Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A zobacz jak na tej stronie zostało potraktowane odejście Colina...

 

 

Ty to masz problemy. Szkoda gadac.

 

Skąd ta agresja? :roll:

 

 

bułgarska strona subaru: http://www.subarubg.net/

Polska strona subaru: http://subaru.pl

 

Widzisz pewne różnice?

 

I to niby ja mam problemy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta agresja?

 

jaka agresja? odkad biore Valused jestem ostoją spokoju.

 

bułgarska strona subaru:

 

nie umiem bulgarskiego, ale jakos nie widze, zeby tam w jakis inny sposob potraktowali "odejscie Colina"

 

koniec z ot z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak powinny stronki wygladać

 

sprt-usa ( team , filmiki,dobry marketing dobry odźwięk ),... ru.co.jp też mają fajną stronkę bułgarzy too uuu:( ala usa ,ale ładnie się prezentuje

.pl blado wypada

 

 

Nowa imprezka jest już w salonie ?

 

Podobnież jest jakaś przeprowadzka ?

kiedy, gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji WRX klapa tylnia otwierana jest elektrycznie ? Bo tak wyczytalem ze strony Subaru ??

 

elektromagnetyczny zamek tylnej klapy, ale nie powoduje on otwarcia klapy z automatu :smile:

Elektromagnetyczny zamek tylnej klapy zastosowano sześć lat temu w nowym wówczas Peugocie 307. Zamek ten wytrzymywał w polskich warunkach rok. To znaczy, w sezonie zimowym, z powodu słonego błota, którego pełno na naszych drogach, zamek korodował i wymagał wymiany. Było tak co roku. Póki trwała gwarancja - wymieniali bez dyskusji. Po gwarancji - koszt 1200 PLN :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat kulawego wizerunku www.subaru.pl byl poruszany niejednokrotnie, rowniez w Pytaniach do Dyrekcji. I poruszany byl dawno temu - od tego czasu zmienil sie:

branding Subaru

weszla Impreza MY04? (lepsi fachowcy czyli z lepsza pamiecia niech mnie poprawia ktory rocznik dokladnie)

nie mowiac juz o innych modelach.

 

Tylko SIP wie osso kaman ze strona jest tak zenujaca! Moze maja w tym jakas metode ktorej nigdy nie zakumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko SIP wie osso kaman ze strona jest tak zenujaca! Moze maja w tym jakas metode ktorej nigdy nie zakumam.

Wojtek K, firma Emil Frey Polska handluje też Mazdą. Musiałbyś zobaczyć tamtą stronę. Gorzej niż żenada. Ostatnio gdy tam zaglądałem, strona była zhakowana i próbowało mi się ładować jakieś złośliwe oprogramowanie. Może już to poprawili, ale wolę nie zaglądać... :neutral:

Wydaje mi się, że są na świecie ludzie, którzy po prostu wierzą że biznes robi się tradycyjnymi metodami, a Internet to tymczasowa moda, która prawdopodobnie szybko przeminie.

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, z całym szacunkiem dla twojej osoby, ale poprzednia rzeczniczka SIP, wprawdzie małomówna, ale była ładniejsza od Ciebie...

:mrgreen:

 

Ja zupełnie nie przeczę dobrym wynikom SIP.

Przynajmniej w roku 2007.

Rok 2008 to już inna sprawa... :wink:

 

Może faktycznie jakaś super fajna strona www nie jest im potrzebna?

W końcu to ich biznes.

Ja tam lepszej strony SIP do niczego nie potrzebuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydka strona = niszowość marki SUBARU :P

 

A mi się nie wydaje tak do końca by 2008 był znacznie gorszym dla SIP niż 2007. Będzie nowe STI, które dźwignie sprzedaż Imprez, Forester sprzedaje się bez reklamy (przenigdzie nie widziałem jego reklamy) a i Legazy dzięki urodzie sie sprzedaje.

 

Ale szczerze podpinam sie pod tych niedowiarków, którzy nie wierzą, by nowa Impreza pozamiatała w segmencie Golfa, mimo, że podobno samochodu AWD z takim wyposażeniem nie kupicie taniej w tym segmencie (podobno :P, bo wolę FWD chociażby prawie limuzynę 407 z prawie pełną opcją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem w nowym WRXie... Dramat.Kierownica niby mniejsza, ale co z tego skoro jest tak nisko, że nie mam tyle samo miejsca między nią a nogami jak w MY04? Tak jest regulacja w dwóch płaszczyznach, bawiłem się nią, nic nie pomogło. W ogóle poco ta regulacja jest skoro na maksymalnych ustawieniach (do góry i od siebie), nadal jest mi ciasno? Mniejszym ode mnie osobą będzie w sam raz lub równie za ciasno. Dla przedszkolaków to jest? Ja myślałem, że społeczeństwo ma tendencję rośnięcia, nawet Chińczycy mają ponad 2m...

 

Kształt deski jest dziwny. Z miejsca kierowcy wydaje się, że pasażer ma bardzo mało miejsca, jakby auto było mniejsze od Yarisa, jednak na miejsca pasażera jest dość dużo miejsca jednak można poczuć tam się nieswojo. Jak w plastikowej trumnie (te wysokie plastikowe boki drzwi łączące się z deską). Nie lubię trumien, zwłaszcza plastikowych. Odpychają mnie, o to FHI chodziło?

 

Jakość plastików jest tragiczna. Brzydkie i twarde, już w MY04 są lepsze, miększe ładniejsze. Schowek między siedzeniami sprawiał wrażenie tandetnego, jak by się miał urwać przy mocniejszym otwarciu, nie mówię, że analogiczny schowek z MY04 sprawia lepsze wrażenie (bo sprawia), ale już ten z Nubiry nie wygląda jak by się miał rozlecieć (choć na sam wygląd jest brzydszy).

Otwieranie tego schowka jest beznadziejne przycisk jest taki słabo wyczuwalny jakby go nie było (zresztą można otworzyć bez naciskania go :mrgreen: ). To samo z otwieraniem tylnej klapy. Ja jestem prosty człowiek, wolę jak się coś ciągnie/wdusza niż muska. Może jestem uprzedzony, ale jak coś jest takie delikatne to się zastanawiam jak szybo się zepsuje.

 

 

O dziwo WRX i 2.0 nie miały tak odstających zderzaków jak ten ze zdjęć devlina. Może niebieskie robią zdolniejsze zmiany? :mrgreen:

 

Kolejną "fajną" rzeczą jest fakt, że przedni wlot to pół-atrapa. Mógłby być o połowę węższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czysto teoretyczne pytanie:

czy wydając 136k zł ma sie je dokladnie uciulane i wyliczone ?

jesli tak to dalsze czytanie mego postu nie ma sensu,

natomiast jesli nie, to osobiscie pokusilbym sie o dolozenie 15k i kupno evo9.

 

dla mnie do tej pory impreza miala to cos czego nie mialo evo, mimo iz szybsze.

teraz, impreze wykastrowali, no i efekt jest taki, że dzieci z tego nie będzie.. :mrgreen:

 

bez jakiegokolwiek entuzjazmu, ale poogladalem sobie niedawno nowe subaru.

podziwiam sprzedawcow, bo nie sądzę, aby im sie podobala ta radosna twórczość FHI, a zachwalac, promowac trzeba :lol:

mało tego trzeba rownież poświecić legendę, no bo przecież nowe musi :!: :?: być lepsze od starego.

 

umarł król [ubili go :twisted: ], niech żyje władza ludowa - czyli impreza dla mas :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem uprzedzony, ale jak coś jest takie delikatne to się zastanawiam jak szybo się zepsuje.
Styk będzie śniedział/korodował przez cały sezon zimowy i zupełnie przestanie działać koło marca-kwietnia. Wtedy będziesz się dostawał do bagażnika przez składane oparcie kanapy.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez Witek dales recenzje....az sie chce wydac te 136 tysi.....chyba musze sam sie udac do salonu....choc z drugiej strony nawet w miare obiektywnych testach rowniez recenzenci narzekali i dziwili sie jakoscia tych plastikow (skorup).....

 

Dyskusja w sprawie zakupu WRX , według mnie , bedzie aktualna moze do konca miesiąca poniewaz zostało jeszcze 12 sztuk ( w tym 1 niebieski) potem będziecie zmuszeni "psioczyć" na 2.0 :mrgreen: WRX ma już nie być :sad:

AK

ps. o sti i "oczywistych" :!: błędach Japończykow jeżeli chodzi o wykończenie wnętrza auta będzie można podyskutowac dopiero pod koniec lutego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja w sprawie zakupu WRX , według mnie , bedzie aktualna moze do konca miesiąca poniewaz zostało jeszcze 12 sztuk ( w tym 1 niebieski) potem będziecie zmuszeni "psioczyć" na 2.0 :mrgreen: WRX ma już nie być :sad:

AK

ps. o sti i "oczywistych" :!: błędach Japończykow jeżeli chodzi o wykończenie wnętrza auta będzie można podyskutowac dopiero pod koniec lutego :roll:

 

To dobra wiadomosc, im mniej tego czegos na ulicach tym lepiej. Zreszta nie wroze wielkiej sprzedazy wolnossakow a znajac ilosc sztuk na Polske to zawsze bylo malo wiec STI tez trzeba bedzie kupowac szybko i na kartki. Super! Ja sie ciesze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o kluczowej kwestii! Wygodzie na tylnych siedzeniach. Pomijając komfort zawieszenia (tego nie miałem okazji sprawdzić) nie jest wygodniej niż w starszych modelach. Niby jest więcej miejsca na nogi, ale nie ma środkowego podłokietnika! Dla niektórych może się to wydawać mało istotne, ale to znaczy, że nigdy nie jechali z tyły kiedy kierowca jechał szybko po krętych drogach lub szybko zmieniał pas ruchu. Mówię poważnie. Sam jestem nie mały, a z tyły trochę jeździłem. O ile miejsca na nogi zaczyna brakować po 600-700 km to podłokietnika po pierwszym szybszym zakręcie. Na prostych też wygodniej podeprzeć rękę na podłokietniku niż tego nie zrobić.

Miał być wygodny dupowóz a wyszedł drogi tani hatchback. Jakoś sobie nie wyobrażam golfiarzy w tak tandetnym aucie, więc nie wiem po co pojemność bagażnika podawana w kijach... :roll:

 

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...