Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o ile dobrze kumam to takie ESP?

 

troche lepsze, bo steruje tez rozdzialem mocy. Znajac zycie bedzie mozliwosc wylaczenia, co by Azrael zbytnio nie marudzil.

 

Z tego co ja slyszalem VDC w nowej generacji ma dzialac rewelacyjnie i sadze, ze spojrzenie "purystow" na elektroniczne systemy powinno sie zmienic z wprowadzeniem MY08 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze kumam to takie ESP?

 

troche lepsze, bo steruje tez rozdzialem mocy. Znajac zycie bedzie mozliwosc wylaczenia, co by Azrael zbytnio nie marudzil.

 

Z tego co ja slyszalem VDC w nowej generacji ma dzialac rewelacyjnie i sadze, ze spojrzenie "purystow" na elektroniczne systemy powinno sie zmienic z wprowadzeniem MY08 :)

 

Juz nie ratuj sytuacji, ktora jest beznadziejna i nie ma czego ratowac. Po prostu nowy WRX jest kiepski delikatnie mowiac i jeszcze chyba tylko Ty zostales na strazy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze chyba tylko Ty zostales na strazy

 

czemu by mi mialo zalezec, ja i tak mam Sniezke :P

 

A jak wam sie podoba to autko na dzjeciu?

 

bardzo :mrgreen:

 

AZ, opis dotychczasowego VDC:

 

Based on the level of unstability, AWD torque distribution and engine power output are controlled plus the braking system for each wheel is activated. This all helps to avoid unstable handling performance and enhances the overall driving experience.

 

W nowym maja byc duze zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na NASIOC-u mówią, że photochop. Mi to też tak wygląda 8).

 

Tym bardziej, że nigdzie w artykule nie jest napisane: "to co jest na zdjęciu, to nowe STI". Artykuł jest o nowym STI, a zdjęcie jest do niego ilustracją. Takie sprytne niedopowiedzenie :twisted:.

 

A - piszą jeszcze to: "the picture is pretty clear and gives a good idea of what we can expect in terms of design"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NASIOC-u mówią, że photochop. Mi to też tak wygląda 8).

 

Tym bardziej, że nigdzie w artykule nie jest napisane: "to co jest na zdjęciu, to nowe STI". Artykuł jest o nowym STI, a zdjęcie jest do niego ilustracją. Takie sprytne niedopowiedzenie :twisted:.

 

A - piszą jeszcze to: "the picture is pretty clear and gives a good idea of what we can expect in terms of design"

 

Nie twierdzę, że to jest właśnie ten i żaden inny. Ale to jeszcze jedna wizja, która może stać się rzeczywistością.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):):):)

 

This isn’t the first time Subaru has had to facelift a model due to poor styling. The Tribeca SUV was restyled after only two years on sale. Our message to Subaru? It’s time to get yourselves a real designer. If Kia can do it, so can you.

 

http://www.motorauthority.com/news/hatc ... w-impreza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...