Skocz do zawartości

Jak subaru trzyma wartosc


kkriss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Witam wszystkich kolegow forumowiczow. Nosze sie z zamiarem kupna subaru legacy z 2006 r z silnikiem 2.0 R165. Chcialem sie dowiedziec jak bardzo leca z ceny te samochody? Czy serwis jest drogi? Samochod ma w tej chwili przejechane 8500 km wiec swierzynka ale trzeba dmuchac na zimno. Prosze o odpowiedzi i moze jakies praktyczne rady zwiazane z tym konkretnym modelem.

Pozdrawiam

Krzysztof - kkriss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę Legacy MY 06 z tym, że mam nastukane już 21 tys. Na gwarancji była wymiana przednich amortyzatorów i tarcz hamulcowych.

 

Nie mam pojęcia ile to to jest teraz warte. Radzę jednak trochę pojeździć przed kupnem ponieważ pojazd ten nie jest zbyt szybki (jak na mój gust). Poza tym spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosze sie z zamiarem kupna subaru legacy z 2006 r z silnikiem 2.0 R165.

 

zaraz sie tu zjawi Alex i po raz giliardowy na Forum napisze ze silnik 2,0 jest zdecydowanie za slaby do tego samochodu, i ma racje.

 

ostatnio sie przekonalem ze 3.0 H6 to juz kawal zwawej kuny jest :twisted:

 

Subaru traci na wartosci bardzo kiedy sie o auto nie dba, zazwyczaj Subaraki kupuja ludzie bardziej zorientowani w temtach mototyzacyjnych, wiedzacy czego szukaja i czego sie maja wystrzegac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sie przekonalem ze 3.0 H6 to juz kawal zwawej kuny jest :twisted: :wink:

 

chojny masz 100 % racji, przed zakupem jeżdziłem 2.0 i róznica jest..ogrooooomna..!!! :mrgreen:

Poza tym auto japońskie, z salonu, nie występujące często na giełdach i zadbane musi "trzymać wartość".

 

roberto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzyma wartość - niestety głównie w oczach dbającego właściciela. Bo chętnych na używane, np. 3 letnie Legacy H6 jest jak na lekarstwo...

 

sprzedajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem okazje przejechac sie tym samochodem. Hmm panowie nie wiem czym wy jezdzicie ale dla mnie to auto pieknie jezdzi. Mialem juz kilka samochodow na swym koncie ale to zawsze byly auta niemieckie z malymi silnikami. To subaru ma chyba 165 kucykow wiec nie jest to chyba zbyt malo. Samocho przyjechal z szwajcarii, byl lekko pukniety ale to tylko byla kosmetyka i mial przebieg 2500 km. Pytam sie o utrate wartosci bo niemieckie dobrze trzymaja wartosc a ja nie chcialbym sprzedajac samochod za 3 lata wziasc smieszne pieniadze za niego. Naleze do ludzi ktorzy dbaja o samochody. Co do chetnych na kupna takich samochodow to faktycznie zbyt wiele ich nie ma. Subaru to nie jest zbyt popularna marka ale czy to zle ??

Pozdrawiam

Krzysztof - kkriss

ps moze jeszcze link do ogloszenia

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2404412

Czy to jest dobra cena za ten samochod??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem okazje przejechac sie tym samochodem. Hmm panowie nie wiem czym wy jezdzicie ale dla mnie to auto pieknie jezdzi.

 

Pani przesiadła się z Galanta 2,5 V6 MY01.

 

Jeśli chodzi o ogłoszenie nie wiem czy to jest aż tak dobra cena jak się wydaje. Bez względu na przebieg auto jest roczne, a w pierwszym roku użytkowania wszystkie samochody niezależnie od marki tracą najwięcej na wartości. Zainteresuj się ile taki kosztował w Polsce w salonie w zeszłym roku. Moim zdaniem, nie więcej niż 100 tys. , bo to chyba podstawowa wersja. Do tego auto jest sprowadzane, co prawda ze Szwjcarii, a stamtąd auta przychodzą w dobrym stanie, ale zawsze jest to auto sprowadzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. A najchętniej wymieniam na WRX '06

 

Moze STi S.E. '04 :mrgreen:

 

Jeżeli jest nadal na fabrycznej gwarancj i ma nie więcej niż 50.000 przebiegu to czemu nie? :D

 

Cholera. Na gwarancji jest, ale wlasnie umowilem sie na przeglad 60000km :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. A najchętniej wymieniam na WRX '06

 

Moze STi S.E. '04 :mrgreen:

 

Jeżeli jest nadal na fabrycznej gwarancj i ma nie więcej niż 50.000 przebiegu to czemu nie? :D

 

Cholera. Na gwarancji jest, ale wlasnie umowilem sie na przeglad 60000km :(

 

A poważnie jesteś zainteresowany Legasiem? Jakby co to pisz - mój z pewnego źródła (zobacz ile mam postów :D), znana historia itd. SIP gwarantuje używalność do 03.2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegow forumowiczow. Nosze sie z zamiarem kupna subaru legacy z 2006 r z silnikiem 2.0 R165. Chcialem sie dowiedziec jak bardzo leca z ceny te samochody? Czy serwis jest drogi? Samochod ma w tej chwili przejechane 8500 km wiec swierzynka ale trzeba dmuchac na zimno. Prosze o odpowiedzi i moze jakies praktyczne rady zwiazane z tym konkretnym modelem.

oj, nie jest to kryterium, które należy brać pod uwagę przy wybieraniu tej marki.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie jesteś zainteresowany Legasiem?

 

Jednego juz mam. Dziekuje. Ale chyba bede S.E. sprzedawal wkrotce.

 

 

 

 

Legacy 2.0 MY 06 i 07 miają 165 KM i podwójną rurę. Podpucha taka:-) 2.5L jest ciut mocniejszy Nie wiem dokładnie ile, ale w EU nie był i nie jest sprzedawany (tylko Outback).

 

Przed face liftem dostepne bylo w UE Legacy 2.5 165KM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...