Skocz do zawartości

Polish Army


lelenbp

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dohtuhka napisał:

WOT to jest WP. Nie jestem z WOT, jestem z SP, ale żeby zrozumieć co się dzieje, trzeba mieć trochę szerszy pogląd na sytuację. To nie jest tak, że obrona granicy dotyczy tylko tych co stoją i marzną. Tam jest istne poplątanie hybrydy taktycznej, operacyjnej i nawet strategicznej. Coś czego żadna książka i konwencja nie zakłada, coś czego nikt jeszcze nigdy w ramy nie ujął. Nie wiem ile lat jesteś w wojsku, ale takich scenariuszy na służbie przygotowawczej nie uczą.

 

aha. SP? uhm.

Nawet wiem gdzie byłeś i co widziałeś.:scenic:

:dobranoc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dohtuhka napisał:

To gdzie byłem i co widziałem ?

 

Nie chcę zarobić wakacji od forum więc powstrzymam się od cytatu ale skoro jesteś w mundurowych to doskonale wiesz co mam na myśli.

Dla mnie koniec tematu + lot na listę śmietnik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety na służbie przygotowawczej nie byłem. A ile lat służę? Wystarczająco by za rok móc spokojnie odejść na emeryturę. Słuchaj kazdy ma swoje zdanie. Ja wyraziłem swoją opinię przez to z czym się spotkałem. Uważasz inaczej? Spoko każdy ma do tego prawo, nie atakuje Ciebie i twoich wywodów na ten temat dla tego Peace and love. Szanujmy się wszyscy pomimo odmiennych zdań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
2 godziny temu, lelenbp napisał:

Ja to właśnie dziś dowiedziałem się od 30 znowu jadę na 2tyg i prawdopodobnie po raz 5 moja JW zmienia miejsce lokalizacji. I w sumie zaraz minie rok odkąd jest się na tej Granicy

Ja na Rzeszów (Jasionka) 5x2tyg w ciągu 3 miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...