Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzisz nad robotą i patrzysz zamówienie na koszulki z wzoru z załącznika. Chwila roboty akceptacje zamawiającego z dopiskiem pilne bo potrzebne na odbiór samochodu :D 

Długo siedzę w koszulkach ale pierwszy raz mam specjalne na odbiór samochodu do druku. 

Shirt_View4.jpg

Edytowane przez -=nikon=-
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, -=nikon=- napisał:

Siedzisz nad robotą i patrzysz zamówienie na koszulki z wzoru z załącznika. Chwila roboty akceptacje zamawiającego z dopiskiem pilne bo potrzebne na odbiór samochodu :D 

Długo siedzę w koszulkach ale pierwszy raz mam specjalne na odbiór samochodu do druku. 

 

Po ile ?

Kupiłbym kilka sztuk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rombu napisał:

 

Po ile ?

Kupiłbym kilka sztuk.

 

Dla osoby zamawiąjącej przez allegro było 40 zł poza jest 35 ;)

 

5 godzin temu, chojny napisał:

 

Na spekulacje, czy odbiory? :mrgreen:

 A czy to ważne na co? Ja mogę dać po koszule na każdy dzień czekania na samochód ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, -=nikon=- napisał:

Długo siedzę w koszulkach ale pierwszy raz mam specjalne na odbiór samochodu do druku. 

Może będzie specjalna transmisja live z odbioru na fejsbuku. Żona wpadła swego czasu na pomysł doboru lakieru do paznokci do lakieru auta. Na koszulki na szczęście nie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zyzol napisał:

Może będzie specjalna transmisja live z odbioru na fejsbuku. Żona wpadła swego czasu na pomysł doboru lakieru do paznokci do lakieru auta. Na koszulki na szczęście nie ;) 

 

Dziwisz się najdroższy Yaris w dziejach ludzkości :lol:.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, -=nikon=- napisał:

@FilipeK a prawda to że w wrześniu ma być kilka sztuk? 

widze ze Toyota romanowski napisal na fb, ze jesli jest ktos zainteresowany to prosza o emaila. Pewnie zamowili na plac naście sztuk i teraz beda odsprzedawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, komarekpl1 napisał:

tak tylko cena 10% lub 10k do góry ....... ....... :huh: chyba salon zwietrzył okazje do zarobienia 

 

Skoro klient płaci to dlaczego mają zarabiać pośrednicy jak może salon. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, OWOC napisał:

Wczoraj wydałem temu Panu :)

image.thumb.png.9cc27f7c03b5e7279480c1e3065697cf.png

 

On chyba lubi takie małe zabawki, pamiętam jak kiedyś w jakimś wywiadzie opowiadał po przesiadce z N-grupowego Lancera do C2R2, że dawno nie miał takiej frajdy w rajdówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaro napisał:

On chyba lubi takie małe zabawki, pamiętam jak kiedyś w jakimś wywiadzie opowiadał po przesiadce z N-grupowego Lancera do C2R2, że dawno nie miał takiej frajdy w rajdówce :)

 

Wielu kierowców rajdowych jeździ jako daily "małymi" samochodami, w gabarycie Focusa czy Golfa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, skwaro napisał:

Focus czy Golf w porównaniu z Yarisem to duże auto :)

 

Golf VII R to 1400kg więc mieści się w granicach przyzwoitej masy i nie wpada w 1800-2000kg żelastwa. 

 

10 minut temu, miki84 napisał:

Taki Focus St/Rs czy Golf Gti/R to chyba ideał na daily dla kierowcy wyścigowego :)

 

Jako daily chyba tak, szybkie, stosunkowo lekkie, znośnie pojemne, zwinne do miasta i na trasę da się tym wyjechać. 

 

Klasa hot hatch to naprawdę genialne auta. 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chojny napisał:

 

Golf VII R to 1400kg więc mieści się w granicach przyzwoitej masy i nie wpada w 1800-2000kg żelastwa. 

Mój Forester też tyle waży, ale z Yarisem go nie będę porównywał, bo Yaris to 1280kg, jak by nie patrzeć trochę mniej :)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...