Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Andrzej Koper, zwykły klient nie mysli nawet o kupnie lepszych zimówek a co dopiero wyjeżdżanie z zaspy dzieki 4x4 (ogólnie to mało argumentów przemawia w porównaniu z takim Ceed na rzecz Imprezy :) - bo ten z parkingiem jest słaby ;) )

 

Kim jest dla Ciebie zwykły klient :?: I dlaczego akurat ten Ceed Cie meczy :?: jest sporo tego typu aut i sporo tańszych :!: Bedąc ostatnio na gieldzie w Slomczynie widzialem prawdopodobnie Twoich "zwykłych klientow". Ale w zimowkach przebierali , nie chcieli brac jak leci.......Myslisz że są tacy co nawet marzeń nie mają :?: Był spory ruch..było kilka aut po +- 15000 tyś całkiem , calkiem po co więc Ceed :?: ci zwykli klienci pewnie nie wiedza że to nie proszek do prania a auto :wink:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceed mnie męczy, bo jest ładniejszy od Imprezy :P A napewno, jeśli już ktoś marzy o Subaru Impreza, to miłośnik motoryzacji, który na Imprezę trafia ze względu na osiągi i magię sportową a potem dopiero AWD/Bokser, a nie odwrotnie. Przypuszczam, że zwykły zjadacz chleba nie kupuje już samochodu za + - 15.000 (nieładny ten prześmiewczy podtekst).

 

Ale to musi trochę boleć - mieć brzydki, ale sprawny samochód, który jest droższy niż konkurencja, przy wcale nie lepszym wyposażeniu. Mazda wchodzi na rynek z modelem 3, ciekawe jaką sprzedaż osiągną w przeciągu 3 lat w porównaniu z Imprezą? Ale i tak przecież można wszystko wytłumaczyć "niszowością"

 

Czego wam i sobie życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup więc Ceeda :mrgreen: Subaru jest kupowane bo ma AWD :!: i magię sportową. Subaru nigdy nie bylo wzorem auta ładnego a często wręcz odwrotnie :cool:

O zwyklym zjadaczu chleba napisales Ty ," że nawet na lepsze zimowki Go nie stać" więc przyjąlem to jako "nieladny prześmiewczy podtekst" i przytoczylem swoja wizyte w Słomczynie na gieldzie ( tłum ludzi) i zapytalem "Kim jest dla Ciebie zwykly klient :?: " zmieniony na "zwyklego zjadacza chleba" w ostatnim Twoim poście. Jeżeli ma Cie cos "boleć" to kup Ceeda albo Mazdę 3. Sprzedażą Subaru w Polsce sie nie martw :mrgreen: raczej myśl o tym Ceed , Mazda czy Skoda :?: Problem AWD Cie nie dotyczy , wiec masz duze możliwosci wyboru....odpowiedniego auta :razz:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

Ale to musi trochę boleć - mieć brzydki, ale sprawny samochód, który jest droższy niż konkurencja, przy wcale nie lepszym wyposażeniu. Mazda wchodzi na rynek z modelem 3, ciekawe jaką sprzedaż osiągną w przeciągu 3 lat w porównaniu z Imprezą? Ale i tak przecież można wszystko wytłumaczyć "niszowością"

 

Czego wam i sobie życzę ;)

 

A mnie nie boli że mam jeden z najbrzydszych aut na świecie, i na pytanie czym przyjechałem odpowiadam Imprezą, Subaru Imprezą :) I wiadomo co jest potem.

 

Wole tysiąc razy to niż odpowiadać Ceedem Kai, ładnym Ceedem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze juz ktos o to naiwnie zapytal, ale co stalo na przeszkodzie, by subaru wraz z jak zawsze wzorcowym zawiasem, silnikiem etc zrobilo mniej brzydkie autko? nie ma dzis juz brzydkich autek, sa tylko mniej lub bardziej ladne. a subaru sie wylamalo jakby byly lata 60' ubieglego wieku. nie zdali sobie sprawy, ze nawet jesli ktos taki jak ja, ktory juz przywiazal sie do marki, bedzie szukal kolejnego subaru, ale takiego, od ktorego torsje sa dalekie? a wczesniej karwasz zwiaze sie z otylym sasiadem, niz nowa impreze kupie.

to nie jest teoretyzowanie, klient z zamiarem zmiany auta na wiosne bedzie szukal evo gt340, a nie nowego STi. subaru z nowa impreza dalo ciala i czekam na koniec 2008 na dane o sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze juz ktos o to naiwnie zapytal, ale co stalo na przeszkodzie, by subaru wraz z jak zawsze wzorcowym zawiasem, silnikiem etc zrobilo mniej brzydkie autko? nie ma dzis juz brzydkich autek, sa tylko mniej lub bardziej ladne.....

 

Francuskie takie ładne ... kobietom się podobają... , ale co z tego w USA się nie sprzedają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma dzis juz brzydkich autek, sa tylko mniej lub bardziej ladne. a subaru sie wylamalo jakby byly lata 60' ubieglego wieku

Mów za siebie o sprawach, które są kwestią gustu :mrgreen: Ja uważam że wręcz przeciwnie - coraz to nowsze auta są coraz brzydsze, generalnie zauważam trend zaokrąglania wszelkich kształtów i "nadmuchiwania" karoserii, przez co auta coraz mniej wyglądają jak prawdziwe samochody. I mi akurat odpowiada to, że Subaru jest nieco "w tyle" i nie wygląda tak ładnie jak większość dookoła :mrgreen: Jak widzę jadące Yarisy, Aurisy, Seicenta, nowe Hondy Civic i wiele innych, to Impreza (nawet ta MY08) robi bardzo dobre wrażenie. Fakt, że pięknością nie powala na nogi, ale akurat dla mnie jest to plusem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o trend globalny i gusta. impreza my08' jest po prostu ohydna i odrazajaca i daleko jej o lata swietlne i kilka galaktyk do swojej, niegdys kultowej, brzydoty. kiedys nie bylo czegos takiego drugiego jak impreza, dzis to tuzinkowy lacetti i naprawde nie zartuje.

 

No to kwestia miesiecy.....i będa musieli zamknąc fabrykę :mrgreen: a ja dzisiaj i wczoraj jeżdzilem po Wa-wie i powiem że zdecydowanie wzbudza zainteresowanie innych użytkownikow ta "odrażajaca ohyda" :mrgreen: Sportowego Jaguara (nowy jakis , kola chyba> 20") nie oglądali a Imprezę tak :razz: Jeden tylko zasłonił oczy dziecku i splunął , moze to Ty :?: :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj i wczoraj jeżdzilem po Wa-wie i powiem że zdecydowanie wzbudza zainteresowanie innych użytkownikow ta "odrażajaca ohyda" :mrgreen: Sportowego Jaguara (nowy jakis , kola chyba> 20") nie oglądali a Imprezę tak :razz: Jeden tylko zasłonił oczy dziecku i splunął , moze to Ty :?: :mrgreen:

propaganda sukcesu :twisted::twisted:

 

avek_red_army.jpg

CZY TY TEŻ JUŻ KUPIŁEŚ NOWĄ IMPREZĘ :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, bardzo czesto jezdze nowymi, dopiero co wprowadzonymi na rynek samochodami, a czasami samochodami, ktorych jeszcze w Polsce nie wprowadzono do sprzedazy i musze powiedziec, ze narod zawsze, ale to zawsze oglada sie za nowosciami. Jak mialem Golfa V przed premiera w Niemczech, to Polacy sie tylko patrzyli, natomiast Niemcy z wrazenia zwalniali, robili zdjecia, a kilku zawodnikow jechalo za mna autobahna, aby wykorzystac moment gdy zatrzymam sie na stacji/parkingu zeby oblookac auto i wypytac o szczegoly. Tak to juz jest z nowymi samochodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o trend globalny i gusta.

Jak to nie? Przecież poniższe zdanie

impreza my08' jest po prostu ohydna i odrazajaca

wyraża tylko Twój gust, znajdziesz wiele osób które się z tym zupełnie nie zgodzą (i tych, co się zgodzą również)

i daleko jej o lata swietlne i kilka galaktyk do swojej, niegdys kultowej, brzydoty.

Po prostu radykalna zmiana na inny rodzaj brzydoty, a czy kultowej to się okaże za parę lat :razz:

dzis to tuzinkowy lacetti i naprawde nie zartuje.

Jak najbardziej wierzę Ci, że nie żartujesz, jednak uważam że nie wyrażasz żadnej obiektywnej prawdy, tylko swój subiektywny osąd.

 

To by było na tyle z mojej strony na ten temat, nie chcę się wdawać w głębsze dyskusje typu "ohydna", "nie, ładna", "nie, obrzydliwa", "a mi się podoba", "kupa"... bo tego już było tutaj sporo :mrgreen:

 

i musze powiedziec, ze narod zawsze, ale to zawsze oglada sie za nowosciami.

To by chyba przeczyło temu, że nowa Impreza wygląda prawie jak Lanos lub Lacetti i się niczym nie wyróżnia - skoro wzbudza zainteresowanie, to znaczy że jednak czymś się wyróżnia, kto by się oglądał dzisiaj za Lanosami i Lacetti? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kwestia miesiecy.....i będa musieli zamknąc fabrykę :mrgreen: a ja dzisiaj i wczoraj jeżdzilem po Wa-wie i powiem że zdecydowanie wzbudza zainteresowanie innych użytkownikow ta "odrażajaca ohyda" :mrgreen: Sportowego Jaguara (nowy jakis , kola chyba> 20") nie oglądali a Imprezę tak :razz: Jeden tylko zasłonił oczy dziecku i splunął , moze to Ty :?: :mrgreen:

AK

a moze ja wsiade w swoje my03', a Ty w to cos i zobaczymy kto wzbudzi wieksze zainteresowanie 19o.gif

i nie splunalem, tylko powiedzialem, widzisz maly, tak za komuny mowilo sie na konfekcje i cekiniarstwo 249o.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj i wczoraj jeżdzilem po Wa-wie i powiem że zdecydowanie wzbudza zainteresowanie innych użytkownikow ta "odrażajaca ohyda" :mrgreen:

 

Nic dziwnego :roll: nikt nie wie skad to sie wzielo :twisted: a obserwujac salon w miescie gdzie teraz mieszkam(uk) to chyba co do zamkniecia nie pozostalo im wiele czasu :roll: na zewnatrz stoi Impreza oklejona wielkim haslem "All NEW IMPREZA 2008" ale jakos nikogo tam nie widac :roll: powiem szczerze ze sam bylem w tym salonie zobaczyc ja z bliska i kompletnie nie pasuje do wizerunku Subaru chociarz w srodku jest nawet ciekawa :razz:

Mam nadzieje ze bedzie jak z modelem BUGEYE i szybko zostanie przeprowadzony facelift modelu, choc co do bugeye to ma swoich zwolennikow i przeciwnikow w przeciwienstwie do Imprezy 08 ktora ma najwiecej tych drugich :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crap w rozumieniu ekskrementow zawsze bedzie w pojmowaniu wiekszosci - znakomitej wiekszosci, oczywista oczywistosc :mrgreen: - zwyklym, odrazajacym crapem i zadne hace filmy tego nie zmienia no bo gusta nie obejmuja crapu, ajt :?:

:shock: No to mnie masz - na takie argumenty już nie potrafię odpowiedzieć obronną ręką :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...