Skocz do zawartości

Legacy Wagon by Danko


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Danko napisał:

zaczyna mnie irytować brak rolety w bagażniku. Z tego co kojarzę, przed i po lift miały tam chyba jakieś roznice.. Na co zwrócić uwagę? 

Roleta w polifcie jest taka sama jak w przedlificie. Jedynie JDM ma trochę krótszą :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio takie felgi na dość świeżym Audi A6 kombi. Istotnie wyglądały na tym aucie zacnie. Ale na Legacy to mi się nie widzą.

To jest całkowicie indywidualna kwestia i sądzę, że pytanie innych o opnie i branie ich do serca mija się z celem.

To Tobie ma się podobać. Bo mnie z tych trzech to w sumie żadne mnie za serce nie łapią. A już nr 3 najmniej.

Ale ja jestem staroświeckim JDM'owecem. ;)

 

Może nr 2 leżałoby fajnie w nadkolach Legacy IV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Danko napisał:

Japan_Racing_JR36_18x8_ET20_52_5H_BLANK_Hyper_Blacm.jpg

Widziałem ostatnio takie felgi na dość świeżym Audi A6 kombi. Istotnie wyglądały na tym aucie zacnie. Ale na Legacy to mi się nie widzą.

To jest całkowicie indywidualna kwestia i sądzę, że pytanie innych o opnie i branie ich do serca mija się z celem.

To Tobie ma się podobać. Bo mnie z tych trzech to w sumie żadne mnie za serce nie łapią. A już nr 3 najmniej.

Ale ja jestem staroświeckim JDM'owecem. ;)

 

Może nr 2 leżałoby fajnie w nadkolach Legacy IV...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwilach nudy oglądam różne pierdoly. Trafilem na taki lip, choć cena wydaje mi się nieco podejrzana.. Nie widszialem, gdzie wrzucić, więc wrzucam u siebie. Co myślicie? 

https://www.vividracing.com/sti-front-lip-subaru-legacy-touring-wagon-0409-p-150749188.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Danko napisał:

W chwilach nudy oglądam różne pierdoly. Trafilem na taki lip, choć cena wydaje mi się nieco podejrzana.. Nie widszialem, gdzie wrzucić, więc wrzucam u siebie. Co myślicie? 

https://www.vividracing.com/sti-front-lip-subaru-legacy-touring-wagon-0409-p-150749188.html

Tylko że to jest chyba cena za sam lip. Kliknij ADD to Cart, to zobaczysz koszt wysyłki z JP. Prawie 1k $...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Danko napisał:

@DETT WOOOOOO, nie zwróciłem na to uwagi :biglol::facepalm:Mała fortuna, wszystko jasne :krecka_dostal:

Niestety wysyłka gabarytowych rzeczy jak zderzaki, spojlery, body-kit'y i wydechy jest horrendalnie droga. Często tak jest, że cena transportu przewyższa cenę elementu w Japonii. Dlatego takie fanty są tak drogie w EU i USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że @Oczkoo15 jakieś felunki z Rosji potrafi ściągać. IMHO dużo lepsza opcja od chińczyków i cenowo wyjdzie z grubsza to samo, a nasz uda się kucizny wyłowić np.: https://baza.drom.ru/wheel/disc/?inSetQuantity[]=4&query=forged&wheelDiameter[]=18&wheelPcd[]=100.00x5

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2020 o 23:13, Amnes napisał:

 

No przecież tam cuda są! Ośliniłem się. Tylko ciekawe ile za wysyłkę, z takiego choćby Władywostoku... 

Ktoś już coś kupował stamtąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mały update, dziś zrobiłem przegląd gazu - wszystko raczej okej, choć filtr był zabrudzony, jakby gaz nie był najlepszej jakość :(

Przegląd techniczny - ogólnie 4/5 bym powiedział. Do wymiany lewe łączniki staba przód i tył (już zamówione), I guma staba z przodu. Przy zmianie na letni setup, wejdzie komplet poliure po prostu. Największym problemem okazała się emisja spalin... Na benzynie było jako tako, choć poza norma. Tak na gazie, norma przekroczona chyba 3 lub 4 krotnie... Więc czeka mnie sprawdzenie parownika, może nowe strojenie LPG. Później pozostanie kat do sprawdzenia.. 

Poza tym załatwiłem ubezpieczenie na kolejny rok. 

Taki mały serwis, a następne tygodnie będą owocować w ciekawe rzeczy, także.. 

Stay tuned :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...