Skocz do zawartości

Wolny bugeye


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Infra napisał:

Mój ziomek ma zakład w Radzyminie koło Warszawy, jak pasuje lokalizacja to mogę dać namiar.

Jasne. Zawsze to nie małopolskie. Podeślij namiar na PW jak coś to zawsze można zadzwonić pogadać. Ja bym chciał żeby w końcu ktoś wziął, robił aż zrobi a nie zaglądał między innymi robotami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Infra napisał:

Mój ziomek ma zakład w Radzyminie koło Warszawy, jak pasuje lokalizacja to mogę dać namiar.

 

5 minut temu, Sickness napisał:

Jasne. Zawsze to nie małopolskie. Podeślij namiar na PW jak coś to zawsze można zadzwonić pogadać. Ja bym chciał żeby w końcu ktoś wziął, robił aż zrobi a nie zaglądał między innymi robotami

Też mogę polecić ten warsztat, zresztą sam u nich serwisuję auto. Warto zadzwonić i pogadać, może się podejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2021 o 14:56, Bonless napisał:

 

Też mogę polecić ten warsztat, zresztą sam u nich serwisuję auto. Warto zadzwonić i pogadać, może się podejmie.

Wstępnie jesteśmy umówieni. Rozmawiałem dzisiaj z mechanikiem swoim ma jutro walczyć. Wyjeżdżam dzisiaj na krótki wyjazd i wracam w niedzielę. W poniedziałek jadę po auto czy zrobione czy nie. Jeżeli tak, wrzucam na forum post w stylu 'OOOOOOOOOOOOOOOO MACARENA!" a jeżeli nie już jestem po rozmowach w sprawie kursu lawetą do Radzymina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, demsoNs napisał:

Mam nadzieję, że ogłoszenie na olx to fake :wacko: Nie rób tego!!!!!

calm down, on tak ma :faja: wystawia, ale jak ktoś zadzwoni to nagle stwierdza że nie sprzedaje itp. Z losami Forestera to możnaby telenowele nakręcić. :mrgreen:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, VEC napisał:

calm down, on tak ma :faja: wystawia, ale jak ktoś zadzwoni to nagle stwierdza że nie sprzedaje itp. Z losami Forestera to możnaby telenowele nakręcić. :mrgreen:

Idealne podsumowanie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, VEC napisał:

Tak na marginesie- widuje go u siebie tak z raz na tydzień :mrgreen:

I widzisz jeździ. Pluję sobie w brodę bo trzeba było się trzymać tego forka jak pijany płotu. Ale ja to muszę zawsze sobie w życiu poziom adrenaliny podnieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja odpowiem :) Auto w trakcie sprzedaży, są zainteresowane poważnie 2 osoby, myślę, że pójdzie w świat. Ja już nie chcę. Zniechęciłem się do końca, jeszcze jadąc z mrągowa do biskupca zatrzymała mnie policja i zabrała dowód za brak aktualnego przeglądu.... Chciałem, nie wyszło, a już nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja to doskonale rozumiem. Miałem podobnie z tym moim nieszczęsnym GT. Od samego początku zero funu tylko narastającą niechęć do marki, bo zawsze coś, zawsze koszty. Wszystko tam szło źle nie ważne ile godzin mu się poświęciło. W pewnym momencie po prostu wiedziałem, że nawet gdybym go zrobił, to nie chciałbym nim jeździć, bo za dużo napsuł krwi. I stoi, nawet nie mam ochoty myśleć co dalej z nim :)

Wierzę, że po sprzedaży Buga zrobisz sobie chwilę przerwy i jednak wrócisz do marki ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie jeszcze nie raz na forum z tematem wrócę. Auto pojechało do Dywit pod Olsztynem, czyli zostało na miejscu.:) ostatnie zdjęcie na placu, w tle stoi już następca. ST220 3.0 24V 228 km :)

IMG_20210912_111515.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzałem na ogłoszenie to samemu mi przeszło przez głowę żeby go kupić i zrobić, bo mam podejrzenie że ekran wiązki od czujników albo nie jest zrobiony poprawnie albo nie jest podpięty do ECU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu od niedawna i wpadłem przypadkiem na opis Twoich perypetii z Imprezką. Szczerze bardzo Ci współczuję co Ty musiałeś przejść przez ten rok, gdzie inni śmigali na zloty, zimowe drifty, a Twoja Świnka stała u mechaniora z Bożej Łaski :( Nie potępiam Twojej decyzji o sprzedaży auta, bo sam bym już to zrobił pewnie z pół roku temu jak koszt wpierdolenia worka siana przekroczyłby 10 koła. Mam nadzieję, że nowy właściciel ogarnie temat i przyjedzie do Ciebie oraz da się Ci przejechać zrobionym w 100% autem byś chociaż na chwilę ukoił swoje nerwy, które straciłeś przy tym aucie ;) Co do Mondeo ST220 mam nadzieję, że kupiłeś go z dobrych rąk i znasz jego historię przynajmniej parę lat wstecz. Nie chcę Cię martwić, ale do tego modelu wiele części jest dostępne tylko z Anglii i to w szalonych cenach :o Tak czy siak życzę powodzonka i może kiedyś pochwalisz się na forum jakimś nowym autem spod znaku plejad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Barthezz napisał:

Nie chcę Cię martwić, ale do tego modelu wiele części jest dostępne tylko z Anglii i to w szalonych cenach :o Tak czy siak życzę powodzonka i może kiedyś pochwalisz się na forum jakimś nowym autem spod znaku plejad ;)

Mam nadzieję, że przez dłuższy czas nie będę musiał. Z resztą to i tak u mnie pojeździ max rok, ja mam chory baniak i zaraz znowu będę coś zmieniał. Leczyć się muszę

img463.jpg

img464.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...