Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przekonałem się trochę do przodu nowej Imprezy szczególnie po obejżeniu fotek tej czarnej. Te felgi na tym zdjęciu też robią swoje. Dodają agresywności.

Pozatym, słusznie ktoś zauważył (Pan Andrzej ?? :)), że tyłek bylby znośny gdyby te światła z tyłu miały normalny, czerwony kolor. A tak mam wrażenie patrzenia na "twarz bez oczu". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia czarnego WRXa MY08 (z innym grillem) złapanego na ulicy http://forums.nasioc.com/forums/showthr ... ?t=1249090

 

Wygląda dużo lepiej.

 

Wygląda do bólu normalnie i zlewa się z innymi autami na parkingu. Zupełnie jak Lacetti, a to ponoć jest Subaru... niestety :???:

 

 

Witek,
2008 nie ma w sobie krzty sportowosci' date=' polotu i agresji, co poprzedniczki.. wiec do sportu sie nie nadaje.. [/quote']

 

chyba nie do konca zrozumiales, o co mi chodzilo.

 

Jeśli chodzi Ci tylko o wygląd to powiedz, gdzie jest ta agresywność Xsary i C4 WRC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda do bólu normalnie i zlewa się z innymi autami na parkingu. Zupełnie jak Lacetti, a to ponoć jest Subaru... niestety :???:

 

Kolego Witku, myślę, że już trochę przesadzasz. ;) Żadne zdjęcie, tymbardziej robione telefono-cykaczem nie odda sytuacji i wyglądu. W USA nic się nie wyróżnia, wszystko to wielkie szafy bez cienia polotu. Dla amerykanca liczy się, że jest duże.

Tym samym nie mówię, że Impreza jest ekstra ale nie neguję wszystkiego od A do Z. Dla zwykłego kierowcy Impreza nigdy nie przyciągała wzroku, ba, czesto była postrzegana jako zwykły dresowóz z wielkim plastikiem na klapie i ryczącym wydechem. Zauważają ją Ci co na samochody się tym choć trochę interesują i Ci którzy chcą to szybko zorientują się, że to co stoi/jedzie to Subaru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem zdjęcia Przemqa. Rzeczywiście sedan wygląda dużo lepiej.

Dołączam, się do opinii zmiany grill'a i kilku innych szczegółów ale naprawdę nie wiem co ma wyrażać ten filuterny, kretyński "zawijasek" w kształcie tylnych świateł.

Przecież to wygląda jak loczek Cherubinka :mrgreen:

 

No i niech mnie, ktoś poprawi jeżeli się mylę - czy oni szyby w drzwiach "pozamykali w ramki" :?: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek,

Jeśli chodzi Ci tylko o wygląd to powiedz, gdzie jest ta agresywność Xsary i C4 WRC?

 

zdecydowanie się nie zrozumieliśmy, otóż wg mnie ani xsara, ani c4 agresywne nie są, a do sportu się trochę nadają, jednym słowem wygląd nijak sie ma do "nadawania się" do sportu.

Tym chciałem porównać powszechną "nijakość" c4, oraz imrprezę, która do w/w nijakości wyglądem właśnie dobiła.

 

a czy xsara lub c4 wrc są agresywne?

kwestia gustu.

 

Nie ma co porównywać z Subaru, ale źle nie jest.

Swoją drogą reszta jeździ rewelacyjnie, a Impreza, tylko świetnie wygląda w MŚ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...