Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na NASIOCU są zdjęcia imprezy i evo na TYCH SAMYCH zakrętach Ringu .

 

Byloooooo :P Nawet sie z Owocem zastanawialismy, czy ten Lancer to nie Ralliart, bo jak na EVO to slabo wyglada :twisted:

 

A mi sie to nadmuchane STI podoba :mrgreen:

 

Dla mnie i tak najwżniejsze jest to, co zaznaczyłem na zdjęciu czerwonym okręgiem

 

phi, tez takie mam :roll:

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byloooooo

 

A kto mówił, że nie było? Dlatego nie podałem tego, jako nową wiadomość, a jedynie jako komentarz do pytania, czy "ktoś widział evo X". Stąd ta wypowiedź jest w "PS" :roll:.

 

A mi sie to nadmuchane STI podoba

 

Zapomniałeś dopisać: "z urzędu" :razz: :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałoby się tak stać, to byłoby to uzasadnione - mógłbym wykorzystać całą w pocie czoła zbieraną kolekcję ciuchów i gadżetów subaru i jak man111 (no właśnie - czy ktoś wie, co się z nim dzieje? Zniknął coś... :roll:) mówić, że mam evo STI :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważna, nie aktualna?

 

Jeśli już, to "nieważna" oraz "nieaktualna" :razz: :cool:.

 

 

Tych konkretnych nie, ale zdjęć WRXa (S-GT) 'na żywo' tj. nie wykonanych przez fotografa w studiu, było sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile WRX MY08 może wzbudzać mieszane uczucia, to nowe STI jest po prostu świetne.

 

Proooooosze Cie... Z tego co widac, na tym zdjeciu, a nie widac nic, to jest nieproporcjonalne po prostu - czyli nadal paskudne. Dla mnie to jest "The End", przynajmniej do nastepnej rewizji modelu, bo nawet lifting nic tu nie zrobi. Hatch ochydny jest i basta.

 

Ciemna strono mocy - przybywaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu jeszcze i tak jest pół biedy, bo przód jest zupełnie ok (nie mówię "ładny", mówię "zupełnie ok")... :roll:

 

przynajmniej do nastepnej rewizji modelu

 

Biorąc pod uwagę, że chcę wymienić wóz w 2009, to już powinny być foty MY'10 - a jestem przekonany, że jeśli w ogóle będzie jeszcze wówczas impreza, a przede wszystkim STI, to subaru pójdzie po rozum do głowy i zrobią coś fajnego :twisted:.

 

A to brzydactwo stanie się kultowe, jak bug-eye, z którego też się wycofali po dwóch rocznikach modelowych :).

 

Ciemna strono mocy - przybywaj!

 

Tak że może nie będzie tak źle i nie dam szansy ciemnej stronie mocy... :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce dostawy...Praga (Republika Czeska

 

To by się zgadzało z informacją, że europejska prezentacja tego wozu dla prasy będzie właśnie w Pradze. I to za niecałe 3 tygodnie :twisted:.

 

Mówimy o nowym WRX-sie, a nie o prezentacji STi ?! TAK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o nowym WRX-sie, a nie o prezentacji STi ?! TAK ?

 

Tak dokładniej mówiąc, to ani jednym, ani drugim. WRX-a przecież w Europie nie będzie, STI jeszcze nie ma. Czyli będzie prezentacja 1.5L "L'edition pâté".

 

 

Czyli: 1.5L wersja pasztet :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...