Jump to content

19 maj 2007 PASZTETOWY trenig w Ułężu (przed cyną)

vert
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich.w związku z tym ze jestem potwornie spragniony poupalac wlasne auto po męce budowania go przez 9 miesiecy. w nastepna sobote robimy trening.

ustawiamy probe tym razem okolo 5-6 km , bedzie wrooooobel,FOtokomorka,i gryll z wlasnorecznie zapeklowanym miesem czy inna kielbasa.bez stolow kibli namiotow etc.

koszt to 200pln za auto.

lista otwarta DLA WSZYSTKICH natomiast bardzo prosze przemyslec swoja decyzje w zwiazku ze startem.niestety ostatnio z 26 zapisanych aut wypadlo az 12 z czego tylko 3 zglosily nam wczesnie swoje nieprzybycie, co wiazalo sie ze sporymi stratami naszymi.

pozdrawiam i zapraszam vertolot i norveg i www.rallyevents.pl

1.vert

• Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

0. norveg

1. vert

2. wojczek

3. Łosiu

4. Dowolny

5. mati

6. abt

planowalismy z mati'm wybrac sie na kielce, zeby (sprobowac) odbic sobie sobote,

ale mysle ze jak jest znow spotkanie w ulezu, to wybor jest dosc prosty :mrgreen::twisted:

ja potwierdze na poczatku tygodnia, jak bede wiedzial co u mnie w klasyku nie halo :neutral: .

co do dlugosci proby, to mysle ze 4-5 min jazdy byloby dobra porcja :grin: :cool:

cholera

i z nowu wszyscy tacy anonimowi sie dla mnie zrobili w ulezu kazdy mial imie, a teraz z nowu nie wim z kim gadam

musze czesciej wpadac na lotnisko.

pozdrawiam

WJR

PS: 19 chyba odpada

w oczekiwaniu na evo X ...podoba mi sie ta koncepcja hehe

coś czuję, że w tym oczekiwaniu na Evo to jeszcze nie jedna tarcza poleci :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

w sumie to mam problem bo strasznie mi te klocki zaimponowały a po tym co się Carfitowi przytrafiło to się boję wkładać... z drugiej strony taki hebel wymaga poświęceń :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

w oczekiwaniu na evo X ...podoba mi sie ta koncepcja hehe

coś czuję, że w tym oczekiwaniu na Evo to jeszcze nie jedna tarcza poleci :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

w sumie to mam problem bo strasznie mi te klocki zaimponowały a po tym co się Carfitowi przytrafiło to się boję wkładać... z drugiej strony taki hebel wymaga poświęceń :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nie ma się co bać tylko wkładac z innymi tarczami :mrgreen: