Skocz do zawartości

CYNA IV 02.06.2007 (SOBOTA)


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Ta "nowa, utwardzona nawierzchnia" w Słomczynie - o której wyżej pisze Andrzej - to coś, po czym Yarki mogą jeździć bez ryzyka zostawienia połowy autka w jakimś piaszczysto-błotnym wądole...?

 

WiS wpadaj - ponoć po torze ma jeździć 911 GT3, więc myśle, że Jarek nic nie zostawi w wądole ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
WiS wpadaj

 

Tfffu - wypluj to słowo, ja się już na wnuki szykuję, a nie takie-tam... :shock:

 

A serio - nie tym razem, bo mam akurat 2.06. wiadomy jubel w Krakowie, ale mam nadzieję, że AK jeszcze niejedną Cynę zorganizuje :twisted:

Natomiast jak byłem w Słomczynie poprzednio, to bałem się na toto wyjechać Nissanem - wiedząc, że powinien wrócić o własnych siłach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS wpadaj

 

Tfffu - wypluj to słowo, ja się już na wnuki szykuję, a nie takie-tam... :shock:

 

A serio - nie tym razem, bo mam akurat 2.06. wiadomy jubel w Krakowie, ale mam nadzieję, że AK jeszcze niejedną Cynę zorganizuje :twisted:

Natomiast jak byłem w Słomczynie poprzednio, to bałem się na toto wyjechać Nissanem - wiedząc, że powinien wrócić o własnych siłach :wink:

 

 

WIS, szkoda myślałem, że powtórzymy maraton u Andrzeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wis jak nie możesz to szkoda , ale jakąś miła osobe ostatnio woziłem po torze co z Toba przyjechała to moze jakiś przedstawicieli przyślesz :?: :mrgreen:

AK

ps.Gal no co tam z tym Twoim odlotem....i przylotem...będziesz :?:

 

Proszę chętnych o zgłoszenia bo podobno trzeba jakieś grupy startowo-godzinowe tworzyć , żeby sie nie korkowały zbytnio próby i sam start :mrgreen:

Nie chciałem żeby wjazd na pkc (wcześniejszy lub pózniejszy) był karany pkt. więc trzeba jakies godz. odbioru dokumentów i sam start zsynchronizować czasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.Gal no co tam z tym Twoim odlotem....i przylotem...będziesz :?:

Jasne, że będę.

Proszę chętnych o zgłoszenia bo podobno trzeba jakieś grupy startowo-godzinowe tworzyć , żeby sie nie korkowały zbytnio próby i sam start :mrgreen:

Nie chciałem żeby wjazd na pkc (wcześniejszy lub pózniejszy) był karany pkt. więc trzeba jakies godz. odbioru dokumentów i sam start zsynchronizować czasowo.

Na tym się niestety nie znam.

Muszą sobie sami radzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakąś miła osobe ostatnio woziłem po torze co z Toba przyjechała

 

Nie omieszkam pozdrowić... :cool:

 

BTW., "miła osoba" dojrzewa do nabycia SUV-a, może wpadniemy za jakiś czas pogadać o geszefcie pt. Forek :wink:

 

WIS, szkoda myślałem, że powtórzymy maraton u Andrzeja.

No, miło było - ale niestety, replay inną razą... "Zjazd absolwentów" mam, a staroście roku, który w dodatku o jublu przypomniał i powołał komitet organizacyjny, jakoś głupio nie przyjechać :roll:

 

Za to jak w wakacje się trafi następna Cyna, to się już wpisuję :twisted: - nie ręczę, że na tor :mrgreen: , ale na afterek w Andrzejowym motelu z pewnością :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam rozruszać co tam trzeba

 

Niestety tego, co należałoby rozruszać u shodana, nie da się rozruszać na Cynie :mrgreen:.

 

Może spróbować :?: Potrzebne jakies materiały pomocnicze :?: Jakis eksponat :razz:

Czy coś... :roll:

AK

 

ps.Wis pozdrow koniecznie. Zapraszam z tym For. szkoda ze tak póżno bo było coś :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako sekretarz rajdu "CYNA IV" ogłaszam oficjalną listę nagród w 3 kategoriach:

Klasa Turbo, Klasa bez Turbo, Klasa inne:

 

Miejsce I - wiosenna kurtka z najnowszej kolekcji SPRT :mrgreen: + WIELKI PUCHAR

Miejsce II - Polar z aktualnej kolekcji SPRT oraz szalik SUBARU :lol: + PUCHAR

Miejsce III - Plecak z serii SWRT z podpisem P. Solberga :mrgreen: (podpis się zmazał) :razz: + PUCHAREK

 

Generalka I, II, III miejsce dodatkowo ręcznik plażowy SUBARU Think, Feel, Drive z Imprezą :mrgreen: oraz PUCHARY, wielkie, ogromne jakieś podobno :mrgreen:

 

No i to tyle. Głodni nie będziecie, pić też Wam damy :wink: :mrgreen:

 

PS. Wszystkich wielbicieli "wolnychssaków" zapraszamy, impreza ma na celu doskonalenie umiejętnosci oraz technik jazdy.

tłumaczenie: (wolnyssak) - Subaru bez kurnika na masce :lol:

 

Pozdrawiam

Sekretarz Raju :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju - gratuluję nominacji na Pierwszego Sekretarza :grin: :grin: :grin:

 

Jeżeli chodzi o doskonalanie umiejętności - musiałbym mieć jakiekolwiek - przepraszam jedną umiejętność chyba mam - palenie sprzęgła :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju - gratuluję nominacji na Pierwszego Sekretarza :grin: :grin: :grin:

 

Jeżeli chodzi o doskonalanie umiejętności - musiałbym mieć jakiekolwiek - przepraszam jedną umiejętność chyba mam - palenie sprzęgła :grin: :grin: :grin:

 

a dziękować, dziękować :grin:

tak, pamiętam, pamiętam te sprzęgło :shock:

no wiesz, jakby Ci to powiedzieć...zawsze masz szanse się poprawić :mrgreen:

 

raju, Ty mi już kiedyś obiecałeś jakąś nagrodę (nawet już nie pamiętam za co )

 

przypomnę Ci, że chodziło o Twoją spostrzegawczość :mrgreen:

kojarzysz :?: :lol:

 

Zaraz, zaraz, to jak zdejme kurnik z maski będe mógł startować w klasie wolnossącej Graweruj moje imie na pucharze

 

Mam taki jeden wolny, z zeszłego sezonu, akurat przewiduje 3 miejsce w klasie bez turbo. Jutro prześlę kurierem.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest jakaś lista, zapisy?

 

koper@subaru.pl, wyślij proszę stosowne podanie, a ja, jako I Sekretarz Rajdu CYNA IV, będąc pod samym Szefem wszystkich Szefów, rozpatrzę Twoje podanie :wink: :mrgreen:

 

PS. Napisz na maila że się zgłaszasz i ile osób ewentualnie z Tobą będzie.

 

Pozdrawiam

Raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...