. Zamknęło to kompletne drogę na tanie uczestnictwo w mistrzostwach krajowych. Miedzy innymi dlatego w Finlandii czy Skandinawi ida te puchary RWD gdze jeżdżą stare Beemki bo inaczej młodzież nie miala  by jak jeździć.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adi napisał(a):

 

To tak jest, gdy mistrz wyłoniony, wtedy emocje jakby...cichsze ;) 

Emocji też trochę mniej z powodu braku walki o zwycięstwo dwóch najlepszych kierowców w stawce. Obaj w "miejscowej" furze.

Ale fakt, Thiery dobrze idzie, a jutro będą krawężniki i pobocza. 

Czy ja wiem do polowy sezonu a zwłaszcza 2-3 rajdy tez kompletnie nie ma znaczenia kto wygra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranny serwis za nami. Ale ruletka z oponami. Miało dziś padać ale front sie przesunął i może nawet być bez deszczu. Jedno jest pewne opony dzis zadecydują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny rajd, szkoda że walka o tytuły tylko w WRC2. Widać, że jak nowe, wąziutkie, niewybaczające błędów odcinki to i czołówka ma kłopoty.  

No i dobrze, że rajdy to nie F1 bo dzięki pogodzie mieliśmy małą rewolucję na ostatnich dwóch oesach...

Edytowane przez Durbos
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...