Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Citan i Thearchitect taniej benzyny i gazu, wąskich zakrętów, szybkich prostych, bezawaryjności i samych udanych startów... spod świateł ;-P

 

Co do soboty, to mi się sytuacja skomplikowała i niestety nie będzie mnie w Ujeździe, nad czym ogromnie ubolewam :-( Młodej parze życzę szczęścia i wymarzonego Subaraka :-)

przy takiej frekfencji to wstyd się pokazywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Citan i Thearchitect taniej benzyny i gazu, wąskich zakrętów, szybkich prostych, bezawaryjności i samych udanych startów... spod świateł ;-P

 

 

Co do soboty, to mi się sytuacja skomplikowała i niestety nie będzie mnie w Ujeździe, nad czym ogromnie ubolewam :-( Młodej parze życzę szczęścia i wymarzonego Subaraka :-)

przy takiej frekfencji to wstyd się pokazywać

 

 

 

Citan i Thearchitect taniej benzyny i gazu, wąskich zakrętów, szybkich prostych, bezawaryjności i samych udanych startów... spod świateł ;-P

 

Na poczatku oferowalo sie wiecej osob... :-( a teraz moja niespodzianka sie nie uda chyba :-(

 

Co do soboty, to mi się sytuacja skomplikowała i niestety nie będzie mnie w Ujeździe, nad czym ogromnie ubolewam :-( Młodej parze życzę szczęścia i wymarzonego Subaraka :-)

przy takiej frekfencji to wstyd się pokazywać
No bo na poczatku wiecej osob sie oferowalo...:-( paczki naszykowane ale chyba moja niespodzianka sie nie uda :-(:-(

Halo halo słuchajcie jeszcze raz wszyscy zainteresowani.... blagam Was przyjedzcie na nasz slub :-) chcialam pokazac narzeczonemu ze potrafie sama to ogarnac i nie chce zeby sie smial ze mnie :-) o 14.50 w miejscowości Mierzno 25 b ;-) kolo Ujazdu mieszka moj przyszly maz. Prosze nie zawiedzcie mnie ;-);-);-);-)

Edytowane przez justaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

@MYSZA dziękuje za zaproszenie na forum. Dołączam się do życzeń również !! Witam wszystkich, nabyłem http://allegro.pl/subaru-forester-i4435192875.html coś takiego, jestem z Łodzi i będziemy się mijać teraz na mieście. Jak zwykle zmieniając markę (dotychczas głównie niemieckie), zaglądam na docelowe forum. Chętny jestem zawsze na jakieś zorganizowane i nawet spontaniczne akcje, spoty. Autkiem jeżdżę 4 dni i iskrzy między nami coraz mocniej. Ludzie od których kupiłem samochód szalenie przesympatyczni i na szczęście dbali o wszystkie serwisy więc jestem narazie happy. Jak to mówią: "Człowiek cieszy się dwa razy.... :P" No ale ja mam tak, że czasami z żalem sprzedaje swoje samochody. Więc witam jeszcze raz. i czekam na jakieś info co do zlotu. Z braku czasu będę zaglądał tylko na ten temat. POZDRAWIAM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolezanki i Koledzy,

gdybyscie mieli do pozbycia sie (a nawet taniego sprzedania) komplet opon 17" (205/50R17 albo 215/45R17) to jestem zainteresowany. Za duzo mam teraz wydatkow by kupowac nowe opony do auta ktore nie jezdzi... a na samych felgach to jednak szkoda zeby stal ;)

Z gory dziekuje,

Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...