Skocz do zawartości

Classic Cars - czyli wszystko o klasycznej motoryzacji na czterech i dwóch kółkach


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.12.2021 o 23:30, czekker napisał:

 

Na pocieszenie, jest też Delta HF Integrale EVO2 do wzięcia - ktoś tu chyba lubi Giallo, @Neutrino33;)

 

Screenshot_20211214-205932~(1).jpg

 

 

 

Z tymi cenami to oni chyba się rano budzą, wymyślają kwotę z kapelusza i wrzucają w sieć... a spirala się nakręca. 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

Z tymi cenami to oni chyba się rano budzą, wymyślają kwotę z kapelusza i wrzucają w sieć... a spirala się nakręca.

 

Co zrobić..  jak ktoś chce sprzedawać, a nie sprzedać :coffee:

Hagerty aktualnie tak wycenia:

 

image.thumb.png.0babc97926417768a767ea2c6ed11bfe.png

 

image.thumb.png.67f4010f899b890e20e46f5f7e0334cb.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czekker napisał:

 

Co zrobić..  jak ktoś chce sprzedawać, a nie sprzedać :coffee:

Hagerty aktualnie tak wycenia:

 

image.thumb.png.0babc97926417768a767ea2c6ed11bfe.png

 

image.thumb.png.67f4010f899b890e20e46f5f7e0334cb.png

 

 

Tyle że to żółte to nie zwykłe EVO II a Giallo Ginestra, których zrobili tylko 220 sztuk a to konkretne ma poniżej 5 000km przebiegu. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez man takie wrażenie i kończy sie później tak ze auto trafia pod koc i nikt nimi nie jezdzi bo właściciel sie boi.

 

To sie tarez zrobił prężny biznes i mam wrażenie spekulanci jak na gieldzie robią hype zeby sztucznie windować ceny.

 

Dla mnie to kompletnie bez sensu. Jeździe wszystkimi generacjami poza HF 4WD i nie jest to przeżycie za 200 tys $$$ mimo ogromnej miłości do tego auta.

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2021 o 20:00, turdziGT napisał:

Tez man takie wrażenie i kończy sie później tak ze auto trafia pod koc i nikt nimi nie jezdzi bo właściciel sie boi.

 

To sie tarez zrobił prężny biznes i mam wrażenie spekulanci jak na gieldzie robią hype zeby sztucznie windować ceny.

 

Dla mnie to kompletnie bez sensu. Jeździe wszystkimi generacjami poza HF 4WD i nie jest to przeżycie za 200 tys $$$ mimo ogromnej miłości do tego auta.

 

Ja nie jeździłem a też tak uważam.

 

23 godziny temu, turdziGT napisał:

Ogólnie troche w temacie w świetle moich ostatnich zakupów jak i tendecji na rynku classic cars 

 

 

 

 

No właśnie! Oczywiście jest ten posmak tej "surowej" motoryzacji, ale nie uważam aby to doznanie miało tyle kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

390 tys. € czyli 1,8mln pln to gruba przesada ale faktycznie niektóre modele stały się dobrem inwestycyjnym, żeby nie napisać spirala spekulacyjna się nakręca.
 

Z drugiej strony jak ktoś tyle za to płaci znaczy ze tyle jest dla niego warte… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, chojny napisał:

Z drugiej strony jak ktoś tyle za to płaci znaczy ze tyle jest dla niego warte… 

 

Albo ma tyle pieniędzy, że kwota taka dla niego/niej nie stanowi istotnej pozycji w budżecie domowym. Ja wiem, że to trąca trochę Marksizmem...ale coś w tym jest.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Neutrino33 napisał:

 

Albo ma tyle pieniędzy, że kwota taka dla niego/niej nie stanowi istotnej pozycji w budżecie domowym. Ja wiem, że to trąca trochę Marksizmem...ale coś w tym jest.


 

Ale to zawsze tak jest, masz trochę wolnej kasy to kupujesz zabawkę a jaką to zależy ile tej wolnej kasy masz. Możesz zacząć od jednego i dokupywać kolejne jak się z pierwszymi rozstać nie możesz albo wymieniać na kolejne, inne, najczęściej droższe lub fajniejsze. Zrobił się z tego tez spory biznes. 

 

Marks nic do tego nie ma raczej kapitalizm szalony, wolny rynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, chojny napisał:


Oni coś mieli z tym czerwonym wnętrzem… tu wjechał chyba plusz :biglol:

 

 

Tam chyba leciało co było pod ręką ale BTW Stradale ma kozackie wnętrze,  nie wiem czy az warte 850K$ ale kozackie 

Lancia-Delta-S4-Stradale-1985-8.jpg

Lancia-Delta-S4-Stradale-1985-6.webp

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bosman napisał:

Trzeszczy od patrzenia emoji6.png

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 


 

Tak generalnie to dziwne auto, które się słabo prowadziło, chyba najgorzej z aut tej epoki a do tego wyglada pokracznie. Aparycja cegły. Quattro czy 205 wyglądały jak milion dolcow a to jakoś bez ładu i składu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, chojny napisał:


 

Tak generalnie to dziwne auto, które się słabo prowadziło, chyba najgorzej z aut tej epoki a do tego wyglada pokracznie. Aparycja cegły. Quattro czy 205 wyglądały jak milion dolcow a to jakoś bez ładu i składu. 

 

To prawdą 205 T16 wygląda przy niej jak samochód produkcyjny który zjechał z taśmy , ale S4 ma chyba więcej uroku HS bo jest zrobiona w prawdziwie włoskim stylu.

 

205t16_0806pc001.thumb.jpg.386d0d646fd85c33309b169522f07bea.jpg

 

1985-lancia-delta-s4-stradale-2.thumb.jpg.99cf879dae4c10f950dbe54368f8c5c6.jpg

 

1985-lancia-delta-s4-stradale-1.thumb.jpg.965b91ef078eb2273feed758c221222a.jpg

 

1985-lancia-delta-s4-stradale.thumb.jpg.1e661fa5b6cb8680b6253e9a91bc12e8.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bosman napisał:

S4 "drogowa" i rajdowa, to wizualnie straszna pokraka.

Dziwne jak na Włochów.

PUG i Audi, czy nawet 037, to przy niej cuda designu.

 

Fajniej wygląda bez tylnego poszycia:

 

 

To auto na drodze wygląda jakby zajmowało się tylko przyspieszaniem na prostych i unikaniem zakrętów. 

 

Choć da się nawet coś zakręcić ale znowu nie wygląda to na precyzyjny proces. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...