Skocz do zawartości

Fotel obrotowy


Kiwi 4ester

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Może ktoś ma jakieś ciekawe i sprawdzone pomysły na fotel?

Osobiście byłem w sklepie i siadałem na czymś takim

https://conceptmeble.pl/fotele-biurowe/4440-fotel-obrotowy-rico-czarna-ekoskora-tkanina-mesh-tworzywo.html?search_query=Hc.922&results=1#features-tab

Ktoś poleci ewentualnie gdzie w Krakowie się jeszcze wybrać, żeby przetestować fotele?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakich cudów i wygód potrzebujesz. Ja mam Markusa z IKEA i jest dla mnie ok, bardzo wygodny. Mam znajomego, e-sportowca, który ma DxRacer i też jest mega zadowolony. Spędza w nim kilka godzin dziennie. Ten drugi to wiadomo, wyższa półka, ale widziałem jak na nim spał, więc musi być ok. ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ipsx82 napisał:

Nie kupuj z ekoskóry bo po 2 latach użytkowania będzie wyglądać jak szmata wyciągnięta psu z pyska o ile będziesz z niego codziennie korzystać.

Szukam właśnie czegoś materiałowego, a tamto wrzuciłem, bo jak siadłem to idealnie się wkomponowało w plecy i uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z mojej poprzedniej firmy jak redukowali miejsce biurowe wysyłając ludzi na home office odkupiłem za grosze taki fotel:

http://www.sklep.k-r.pl/fotele-biurowe/herman-miller-celle/p/21/11

 

Tyrany jest od 10 lat, nic się nie popsuło, nie przetarło a używany jest codziennie. Nie siedziałem na wygodniejszym fotelu. Regulowane jest w nim praktycznie wszystko i można go dopasować do każdego. Wiem że drogo, ale naprawdę warto default_smile.png

 

P. S. Taki z Ikei kiedyś miałem, rozleciał się po 1,5 roku...

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w PL ta firma jest dostępna, ale od kilku lat mam ich fotel:

 

https://www.trueinnovations.com/

 

Najwygodniejszy, na jakim w życiu siedzialem, a jestem wybredny. Kilka tygodni temu zaczał opadać od siedzenia, napisałem do nich czy można kupić podnośnik, wysłali mi na ich koszt ze stanów, a fotel jest dobre 4 czy 5 lat po gwarancji..

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś wybierzesz to polecam kupić wysyłkowo, albo stacjonarnie ale z możliwością zwrotu. Często jest tak, że fotel na którym usiądziesz na 5 minut w sklepie wydaje się najwygodniejszy na świecie, ale jak przed komputerem posiedzisz przez kilka godzin to zamienia się w krzesło tortur, a wrażenia z posiedzenia jak u Azji Tuhajbejowicza.
 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, blejzu napisał:

Ja mam Futura 4S i jest.. akceptowalny. Podlokietniki sa chyba jego najslabsza strona. Zaglowek tez nie jest super uzyteczny ale po dorzuceniu poduszki jest do przezycia.

Ah, bym zapomnial: do przetestowania jest u mnie w bloku bo chyba sie komus jednak nie spodobal i w piwnicyu porzucil identycznego jak moj :p

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...