Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

I ja dotarlem i znormaliałem :twisted::mrgreen: , ale było grubo , jak zwykle w Łodzi :mrgreen: , jak narobiłem siary , to zwyczajnie przepraszam :twisted: , a musiałem narobic :roll: , bo Panie w recepcji dziś jakoś dziwnie sie na mnie patrzyły :twisted: , chyba że carlos coś im naopowiadał :roll: :mrgreen:

juz sie nie moge doczekac kolejnej ustawki :idea::D

 

P.S. Acha żeby było jasne , od dzis przestaje serwisowac CARLOSA :idea: , okazał sie koniec , końca , strasznym chamem i sknerą :idea: do potęgi :( bo nie dał mi telefonu do swojej fajnej kuzynki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że carlos coś im naopowiadał :roll: :mrgreen:

 

 

przedstawiłem Cię jako prof.Mroza - szanowanego chirurga z Nowego Sącza :lol: powiedziałem, że pan profesor źle się poczuł i nie pamięta numeru swojego pokoju :lol::lol: pani zrobiła szerokie oczka - ale spokojnie wypytałem się co i jak , nie ma rodziny w Sączu, a sama raczej nie pojedzie się tam leczyć :lol::lol::lol::lol:

 

 

ale miałem ubaw :lol:

 

P.S. Acha żeby było jasne , od dzis przestaje serwisowac CARLOSA :idea: , okazał sie koniec , końca , strasznym chamem i sknerą :idea: do potęgi :( bo nie dał mi telefonu do swojej fajnej kuzynki :twisted:

 

 

zamiast tańczyć po stołach mogłeś sam się postarać o numer :lol:

 

ale spoko loko - nie dosyć że dalej będziesz mnie serwisował to jeszcze.... rabat mi dasz :P budiet haraszo - :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie mogę zebrać myśli :roll: :P

impreza byłą rewelacyjna, dla mnie podwójnie bo w sobotę nie musiałem do roboty pierwszy raz zasuwać a poza tym od 14 zacząłem sobie utrwalać stan wesołości :twisted:

no i jeszcze zespotowałem amiego który przywitał mnie w drzwiach mojej szkoły średniej która w sobotę obchodziła 105 urodziny 8) :)

a potem.. to już słabo pamiętam (wyszliśmy z kolegami na browara, żeby nie oglądać akademii, a jak wróciliśmy to już nikogo nie było :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej miśki!!! Zagaiłem temat w Brasilianie ale odwet był marny, pewnie ze względu na browarkową atmosferę. Zapytam więc forumowo: czy ktoś wybrałbysię na najbliższy łikend na mazury na Rajd Polski????? Na pewno będzie tam Edwin - choć zawodowo. Myslę, że należy wziąc wolny piątek. Chciałbym pomknąc moją imprezką i wezme kogoś na kipę albo przy większej ilości polecimy na kilka wózków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka historia z wczoraj:

rano, jadąc do pracy podjechałem na stacje Shell na Pabianickiej, gdzie okazało się że 99+ leją tylko z jednego kranu, więc trochę zrobiłem zamieszania ;-) i Pan obsługujący powiedział: "przyjeżdża tu też taki Pana kolega, w podobnym kombi na białych kołach ... i jak jest kolejka przy dystrybutorze to jeździ wkoło ..." :wink:

ciekawe kto to może być :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka historia z wczoraj:

rano, jadąc do pracy podjechałem na stacje Shell na Pabianickiej, gdzie okazało się że 99+ leją tylko z jednego kranu, więc trochę zrobiłem zamieszania ;-) i Pan obsługujący powiedział: "przyjeżdża tu też taki Pana kolega, w podobnym kombi na białych kołach ... i jak jest kolejka przy dystrybutorze to jeździ wkoło ..." :wink:

ciekawe kto to może być :mrgreen:

 

 

:D kto to może być? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebekian, Witamy na forum. Trzeba powiedzieć, że nieźle Ci się złożyło. Kupno auta i od razu konkretne oblewanie. Nie ma bata, fura musi się sprawować.

Aby nie było tak łatwo czeka Cię jeszcze jeden chrzest - zimowy spot na parkingu. Piździ, wieje, -10*C, a i tak się chce przyjechać, pogadać, pośmiać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wstałem...

 

Dzięki za spotkanie. To się nazywa dobrze spędzony czas :D

najdłużej jak zwykle niemal ta sama najtwardsza ekipa walczyła :mrgreen: .

 

Witam,

spotkanie super ja przy okazji oblewałem zakup Forestera, także czuje się "członkiem" ;) Klubu. Pozdrowienia dla wszystkich z ustawki.

 

A witam witam mojego "srebrnego" pilota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...