Skocz do zawartości

king of europe


kashmere

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy mnie fakt ze ok 10 z tych sprzetow jest z trojmiasta

No właśnie widzę. Niedawno kilku z nich startowało w KJSie w Słupsku, gdzie wygrał Dawid Samp w M3. Suprę oszczędza na SR :smile:

 

pzdr

Seb@

A dokładnie to 9 zawodników jest z 3m.

Dawid ma dwie Supry do wyboru :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do Kamienia rzut beretem, planów na niedzielę nie mam, może też bym się wybrał? :roll:

 

Nie wiecie jak to ma być zorganizowane? Będą jakieś trybuny, czy coś w tym rodzaju, czy będzie się stało na płaskim, za plecami tłumu, guzik widząc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak to ma być zorganizowane? Będą jakieś trybuny, czy coś w tym rodzaju, czy będzie się stało na płaskim, za plecami tłumu, guzik widząc?

 

Z tego co wiem,będą trybuny...

Bilet wstępu kosztuje 50 albo 100 zł (ten za 100 zł jest z zagwarantowaną miejscówką VIP na trybunie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kamieniu Śląskim teoretycznie od tego roku miało zacząć powstawać lotnisko - Automobilklub Opolski potwierdza taką informację - z tego powodu np w tym roku nie ma eliminacji wyścigów samochodów turystycznych (Myszkier, Dziurka i reszta ekipy). Mam takie wrażenie że władze same się już pogubiły z docelowym przeznaczeniem tego "obiektu" :roll: . Oczywiście jestem za tym - aby go przeznaczyć dla użytkowników sportów motorowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kamieniu Śląskim teoretycznie od tego roku miało zacząć powstawać lotnisko - Automobilklub Opolski potwierdza taką informację - z tego powodu np w tym roku nie ma eliminacji wyścigów samochodów turystycznych (Myszkier, Dziurka i reszta ekipy).

 

 

A w zeszłym niby taka eliminacja była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...