Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co tak sie wszyscy uczepili tych lamp? Mysle, ze i tak sa duzo lepsze niz w MY06-07. Taka kolej rzeczy, trzeba isc z postepem. Wcale zle nie wygladaja a nawet fajnie a zaznaczam, ze nie jestem zadnym tam fanem gejlukow

 

Myślę , że za rok będzie je miala wiekszosc "europejczyków".... :razz:

 

AK

Co wcale nie oznacza, że "europejczyki" będą dzięki temu ładniejsze, albo MY08 łatwiejsze do zaakceptowania. Dobrze zaprojektowane, spójne z resztą nadwozia byłyby OK, te w nowej Imprezie są tylko oderwane od innego samochodu... dwóch samochodów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SubMelon napisał/a:

Nie mam porównania do poprzednich modeli

Kolejną opinie napisz jak się przejedziesz którymś poprzednim modelem ;)

Chodzi Ci o to, że bez znajomości poprzednich modeli nie powinienem tu wyrażać swojej opinii? Temat tego wątku chyba nie nakłada na mnie obowiązku porównywania Imprezy 2008 z innymi, opisywałem tylko moje osobiste wrażenia. A kolejną opinię to raczej napiszę jak już stanę się posiadaczem Imprezy 08, po używaniu jej przez dłuższy czas :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://xbike.otomoto.pl/i...how&id=C3351619

Mowisz o tym ? Baaardzo mi sie podoba - HB nie ma szans przy sedanie....

Zwłaszcza, że na zdjęciu w ogłoszeniu nie widać tyłu :mrgreen:

I nie Vauxhala tylko Opla !!

O kurde - faktycznie duża różnica :mrgreen:

 

Wojtek K przewrotnie napisal Vauxhall wiedzac, ze Clarkson nie znosi tej marki i podczas testu Vauxhalla VXR (OPC na rynku brytyjskim) zjechal go niemilosiernie....a fotka Clarksona w avatarze Wojtka przemawia sama za siebie: to byla prowokacja !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K przewrotnie napisal Vauxhall wiedzac, ze Clarkson nie znosi tej marki i podczas testu Vauxhalla VXR (OPC na rynku brytyjskim) zjechal go niemilosiernie....a fotka Clarksona w avatarze Wojtka przemawia sama za siebie: to byla prowokacja !!

 

Kalixt, rozszyfrowales mnie. :mrgreen: Clarkson to ja, a ja to Clarkson :mrgreen: Istotnie jestem uprzedzony do Vauxhala=Opla ale nie dlatego ze Jezza go nie lubi tylko dlatego ze ja nie lubie "sportowych" odmian tej marki. Sa dla mnie mniej wiecej odpowiednikiem lalki Barbie (nie urazajac NASZEJ Barbie!) - sam plastik, zero emocji, zero duszy. Mam nadzieje ze mam prawo do tej opinii :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 3 dniach jazdy WRX em ... docieranie w toku

przekładnia kierownica, bezposedniość, ciasne zakrety +

stabiliność +

pozycja za kierownica + :), (kierownica powinna mieć jeszcze większy zasięg regulacji)

opony standard - ( zmiana na re050 niebawem)

zawieszenie doskonale wybierajace samochod sie pochyla , ale utrzymuje tor jazdy

zmiana felg i opon powie wiecej o prowadzeniu

silnik , skryznia + ( wyraźnie odczuwalane większe doładowanie samego dolnego zakresu obrotów)skrzynia precyzyjniejsza zmian biegów ciut:)

...

jak sie dotrze , tor Poznan z czasówka na 18 felgach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz przegiales !!!!!! BARBIE !!!!!!

 

Twoje dni sa policzone !! Za 3 tygodnie PIS przejmuje cala wladze i tacy oligarchowie jak TY sa skonczeni ! Kazdy kto bedzie mial Subaru - CBA !!

 

Sam plastik !! A w Subaru to co ? Carbon ? Aksamit ?

 

Kalixt - mega zdenerowany ! Ide na kawe, choc nie znosze tego paskudztwa !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...