Skocz do zawartości

"Wiosna na Pojezierzu" dla SUBARU z Przygody4x4 - 27-28 marca


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

"Odgrażaliśmy się" po ostatniej udanej imprezie na Kaszubach, że będzie coś dwudniowego dla Subaru. Hotele są albo zamknięte, albo "wiszą na włosku" dlatego robimy imprezę 2 dni z biwakiem. Idzie wiosna, mrozu raczej nie będzie, a wieczór przy ognisku nad jeziorem i kontakt z przyrodą na pewno przypadnie Subarianom do gustu i da namiastkę Subariad.

 

Kiedy? 
   Start w sobotę, 27 marca, o godzinie 9:00
   Zakończenie w niedzielę, 28 marca po południu (około 17:00)

Gdzie?
   Rozpoczęcie około 30 km na północ od Bydgoszczy, zakończenie w okolicach miejscowości Jastrowie


Co robimy?
    Trasa około 220 km. Trasa mieści się w kategorii turystycznej, ale z uwagi na wiosenne warunki będzie dość offroadowo. Brody, koleiny, błotko, piaskownica dla dużych chłopców. Oczywiście trasy dostosowane do możliwości Subaraków. W razie potrzeby będziemy sobie wzajemnie pomagać.

    Postaramy się, aby nie było "krzaczorów" ale nie gwarantujemy, że żadna gałązka nie skazi Waszego lakieru - zwłaszcza, gdy mściwa śliska nawierzchnia zrzuci Was z obranego toru jazdy ;)
    
Planujemy 1 nocleg w terenie, dlatego przydadzą się śpiwory, pierzyny oraz napoje rozgrzewające (bo ognisko oczywiście też będzie nas grzać).
    Jemy w terenie. Więc zabierzcie ze sobą produkty (lub gotowe dania) i nie zapomnijcie o kiełbasie na wieczorne ognisko!

Jak to zrobimy?
   Jedziemy w konwoju za przewodnikiem po przygotowanej trasie

   Maksymalna ilość aut - 12+1
   Wymagania - sprawne Subaru :thumbup: (Forester, Outback, XV), przygotowany zaczep ratunkowy (wystarczy fabryczny) i CB radio.
   I oczywiście maseczki.


Za ile?
   Wpisowe wynosi 550 zł od samochodu niezależnie od ilości osób.

Jak się zapisać?
   NALEŻY WYPEŁNIĆ FORMULARZ: https://forms.gle/6oxqSkqVJGK4sPN36
   

Co dalej?
   W odpowiedzi otrzymacie mail z różnymi ważnymi informacjami. Jeśli NIE otrzymacie maila w przeciągu godziny od wypełnienia formularza - sprawdźcie proszę SPAM albo wołajcie o pomoc przez pocztę forumową.

 


PS. Foto z ubiegłorocznej Jury - nie ma jeszcze foto z Subaru na nowej trasie - nadrobimy to wspólnie, prawda? :drool:
 

 

156726548_234752568250523_8259084951454835148_n.png

DSC07347.JPG

DSC07372.JPG

DSC07409.JPG

DSC07485.JPG

DSC07613.JPG

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

oraz napoje rozgrzewające (bo ognisko oczywiście też będzie nas grzać).

Kurcze, zmiana czasu nie będzie sprzyjać przyjmowaniu zbyt dużej ilości "ogrzewaczy"
:mellow:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, keyman napisał:

ten łysy ze zdjęcia z kamerą jest w pakiecie startowym? :D

Tym razem w fabryce, także nici z fajnego wyjazdu. U mnie planowanie z wyprzedzeniem 2/3 tygodniowym rzadko kiedy się sprawdza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2021 o 23:02, pitgol napisał:

No wlasnie _jeszcze_ nie mam. Pytanie czy dam rade bez, czy mam sie obuć :)

Z doświadczenia powiem, lepiej się obuć za wczasu... akurat nowy sezon się zaczyna to jest pretekst na zakupy;):)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2021 o 23:02, pitgol napisał:

No wlasnie _jeszcze_ nie mam. Pytanie czy dam rade bez, czy mam sie obuć :)

Szczególnie, że Ci się zimóweczki trochę ślizgały na Kaszubach :) 

Trochę z doświadczenia - jeżdżę na AT cały rok, również po autostradach i ekspresówkach - na zużycie nie mają wielkiego wpływu w porównaniu z letnią czy zimową, bo to różnica na plus 0,1-0,2l/100km. Natomiast jak mam potrzebę "poczucia" wyższości AT nad szosową, to nie mam dylematu zakładać czy też nie. Po prostu jadę, a opona robi swoją robotę. 

Uprzedzę - są głośniejsze, ale tu skorzystałem i wykonałem za podpowiedziami kolegi z forum wyciszenia mojej świnki. I problemu nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że Ci się zimóweczki trochę ślizgały na Kaszubach  
Trochę z doświadczenia - jeżdżę na AT cały rok, również po autostradach i ekspresówkach - na zużycie nie mają wielkiego wpływu w porównaniu z letnią czy zimową, bo to różnica na plus 0,1-0,2l/100km. Natomiast jak mam potrzebę "poczucia" wyższości AT nad szosową, to nie mam dylematu zakładać czy też nie. Po prostu jadę, a opona robi swoją robotę. 
Uprzedzę - są głośniejsze, ale tu skorzystałem i wykonałem za podpowiedziami kolegi z forum wyciszenia mojej świnki. I problemu nie ma.
 

Nie bylo mnie na Kaszubach :) Ale dzieki za odpowiedz. Obuje sie w ATka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...