Skocz do zawartości

Subarowa choroba postępuje


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, rosaskc napisał:

Jeśli ktoś nie zauważył na drugiej fotce, miałem okazję ponownie zobaczyć mojego byłego Hawka

to bylo pierwsze ci mi się rzucilo w oczy :D Rok temu tez pod koniec popadało, ale żeby cały czas padało? :( Gratulacje @marcinwrxsti , tak czulem ze sie powtórzy sytuacja sprzed roku :) Wrzućcie jakieś wyniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, gutek napisał:

Panowie , a jak wykonanie i spasowanie tej rozpórki ? Na zdjęciach wygląda całkiem fajnie.

Bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gutek napisał:

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Na zdjęciach wygląda że jest dużo więcej luzu między rozpórką a intercoolerem w porównaniu do rozpórki Staffa.

Nic nie wadzi i nic nie obija, śmiało polecam, Przemo potwierdzi bo był przy montażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2020 o 19:22, Simon WRC napisał:
W dniu 11.07.2020 o 15:16, Ptasi0r napisał:

Da sie wyczuc lepsza reakcje na szybki skret kierownica, przod jest bardziej sztywny. Skoro montowali do spec-c to chyba cos tam jednak daje:) Nie zwazylem swojej cusco przed zalozeniem ale byla na prawde lekka jak na inne z ktorymi mialem stycznosc. Wg mnie wlasciwe pytanie to nie "czy dziala" a czy stosunek efektu do ceny nam odpowiada.

Sens na pewno ma, bo coś tam usztywni, mi bardziej chodzi czy ja jako amator cokolwiek odczuję i poprawie się w jeździe na czas - tu nie sądzę. Powiem szczerze, że w hawku po zamontowaniu klatki nie bardzo byłem w stanie odczuć i wykorzystać większą sztywność nadwozia a co dopiero jakieś tam rozpórki :biglol:.

U siebie w serii odczułem zmianę więc myśle ze w GH pomaga. Nie jest to game changer który pozwoli urwać sekundy ale na bardziej krętych próbach (np. z szykanami) powinien dać różnice. Takie spięcie kielichów daje jeszcze lepsze efekty w macphersonie aniżeli w wielowahaczu bo w tym pierwszym wiecej sił jest przenoszonych górnym mocowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wyjątkowy, jak każde białe Subaru ;)

Nam nie trzeba robić zdjęć Przemo :D

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FilipeK napisał:

Przemo gratulacje!! „Pare dni” temu sam to przeżywałem, a za dwa tyg mała ma poł roku:) Pępowine przecinałeś?:)

Przecinałem :) Można powiedzieć, że to ja uwolniłem małą od matki :P

 

Dzięki chłopaki za gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rosaskc napisał:

20200720_033849.thumb.jpg.14df272b91637aadad42a36677b35fdf.jpg

 

Forek w ostatnim czasie zrobił dwa najważniejsze kursy w swoim i moim życiu. Zawiózł dwie osoby, a kilka dni później odwoził trzy. Od teraz jest rodzinnowozem pełną gębą.

 

 

 

 

 

 

Żegnajcie mody :P

 

Jeszcze raz Gratulacje !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rosaskc napisał:

Przecinałem :) Można powiedzieć, że to ja uwolniłem małą od matki :P

 

I co dali tępe nożyczki? ;)

 

 

 

Godzinę temu, chris_air napisał:

 

Jeszcze raz Gratulacje !!!!!

Już dajcie spokój, chłop ma teraz przerypane, dwie baby w domu! Tu trzeba współczuć :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...