Skocz do zawartości

Subarowa choroba postępuje


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, rosaskc napisał:

Wirus wirusem, ale przydałoby się coś pojeździć... Zapisałem się na 30 maja na Kielce na trening 12:00-15:00. Szydercze towarzystwo będzie, to się ze mnie pośmiejemy :P

Super, to się widzimy :).

Ja się z nikogo śmiał nie będę, ustawiam się na mocną sportową rywalizację :biglol:.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2020 o 15:21, Simon WRC napisał:

Super, to się widzimy :).

Ja się z nikogo śmiał nie będę, ustawiam się na mocną sportową rywalizację :biglol:.

 A co to za imprezka  30 na Kielcach ? są jeszcze miejsca ? Może bym się wybrał przewietrzyć subaraka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Benek433 napisał:

 A co to za imprezka  30 na Kielcach ? są jeszcze miejsca ? Może bym się wybrał przewietrzyć subaraka :)

Trening RaceDay http://www.raceday.pl/wydarzenia/trening-samochodowy-12-00-15-00-tor-kielce

Z tego, co widzę, to limit 18 uczestników akurat na tę godzinę wyczerpany.

 

@Simon WRC @MaciekK @kowal @woyt W tabelce widnieje, że tylko dwie osoby zapłaciły. Robicie przelewy czy zwykle płatność na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rosaskc napisał:

Robicie przelewy czy zwykle płatność na miejscu?

Zobaczymy jak nas organizator zmotywuje :). Ja czasem robiłem przelewy, czasem płaciłem na miejscu.

 

5 godzin temu, Benek433 napisał:

Może bym się wybrał przewietrzyć subaraka :)

Chyba już za bardzo nie ma miejsc na 12:00, ale są na 9 i 15.

Edytowane przez Simon WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Simon WRC napisał:

Zobaczymy jak nas organizator zmotywuje :). Ja czasem robiłem przelewy, czasem płaciłem na miejscu.

 

Chyba już za bardzo nie ma miejsc na 12:00, ale są na 9 i 15.

noto się spóźniłem. Może jeszcze wróci  TJS u Waszki :)  dobra cena i dużo jazdy zawsze było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2020 o 11:20, rosaskc napisał:

Wirus wirusem, ale przydałoby się coś pojeździć... Zapisałem się na 30 maja na Kielce na trening 12:00-15:00. Szydercze towarzystwo będzie, to się ze mnie pośmiejemy :P

To ja przez wifi bekę pocisnę, może być? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2020 o 15:59, jacekw napisał:

Fajne mają w Rosji, np. takie (...)

Tylko trzeba je przewieźć z Władywostoku :)

 

OT: he he, kupilem przez farpost nie jeden komplet felg... wysylka z Wladywostoku do Kazachstanu, nastepnie przytargalem wszystko do domu

 

a najzabawniejsza czesc tego wszystkiego jest taka, ze np. wloskie Speedline'y czy OZ'ety najpierw trafily do Japonii, potem do Rosji, a nastepnie przez Centralna Azje wrocily do Europy :krecka_dostal::biglol:

gdzie sobie teraz leza spokojnie na polce i czekaja na swoja kolejke - kto wie, jaki ich dalszy los spotka... moze kiedys trafia do Stanow? :mrgreen:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Simon WRC napisał:

Stary się robisz i boisz się że jeszcze starsi tyłek zleją? ;):biglol:

Chyba że starsi tyłek by złoili to jeszcze by to jakoś przeżył ale jak by mu młodszi tyłek złoił to by już z załamania nie wyszedł. :);) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tommi1 napisał:

Chyba że starsi tyłek by złoili to jeszcze by to jakoś przeżył ale jak by mu młodszi tyłek złoił to by już z załamania nie wyszedł. :);) 

Problem w tym, że do tej pory @Oktan łoił wszystkich bez względu na wiek i posiadany sprzęt, ale pierwsze oznaki starości już widać - hawka sprzedaje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Simon WRC napisał:

Problem w tym, że do tej pory @Oktan łoił wszystkich bez względu na wiek i posiadany sprzęt, ale pierwsze oznaki starości już widać - hawka sprzedaje ;).

 No cóż każdy się starzeje no może oprócz Krzysia I. ;) Ale że hawka sprzedaje to koniecznie musi być oznaka zbliżającej sie starości :biglol:

 

Kurde, Szymon to my też już starzy jesteśmy skoro hawki sprzedane ;)

Edytowane przez Tommi1
a bo tak
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miało się stać? :biglol: Podszedłem wydeptaną ścieżką, czyli szeroki DP ze sportowym katem i drobna korekta mapy, bez szaleństw.

 

Wcześniej mnie wkurzało, że późno turbo wstaje. W Hawku wstawało wcześniej, bo mniejsze turbo. Teraz jest ekstra, ciągnie od samego dołu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...