Skocz do zawartości

Subaru XV 2.0 2018r by Kosa


lukikosa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono kolegów.
W ostatnim czasie takie coś udało się kupić.
Przebieg: 16800
Na dzień dzisiejszy nic nie było zmienianie. Została tylko dołożona listwa tylna zderzaka.
Myślę nad 2 kompletem felg co polecacie do XV?
Ma ktoś może jakieś fajne fotki XV z jakimiś fajnymi felgami.
Co myślicie np o tych ? ->
http://www.rota-wheels.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=37&category_id=11&option=com_virtuemart&Itemid=2

lub
http://www.rota-wheels.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=160&category_id=11&option=com_virtuemart&Itemid=2

 

IMG_2995.JPEG

IMG_2996.JPEG

IMG_2997.JPEG

IMG_2998.JPEG

IMG_2999.JPEG

IMG_3001.JPEG

  • Super! 5
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karas napisał:

gratuluje nabytku. Jeżeli auto ma śmigać w warunkach terenowych odpuść sobie chińskie felgi z plasteliny :mrgreen: . Natomiast jeżeli po drogach asfaltowych mogą być.

a jakie inne jeszcze polecacie ? Myślałem o 2 komplecie na zimę. U nas czasem potrafi być sporo śniegu tak było w 2019

IMG_1442.JPEG

IMG_1443.JPEG

IMG_1444.JPEG

  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakiegoś linka do tych felg. Chyba że ktoś sprzedaje?
To są chyba z poprzedniego XV ?
Te felgi były w rozmiarze 18"

Edytowane przez lukikosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michał W. napisał:

To zostałeś bez Subaru 

Tak i powiem Ci że chociaz auto sprzedane dobrze, powinienem się cieszyć, to trochę nostalgicznie się zrobiło.

Pamiętam jak auto odbierałem dzięki @raju bardzo fajny samochód i w grunie rzeczy zero problemów w czasie eksploatacji i z pierwszy Foresterem wolnossącym i z XT. Pod wieloma względami auta jedyne w swoim rodzaju.

Z drugiej strony to dzięki tym autom i temu Forum polubiliśmy z żoną offroad i znależliśmy wspólną pasję...nostalgicznie się zrobiło. Nowy właściciel może napisać: właściciel płakał jak sprzedawał...

Edytowane przez mechanik
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mechanik napisał:

Tak i powiem Ci że chociaz auto sprzedane dobrze, powinienem się cieszyć, to trochę nostalgicznie się zrobiło.

Pamiętam jak auto odbierałem dzięki @raju bardzo fajny samochód i w grunie rzeczy zero problemów w czasie eksploatacji i z pierwszy Foresterem wolnossącym i z XT. Pod wieloma względami auta jedyne w swoim rodzaju.

Z drugiej strony to dzięki tym autom i temu Forum polubiliśmy z żoną offroad i znależliśmy wspólną pasję...nostalgicznie się zrobiło. Nowy właściciel może napisać: właściciel płakał jak sprzedawał...

Nie martw sie, ja tez przez chwile byłem bez Subaru. Jako ze nowego nic dla mnie nie ma, wjechały dwa używane - STI do zabawy i Legac... w sumie nie wiem po co? Bo mi sie podobał i jest wyjątkowy? Subaru to nie auta, to stan umysłu ;)

A XV 2.0 (nie e-eee) jest fajny. Gratulacje dla @lukikosa. Niech służy dzielnie.

 

Edytowane przez Tsunetomo
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tsunetomo napisał:

Jako ze nowego nic dla mnie nie ma, wjechały dwa używane - STI do zabawy i Legac... w sumie nie wiem po co? Bo mi sie podobał i jest wyjątkowy? Subaru to nie auta, to stan umysłu ;)

Kolekcje masz naprawdę niesamowitą :thumbup: :wub:

Co rano ten wspaniały dylemat, czym dziś jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michał W. napisał:

Kolekcje masz naprawdę niesamowitą :thumbup: :wub:

Co rano ten wspaniały dylemat, czym dziś jechać?

Nie ma dylematu bo Legacy dopiero sie „robi”. STI jest... wyjątkowe. Ale dziś po zrobieniu 500km po S-kach, a trochę sie spieszyłem... powiem tak, uwielbiam to auto, ale przeloty po takich trasach wolałbym Skode ;) Moze nie scale, ale już octavię pewnie tak. Shame on me...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tsunetomo napisał:

A XV 2.0 (nie e-eee) jest fajny. Gratulacje dla @lukikosa. Niech służy dzielnie.

 

@Tsunetomo co miałeś na myśli że dla ciebie XV nie jest fajny? Tak jak już ktoś tu mówił na forum subaru albo się kocha albo nienawidzi. Ja mimo mojego pierwszego subaru xt którego się wystraszyłem (xt MY18) - jakieś dolegliwości dziecięce.  Kupiłem RAV 4 i jak tym pojeździłem 2 dni to stwierdziłem że jednak pokochałem i muszę wrócić do Subaru a może i 2 Subaru. Wymyśliłem sobie, że to 1 będzie XV a drugie starszy forester XT 2.0 automat 177 KM. Pierwsze jest. Drugie jak coś sensownego będzie i w miarę za dobre pieniądze powiedzmy 30 tys ale już bez żadnego wkładu to się skuszę. Zależy mi też żeby miało miski przebieg.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tsunetomo napisał:

Nie ma dylematu bo Legacy dopiero sie „robi”. STI jest... wyjątkowe. Ale dziś po zrobieniu 500km po S-kach, a trochę sie spieszyłem... powiem tak, uwielbiam to auto, ale przeloty po takich trasach wolałbym Skode ;) Moze nie scale, ale już octavię pewnie tak. Shame on me...

Subaraki wiadomo nie na codzień ale tymi trzema pozostałymi naraz też nie da się jeździć a każdy niczego sobie więc dylamat ja bym miał. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lukikosa napisał:

@Tsunetomo co miałeś na myśli że dla ciebie XV nie jest fajny? Tak jak już ktoś tu mówił na forum subaru albo się kocha albo nienawidzi. Ja mimo mojego pierwszego subaru xt którego się wystraszyłem (xt MY18) - jakieś dolegliwości dziecięce.  Kupiłem RAV 4 i jak tym pojeździłem 2 dni to stwierdziłem że jednak pokochałem i muszę wrócić do Subaru a może i 2 Subaru. Wymyśliłem sobie, że to 1 będzie XV a drugie starszy forester XT 2.0 automat 177 KM. Pierwsze jest. Drugie jak coś sensownego będzie i w miarę za dobre pieniądze powiedzmy 30 tys ale już bez żadnego wkładu to się skuszę. Zależy mi też żeby miało miski przebieg.  

Nieprecyzyjnie sie wyraziłem. Nowe XV bardzo mi sie podoba. Z silnikiem 2,0 156KM to fajne auto. E-eee boxer mnie nie przekonuje. Więkasza masa, gorsze osiągi, wyższe spalanie, mniejszy bagażnik. 

Twoje jest super. Szkoda, ze nie pomarańczowe :) Ale białe tez ok 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michał W. napisał:

Subaraki wiadomo nie na codzień ale tymi trzema pozostałymi naraz też nie da się jeździć a każdy niczego sobie więc dylamat ja bym miał. ;)

Nie pytaj nawet ile razy w tygodniu mam dylemat ktory sprzedać. A potem pojeżdżę którymś w warunkach, do których został stworzony i mówię sobie: „no way!” :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mechanik napisał:

Tak i powiem Ci że chociaz auto sprzedane dobrze, powinienem się cieszyć, to trochę nostalgicznie się zrobiło.

Czyli przesłałem trochę dobrej energii :)  Fajnie, że się sprzedał, gratuluję! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócisz do Subaru. Serdecznie pozdrawiam :)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Może ktoś będzie chętny na mój egzemplarz w lipcu ? Sprzedaż dopiero bo odebraniu Forestera XT. Autko zostało szkoda było go sprzedawać.
Tak się teraz prezentuje :
 

 

Edytowane przez lukikosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wczorajsze spa po zimie. To autko się nie starzeje wygląda dalej jak nowe :). Dobrze że je zostawiłem bo swego czasu zastanawiałem się czy nie sprzedać jak pojawił się forester xt. Teraz oba się mają bardzo dobrze.

IMG_6849.jpg

IMG_6850.jpg

IMG_6852.jpg

IMG_6853.jpg

IMG_6854.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...