Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

This isn’t the first time Subaru has had to facelift a model due to poor styling. The Tribeca SUV was restyled after only two years on sale.

 

Nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Tribeca przed restylingiem przynajmniej miała jakiś swój styl, ta "nowa" jest okrutnie nijaka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Tribeca przed restylingiem przynajmniej miała jakiś swój styl, ta "nowa" jest okrutnie nijaka :roll:

 

Tak samo bylo z Multipla.

 

Choc trzeba przyznac, ze ta nowa Tribeca juz nawet ToiToi'a nie przypomina, natomiast B9 - jak najbardziej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bug Eye też zaliczył dwa lata modelowe

i to był błąd bo BUGEYE było bardzo ładne, szczególnie STI :cool: i Tribesia pierwsza też była ładniejsza, i bardziej oryginalna :cool:

 

A ja poczekam na oficjalne zdjecia STI i jak bedzie kupa to sie evoX kupi i koniec. Mam duzy sentyment do subaru ale jak oni nie potrafia ladnego auta zrobic to ich problem.

wyslij to do FHI, może jak dostaną kilka tysięcy takich to przestaną sami siebie oszukiwać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac do moich rosterek dotyczacych tzw. kopa w WRX 2007 (opisanych w innym watku) chcialem sie z wami podzielic kolejnym niusem.

Marudzilem rowniez lokalnemu dealerowi o moich odczuciach zwiazanych z "gladkim" momentem obrotowym w moim aucie. Facet skwitowal to sakramentalnym: "ten typ tak ma" i powiedzial, ze duzo nabywcow podzielalo moje zdanie. Nastepnie powiedzial, ze FHI znowu (podobno Bugeye w porownaniu do GTka mial taka sama przypadlosc) wsluchalo sie w glosy, badz co badz specyficznej klienteli WRXow i tzw "kop" powroci w modelu 2008 bo niby jest to kwestia ECU.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinienem tego pisac, ani pokazywac. Nie powinienem tego pisac, ani pokazywac. Nie powinienem tego pisac, ani pokazywac. Nie powinienem tego pisac, ani pokazywac. Nie powinienem tego pisac, ani pokazywac. Nie powinienem tego pisac, ani pokazywac.

 

Zgadnijcie, jaka buda dzisiaj przyjechala do STT i kryje sie zamaskowana pod plandeka? :twisted: :twisted:

 

 

tylko ciiiiiii, nic nie wiecie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinienem tego pisac, ani pokazywac. Nie powinienem tego pisac, ani pokazywac. Nie powinienem tego pisac, ani pokazywac. Nie powinienem tego pisac, ani pokazywac. Nie powinienem tego pisac, ani pokazywac. Nie powinienem tego pisac, ani pokazywac.

 

Śmiem twierdzić, że jeżeli faktycznie by tak było, to nie miałbyś możliwości zrobienia tego zdjęcia.

 

 

 

 

 

 

 

Z tym, że nie na pewno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...