Skocz do zawartości

Bezpieczna opona letnia do forestera 2012 225x55 R17


archibaru

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, archibaru napisał:

Główny cel bezpieczna na mokrym

jeżeli zależy Ci głównie na oponie na deszcz to nie ma co wyważać otwartych drzwi  uniroyal  rainsport lub rainexpert. A jeżeli na uniwersalnej oponie letniej  to poczytaj testy opon i szybko coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze he wymienic dzis bo mam wkret w oponie. Od reki jest taka opona ktora trzyma dobrze ponoc na deszczu: znacie ta marke? Hankook ventus prime 3.

 

https://www.oponeo.pl/model-opony/hankook-ventus-prime3-k125?gclid=Cj0KCQjwrJ7nBRD5ARIsAATMxss-mTJcQBwAcQ6zRim5Dl7CkWXvNDlbqH6vnrZnI0CapwchW28TAP0aAlCXEALw_wcB

 

chyba ze standardowo wziac Bridgestone potenza za 400zl w sumie drozsze? Bo tez maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z tych wymienionych opon brał bym Bridgestone,  Ventus Prime co prawda miałem dwójkę,  ale znam Hankooki b. dobrze, szybko się ścierają, szybko zaczynają pękać, a super właściwości jezdne mają może przez rok, półtora,  jeżeli chodzi o Uniroyal, one są tak mocno nastawione na dobre trzymanie po deszczu, że chyba zapomnieli o suchym asfalcie, na nim nie mają się czym pochwalić.  Nokianom nie mogę nic zarzucić, są dobre na deszcz i suchy asfalt, minusem w nowych Nokianach jest to, że dość szybko się ścierają i chyba teraz wszystkie są produkowane u ruskich i niestety opony z tej fabryki dość często bywają trudne do wyważenia. Według mnie warto wziąść pod uwagę Goodyeara i Dunlopa, jeden właściciel, ale skłaniałbym się bardziej w stronę Dunlopa, moim zdaniem najlepsze Goodyeary są te produkowane w Polsce 

Edytowane przez marc120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Wybrałem Bridgestone Turanza T005 jako lepszą alternatywę Bridgestone Potenza, na których jeździłem wcześniej. 
Możesz podzielić się wrażeniami z użytkowania opon T005, do których również się przymierzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam tez opon na lato bo aktualne ktore  dostalem przy zakupie sa w tragicznym

stanie starte prawie popekane, w

tym aucie dwujka dzieci ma jezdzic wiec bezpieczenstwo na pierwszym miejscu, opona na mokre suche, pogoda w krakowie zmienna jest. Cena tez nie z kosmosu lecz jesli bede zmuszony majatek wydac to wydam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...