Skocz do zawartości

19 maj 2007 PASZTETOWY trenig w Ułężu (przed cyną)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jak na razie zagrzebalem sie w evo, co by chociaz opony zamienic, ale jak zwykle pod gorke wszystko... od 11 do 14 zmienialem opony i klocki z ulicznych na twardsze, bo tamte to bym pewnie zapalił po paru zakrętach.

teraz czas zabrac sie za subaru michala ;) musze mu wykombinowac na szybko koła i opony.. hmmm :/

 

Kuba - wprawdzie musze jakos pomiescic narzedzia i koła, ale jakbys nie mial transportu dawaj znac...poszukamy jakiegos wolnego fotela ;D

 

prosiaq :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze mu wykombinowac na szybko koła i opony.. hmmm :/

 

 

Wiem kto ma koła i opony do Suba ;-) Ale nie wiem czy pożyczy ;-)

 

 

Kuba - wprawdzie musze jakos pomiescic narzedzia i koła, ale jakbys nie mial transportu dawaj znac...poszukamy jakiegos wolnego fotela ;D

 

Mam niebieskie Subaru teraz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z shodan'em i tomo dziwna sprawa, przeciez "pod nich" miala byc dluga proba :roll:

 

Chłopaki, sorry ale nie dam rady się spotykać co tydzień - muszę się rodziną zająć..

A próby niech będą długie zawsze!

 

Udanej zabawy i do następnego razu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajowo bylo.. dziekuje bardzo wszystkim za udana zabawe :)

 

gdybym nie musial tyle jeszcze grzebac przy kolach byloby jeszcze fajniej.. ale hamulce mnie dzis wyprowadzily z rownowagi :/ i sie nameczylem bezsensownie...

 

i ciekawe porownanie opon mialem na koniec... jadac "oszczednie" tzn minimalizujac piski opon i zuzycie ich boków, ze sporym zapasem, na "cywilnych/ulicznych" RE50A zrobiłem taki sam czas jak "na ostro" na zeszrotowanych conti... guma robi roznice... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za fajny dzien. pojezdzic wiele nie pojezdzilem niestety.

po mocnym nagrzaniu mialem jaja z wolnymi obrotami :neutral: i ograniczylem sie

do trzech wymaganych przejazdow na czas. szkoda, bo nielegalki fajne sa :mrgreen:

troche sie dzisiaj zdziwilem (na dosc szybkiej partii zreszta), jak nagle wroobel

mi wygranal, ze niby mnie spowalnia (wydalo sie, podgladacz :!: :razz: :razz: ).

no to male sprostowanie. spowalniaŁ, bo dzis bylo elegancko :cool: . dzieki :twisted:

Dzieki wszystkim za fajna zabawe.

Adam dziekuje za lekcje nawrotow i wskazowki. :smile:

gosc z ktorym byles to adam. :?: :?:

niezly debil jestem, moglem sie kapnac po tych nawrotach :twisted: ,

no i jak zaczal o startach z bratem opowiadac :oops: .

milo bylo poznac, szkoda ze nie skumalem czaczy, mialbym do adam.'a kilka pytan :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc z ktorym byles to adam. :?: :?:

niezly debil jestem, moglem sie kapnac po tych nawrotach :twisted: ,

no i jak zaczal o startach z bratem opowiadac :oops: .

milo bylo poznac, szkoda ze nie skumalem czaczy, mialbym do adam.'a kilka pytan :cool:

 

 

mnie rowniez bylo milo poznac, gratuluje wynikow!!

 

a co do pytan to jeszcze jakis ulez bedzie :) na nastepny moze nawet juz autem przyjade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...