Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

To ja przesyłam "rodzinne" pozdrowienia ;-)

 

Pozdrawiam Wykasa Seniora obmruganego dziś przy wyjeździe z bramy wyjazdowej z Naszego osiedla:D Normalnie bym tego nie napisał, ale spota dawno nie było i w końcu zapomnę - gustowny świniacz na klapie, ten z irokezem  :yahoo:

 

Pozdrawiam również Wykasa, który nie dostrzegł dziś niebieskiego koloru na Obywatelskiej przy Jana Pawła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i składam serdeczne (mocno spóźnione niestety) życzenia wszystkim Jubilatom/Solenizantom :) 

 

rzeczywiście wątek nam się trochę zmienił w życzeniowy - coś czuje, że spoty się zaczną jak coś białego posypie (a do tego jeszcze poczekamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przesyłam "rodzinne" pozdrowienia ;-)

 

Pozdrawiam Wykasa Seniora obmruganego dziś przy wyjeździe z bramy wyjazdowej z Naszego osiedla:D Normalnie bym tego nie napisał, ale spota dawno nie było i w końcu zapomnę - gustowny świniacz na klapie, ten z irokezem  :yahoo:

 

Pozdrawiam również Wykasa, który nie dostrzegł dziś niebieskiego koloru na Obywatelskiej przy Jana Pawła :P

Dostrzegłem ale za późno :P zaspany byłem i tak jakoś wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje brukarza do ulozenia okolo 400 trylinek (podsypka z piasku), naprawienia ze 4 - 5 ubytkow/zapadniec w istniejacej nawierzchni i wysypania tluczniem ze 4 miejsc parkingowych.

Konieczna faktura/rachunek.
Trylinka juz jest, tluczen i piasek kupie.

Mialem juz jednego fachowca ugadanego ale... zamknal dzialalnosc :/

Telefon do mnie: +48 512 747 606

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łodzianie!

Chyba przydałaby mi się jeszcze jedna 911stka... Chyba chcę sprzedać swojego Hawka STI, z bardzo uczciwie przekazanymi informacjami o historii i żeby było ciekawiej, w dobrej cenie. :)

Auto znane, zadbane, doinwestowane. Przez ost. 2 lata ponad 20k w niego włożyłem. Seria. Ciekaw jestem, czy ktoś czegoś takiego szuka? Chciałbym go oddać w dobre ręce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...