Skocz do zawartości

Wolny bugeye


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem w sobotę i dzisiaj ogarnąłem, mimo niesprzyjającej pogody, dwie szerokie płachty, 3 mm grubości, bardzo elastyczne. Wygląda old schoolowo, pamiętam za gnoja jak na szutrach auta miały za sobą wielkie dywany. Nie wiem czy przyciąć górne krawędzie czy zostawić kanciaste.. kupiłem do tego dwie naklejki sparco i chciałem nakleić na chlapacze ale stwierdziłem że długo to one tam nie pożyją i znalazłem im miejsce na przednim zderzaku gdzie doskonale kryją jedną rysę.

IMG_20220125_141250.jpg

 

IMG_20220125_145806.jpg

IMG_20220125_145941.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj trasę koło 100 km. Bardzo fajnie reaguje na gaz, zmiana na OEM DV była najlepszym co mogłem zrobić. Na finiszu wracając już do domu doszło do bliskiego spotkania z furą kolegi z grupy War-Maz

IMG_20220130_134900.jpg

IMG_20220130_134822.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wleciały nowe naklejki. Jako że jestem z Olsztyna Stomil/Michelin to nieodłączna część mojego życia, więc wleciało. Z dużych naklejek to już wszystko, wleci może jeszcze coś mniejszego ale generalnie nie chce przeginać pały, żeby nie było zbyt pstrokato. Kiedyś dojdą do tego jakieś lepsze felgi.

IMG_20220202_155724.jpg

IMG_20220202_155715.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pełni rajdowego looku w sumie brakuje Ci tylko flagi z nazwiskiem/ksywką na błotniku z przodu i byłby luks ;) 

Ewentualnie na maskę dorzucić naklejkę z prundem, ale jak nie ma hebla to tak myląco będzie.  

Tak czy siak wygląda bardzo spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przydałby się jeszcze numer startowy na drzwiach kierowcy/pasażera. Coś ciekawego jak jeszcze dopadnę to nakleje. Nie chcę byle czego naklejać tylko po to żeby było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2022 o 18:50, Sickness napisał:

Dzięki, przydałby się jeszcze numer startowy na drzwiach kierowcy/pasażera. Coś ciekawego jak jeszcze dopadnę to nakleje. Nie chcę byle czego naklejać tylko po to żeby było. 

To numer zdobądź w boju :P

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez całe zamieszanie z silnikiem, swapem etc przez okres od lutego do maja zapomniałem o ubezpieczeniu Subaraka. Dostałem teraz wezwanie do zapłacenia kary z UFG 5700 zł .... czy jest jakaś opcja na to, żeby tej kary uniknąć w związku z tym, że samochód stał? Jakieś zaświadczenie od mechaników czy coś, albo czy jest jakaś opcja na zmniejszenie kary? Już raz przez te k....wy zapłaciłem tysiąc za jeden dzień przestoju w ubezpieczeniu, ale 5700 ? Ręce opadają, poniedziałek ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sickness napisał:

Przez całe zamieszanie z silnikiem, swapem etc przez okres od lutego do maja zapomniałem o ubezpieczeniu Subaraka. Dostałem teraz wezwanie do zapłacenia kary z UFG 5700 zł .... czy jest jakaś opcja na to, żeby tej kary uniknąć w związku z tym, że samochód stał? Jakieś zaświadczenie od mechaników czy coś, albo czy jest jakaś opcja na zmniejszenie kary? Już raz przez te k....wy zapłaciłem tysiąc za jeden dzień przestoju w ubezpieczeniu, ale 5700 ? Ręce opadają, poniedziałek ....

Idź do swojego biura, gdzie się ubezpieczasz i pogadaj. W moim przypadku po zakupie auta dostałem wycenę za miesiąc chyba tysiaka - wysłaliśmy wniosek o rekalkulacje i była chyba 1/3 z tego. 

Ogółem - opłaty prawdopodobnie nie unikniesz, ale podejrzewam że da się ją potężnie zmniejszyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy ja jestem w stanie coś zdziałać przez ubezpieczyciela, bo ubezpieczenia faktycznie za ten okres nie było a ubezpieczenia wstacz nikt mi nie wystawi... Piszę odwołanie o zmniejszenie kwoty kary, jak nie będzie takiej możliwości to o rozłożenie na raty. Trochę przeciągnę to postępowanie, bo teraz nie mam kasy ... nie wiem czy w ogóle nie poskutkuje to sprzedażą Subaru na którą myślałem bo ....

 

moja żona jest w 8 tygodniu ciąży, jak się okaże, że ciąża dalej rozwija się prawidłowo i wszystko będzie ok będę musiał pożegnać się z autem chyba bo na obecnym etapie "dochodowości" mojego biznesu nie uda mi się połapać końca z końcem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Panbenonium napisał:

Jest inne wyjscie, ale o tym publicznie nie mozna

Napisz PW co masz na myśli

 

@rosaskcMoja cała przygoda z Subaru to jest jeden wielki rollercoaster

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lutego do maja nie miałem, w maju ubezpieczyłem znowu ... z tym, że poprzednie ubezpieczenie było jeszcze starego właściciela

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gram na zwłokę, listownie, najpierw podanie po zmniejszenie wyroku, wykazałem w f01 firmy stratę na poziomie 66 tys za rok 2021, napisałem o pandemii i obostrzeniach które zamknęły mi możliwość zarobkowania, dodatkowo napisałem że auto stało z zepsutym silnikiem na co mogę przedłożyć zaświadczenie z zakładu mechaniki pojazdów. Pewnie kupiłem sobie tym jakieś 2 tygle na odpowiedź. Jak to nic nie da to zawnioskuje o rozłożenie na raty. Gadałem z agentem od mojej floty to sytuacja patowa. Jedyna opcja to umowa sprzedaży auta i ponownego zakupu na jakiegoś bezdomnego...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2022 o 08:57, Sickness napisał:

Przez całe zamieszanie z silnikiem, swapem etc przez okres od lutego do maja zapomniałem o ubezpieczeniu Subaraka. Dostałem teraz wezwanie do zapłacenia kary z UFG 5700 zł .... czy jest jakaś opcja na to, żeby tej kary uniknąć w związku z tym, że samochód stał? Jakieś zaświadczenie od mechaników czy coś, albo czy jest jakaś opcja na zmniejszenie kary? Już raz przez te k....wy zapłaciłem tysiąc za jeden dzień przestoju w ubezpieczeniu, ale 5700 ? Ręce opadają, poniedziałek ....

Przypomnieli się po roku? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mly96 napisał:

Przypomnieli się po roku? :huh:

No tak jest, to nie pierwsza moja przeprawa z tym "urzędem". Kiedyś przy kupnie GT kupiłem go w piątek 10.01 i do tego czasu miałem ubezpieczenie, a ubezpieczyłem 12.01 po weekendzie. I za 2 dni dostałem 1000 zł kary, musiałem zapłacić, chociaż odwlekłem to ile się dało. Wtedy pierwszy raz dowiedziałem się o tej pożal się boże instytucji. Wtedy dostałem wezwanie w sierpniu ...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...