Skocz do zawartości

XV - szybkie pytanie


Vercy

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, CUV napisał(a):

Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów odbierał swoje znaczki ?

Oczywiście, wybierałem przy kupnie auta, potem odebrałem w salonie albo przysłali - już nie pamiętam.

PXL_20240302_122057865.jpgTen ostatni dostałem na zlocie - jest bardzo symboliczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aflinta napisał(a):

Oczywiście, wybierałem przy kupnie auta, potem odebrałem w salonie albo przysłali - już nie pamiętam.

PXL_20240302_122057865.jpgTen ostatni dostałem na zlocie - jest bardzo symboliczny :)

Nikt mnie nie zapytał o znaczki podczas wyboru, zaliczkowania i na koniec podczas zapłaty i odbioru samochodu. Taki lajf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał(a):

Nikt mnie nie zapytał o znaczki podczas wyboru, zaliczkowania i na koniec podczas zapłaty i odbioru samochodu. Taki lajf.

O ile pamiętam informacja o znaczkach była na jednej z kratek z papierami do auta... Ale to dla mnie i tak bez znaczenia, bo od początku śledzę tę akcję i wiem, że te znaczki z autami są dostępne - więc to formalność. Smutne, że nie każdy salon to promuje, koszt znikomy a buduje społeczność i przywiązanie do marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, aflinta napisał(a):

O ile pamiętam informacja o znaczkach była na jednej z kratek z papierami do auta... Ale to dla mnie i tak bez znaczenia, bo od początku śledzę tę akcję i wiem, że te znaczki z autami są dostępne - więc to formalność. Smutne, że nie każdy salon to promuje, koszt znikomy a buduje społeczność i przywiązanie do marki.

Do społeczności wbudowałem się sam (choć z a little help from my friends), do marki przywiązałem się sam (choć z a little help from my friends), do salonu gdzie kupiłem i serwisowałem Szarego Mnicha już nie zajadę. To ostatnie - koszt znikomy.

Edytowane przez Szürkebarát
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to wątek XV-szybkie-pytanie to w sobotnim wieczór pozwolę sobie zadać tzw. głupie pytanie. Jako, że przez ostatnie tygodnie panowały ciemności a ja startowałem do fabryki na szóstą to rzuciło mi się w oczy, że wszystko przy drążku skrzyni biegów mam podświetlone za wyjątkiem... położenia samego drążka czyli P, R, N, D. Tak było też wcześniej tylko nie zauważyłem?

 

Wiem, położenie drążka mam na panelu przed oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CUV napisał(a):

Dotarło nawet do tych którzy każdego roku okolice Bożego Ciała mają nieodmiennie zablokowane inną aktywnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio przeglądając instrukcję zauważyłem wpis, że można zaprogramować w ASO szyby przód (jeżeli obie są w automacie) na otwieranie i zamykanie przy pomocy pilota...
Postanowiłem to sprawdzić i pojechałem dziś do najbliższego serwisu - po około godzinie wszystko działa jak powinno
Tak długo jak przytrzymujemy przycisk tak długo szyby idą w dół lub w górę

Wysłane z mojego CPH2247 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bycinex napisał(a):

Postanowiłem to sprawdzić i pojechałem dziś do najbliższego serwisu - po około godzinie wszystko działa jak powinno emoji106.png

Dużo sobie za to kazali zapłacić?
Za moment strzeli 105k km więc jak będzie serwis to i też bym sobie kazał to zaprogramować. Zazdrościłem tej funkcji kolegom co mają VW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo sobie za to kazali zapłacić?
Za moment strzeli 105k km więc jak będzie serwis to i też bym sobie kazał to zaprogramować. Zazdrościłem tej funkcji kolegom co mają VW...
Traktują to jako podpięcie pod komputer i wg ich stawek to kwota ok 360 zł...
Jeżeli masz kartę Klubu Subaru to masz zniżkę ewentualnie jak trafisz na konkretnego gościa który będzie obsługiwał Twoje zgłoszenie też możesz dostać jakiś rabat

Wysłane z mojego CPH2247 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może na przedniej szybie w górnej części naklejony pasek przyciemniąjacy z folii ??
Nie wiem jak było na oryginalnych szybach bo mam u siebie zamiennik ale chciałbym to zrobić u siebie

Wysłane z mojego CPH2247 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Bycinex napisał(a):

Czy ma ktoś może na przedniej szybie w górnej części naklejony pasek przyciemniąjacy z folii ??
Nie wiem jak było na oryginalnych szybach bo mam u siebie zamiennik ale chciałbym to zrobić u siebie emoji6.png

Wysłane z mojego CPH2247 przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam tak:

 

20220616_153530.jpg

20220616_153452.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak:
 
20220616_153530.thumb.jpg.936b389cd7ec1ba8b34757d259343340.jpg
20220616_153452.thumb.jpg.33f7c53cec1c27734256983340f37481.jpg
Dzięki za fotki
Mam jeszcze pytanie czy żeby nakleić ten pasek ściągałeś osłonę radarów czy może bez ściągania zrobili to z dwóch części

Wysłane z mojego CPH2247 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bycinex napisał(a):

Dzięki za fotki emoji106.png
Mam jeszcze pytanie czy żeby nakleić ten pasek ściągałeś osłonę radarów czy może bez ściągania zrobili to z dwóch części emoji848.pngemoji6.png

Wysłane z mojego CPH2247 przy użyciu Tapatalka
 

Nic nie demontowałem. Klejone z dwóch części. Własnoręcznie B)

 

Edytowane przez radix99
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie z mojej strony...
Zmiana czasu a zmiana godziny w naszych XV - mam ustawione, że zmienia się automatycznie po połączeniu przez BT z telefonem i wszystko jest ok do momentu jak jest połączone z moim bo jak przełączy się na telefon żony to czas wraca na stary czyli cofa się o 1 godzinę
Sprawdzałem ustawienia zegara/stref czasowych i są takie same u mnie i u żony
Macie może jakieś pomysły gdzie szukać...

Wysłane z mojego CPH2247 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2024 o 06:03, Bycinex napisał(a):

Zmiana czasu a zmiana godziny w naszych XV - mam ustawione, że zmienia się automatycznie po połączeniu przez BT z telefonem i wszystko jest ok do momentu jak jest połączone z moim bo jak przełączy się na telefon żony to czas wraca na stary czyli cofa się o 1 godzinę emoji52.png
Sprawdzałem ustawienia zegara/stref czasowych i są takie same u mnie i u żony
Macie może jakieś pomysły gdzie szukać...

Pomysłów nie mam, u mnie czas ustawia się na podstawie GPS:

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...