Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

WIEDZIALEM, ze dla Przemqa, jako znawcy, entuzjasty i zapalonego fanatyka, najwazniejsze beda te, niezbedne w samochodzie o rajdowym charakterze, dodatki

 

Zdaje się, że nie zauważyłeś, że nigdzie nie napisałem o tym, że zmieniam swoją opinię o tym samochodzie, a mój post był wyłącznie próbą znalezienia CZEGOKOLWIEK pozytywnego w MY'08. I to jest akurat straszne, że JEDYNYM pozytywem, który zauważyłem dotychczas, albo raczej - JEDYNYM krokiem naprzód jest taki detal, jak wyjście audio.

 

Tym bardziej należy się załamywać, że fani tego samochodu muszą się "cieszyć" takimi gówienkami, zamiast rozmawiać o zawiasie, dyfrach, skrzyniach sekwencyjnych (wciąż liczę, że w STI będzie), czy silnikach.

 

Jasne? :twisted:

 

PS. A STI, którego zdjęcie zamieściłem i które mi się podoba, to photoshop i wcale oryginał nie musi tak wyglądać. Ba - nawet nie ma na to szansy, bo ma być hatchbackiem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

super że ma wejście na MP3 i audio........ rewelka (sarkazm).... ramki tez ma....dupa

 

a o USB nie pomyśleli?????? skoro jest już lacetti to mogli dołożyć.

 

mnie sie nadal nie podoba.

Jeszcze dam szanse zobaczenia "na żywo" bo zdjecia krótkimi obiektywami zniekształcają..... ale nie wróżę zmiany zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedłaem dzisiaj do pracy oglądam z kolega zdjecia nowej imprezy i ubolewmy nad tym co zrobili marketnigowcy z FHI .... przychodzi koles i nagle krzyczy ... o KIA RIO :) ! patrząc na impreze w sedanie (tę czerwoną).... na hatchbacka wykrzyczał ze to ceed i na pewno produkują go na słowacji a jak nie to na pewno niedługo będą !.....

 

.... człenio nie wiedział ze to nowe subaru i mówił zupełnie poważnie ....zaczął coś mamrotać o tym ze justy to swift i teraz te wszystkie subaru to bedą takie jak inne ... z tej samej beczki produkowane i niedługo na wegrzech albo na słowacji!!! (koluniu ostatnio kupił hundaya getza, podniecają go VW i silniki TDI).

 

... wiec przyzwyczajmy sie teraz do porównywania na każdym kroku z autami z flot KIA, DAEWOO czy tym podobne lanosy.

 

... wrzeszczeć mi sie chce !!! :evil: w moich oczach legenda umarła ... śmiercią tragiczną jaką był strzał w potylicę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

Zdaje się, że nie zauważyłeś, że nigdzie nie napisałem o tym, że zmieniam swoją opinię o tym samochodzie, a mój post był wyłącznie próbą znalezienia CZEGOKOLWIEK pozytywnego w MY'08. I to jest akurat straszne, że JEDYNYM pozytywem, który zauważyłem dotychczas, albo raczej - JEDYNYM krokiem naprzód jest taki detal, jak wyjście audio.

 

Tym bardziej należy się załamywać, że fani tego samochodu muszą się "cieszyć" takimi gówienkami, zamiast rozmawiać o zawiasie, dyfrach, skrzyniach sekwencyjnych (wciąż liczę, że w STI będzie), czy silnikach.

 

 

W pełni popieram kolegę. Od Imprezy MY08 oczekiwano ( - łem ) bezkompromisowego, agresywnego samochodu sportowego z nowatorskimi rozwiązaniami. A w efekcie wszyscy płaczą nad budą, która jest tragiczna bez słowa o zmianach "pod budą" . Najgorszy jest powód - tych zmian po prostu nie ma. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopacy,

przestanta biadolic.

jest jak jest.

akurat WAM - fanatykom sie nie podoba, ale jak gdzies napisano powyzej - szerokim rzeszom sie spodoba.

Moze sie komus PiS nie podobac, ale szerokim rzeszom sie podoba.

Moze sie Michal Wisniewski komus nie podobac, ale szerokim rzeszom sie podoba.

Moze sie Rubik komus nie podobac, ale szerokim rzeszom sie podoba...

I tak mozna ze wszystkim.

Najprostszy przyklad - da sie dzis radia sluchac? No da sie, czy skaczecie po stacjach jak opetani?

Bo moga sie formaty komus nie podobac, ale szerokim rzeszom sie podobaja....

 

I firma samochodowa z pewnoscia zrobila jakies badania rynku, potrzeb, [moderator czuwa]-us grupy, i ustalili, ze tak bedzie dla firmy najlepiej.

Bo poza kilkoma w kazdym kraju debilami, ktorzy kupuija STIaje, reszta narodu oczekuje praktycznosci, ekonomiki. Niezawodonosci.

Gdyby wszyscy kupowali jedynie emocjami, to prawdopodobnie Alfa sprzedawalaby najwiecej aut na swiecie...Rozchodzi sie o kwestie designowa i odpowiednia polke cenowa...

Ale ludzie jednak kupuja Meganki, Pezoty, Logany, Lancetti, Lanosy, najropzniejsze wynalazki, ktore nam sa obrzydliwe... ale jednakowoz to FIAT sprzedaje najwiecej aut, tak?

 

Jak dzieci wyjemy na tym forum, ze kupa, ah, co my teraz biedaczyska poczniemy, taka nam szkode zgotowano...

Tak? Ilu z was te szkode zgotowano? Ilu z was za pol roku bedzie sie szykowac do kupna nowego STIaja? ( i za dwa lata powiedzmy...) Ilu osob ten problem naprawde dotyczy...?

Przeciez to jest jakas smieszna liczba...

Beda zmieniac design dla 30 Polakow ( nie wiem ile tych stiajow sie sprzedaje) - czy moze stu? Na glowy wam padlo koledzy?

Taki design sie robi na taki rynek, gdzie te auta sie sprzedaja - naprawde sprzedaja.

masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

... wrzeszczeć mi sie chce !!! :evil: w moich oczach legenda umarła ... śmiercią tragiczną jaką był strzał w potylicę!

 

Legenda wykituje jeżeli Subaru dalej będzie grzała 5-6 miejsca w Rajdowych Mistrzostwach Świata.... Zostanie wtedy popularnym autkiem w USA co daje rade w zaskakujących Amerykanów śnieżycach i niczym więcej .... Nowy WRX jest stricte robiony po gusty Donaldów, a wiadomo jakie Oni maja gusta. ...

 

Może jeszcze uratować sprawę STI, ale będzie musiała być naprawdę ostry i bezkompromisowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, myślę, że masz dużo racji w tym co napisałeś. Ale czy nie można stworzyć dla mas na całym świecie Subaru Brzydkie HTB, Subaru Brzydkie Sedan, dołożyć do tego diesle i benzyniaki, wybór AWD lub FWD a poza tymi tanimi badziewiami wypuścić ślicznego STi (takiego jak chcemy) w liczbie egzemplarzy odpowiadającej popytowi ?? Zamiast psuć legendę mogli wprowadzić nowy model, a Imprezę produkować dalej w nieco "odświeżonej" formie. WRX'a bardziej ucywilozawnego -> samochód szybki, świetnie jeżdzący ale wygodniejszy niż STi które byłoby taką cywilną rajdówką. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda zmieniac design dla 30 Polakow ( nie wiem ile tych stiajow sie sprzedaje) - czy moze stu? Na glowy wam padlo koledzy?

Taki design sie robi na taki rynek, gdzie te auta sie sprzedaja - naprawde sprzedaja.

 

Not ot po co chrzanić "The legend will be reborn"przecież to, że samochód jest sla ludu nie oznacza, że mam być brzydki :evil:

Impreza ma chyba budzić pożądanie :twisted:

 

Cała ta sytuacja powoli zaczyna wygldać jak sceny z "Bruc'a wszechmogącego" kiedy to rzesza ludzików trafiła 6 w totka.

 

PS Na tym filmiku, co ktoś go pokazywał to nawet Imprezka się niższa wydaje :wink: co nie zmienia faktu, że i tk brzydka jest.

Zaczynam już fanatycznie oceniać brak ramekmw Forysiu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem niby kogo ma użekać ten design, bo chyba nie klientów, którzy będą się zastanawiąć czy wybrać Audi A3 lub VW Golfa a może Alfe Rome 147. A z kolei sedan z czym ma konkurować z Audi A4, BMW 3 (Coupe). Jakoś inni producenci potrafią zaprojektować ładne auta. Nissan 350z, Honda Legend, Mazda 6, Lexusy (poza rx). Na tym tle nowa impreza wypada blado. Dlatego subaru chyba chce konkurować z Kia i Chevroletem Korea. Nie rozumiem jak mogą zrobić takie ładne Legacy (sedan i kombi) po czym pokazać tribece i nową impreze. Nie wiem gdzie oni robili to badanie rynku chyba w Chinach i Korei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze to sie nazywa Impreza a nie inaczej, to nic dziwnego. Cala konkurencja w tym segmencie urosla, wiec Impreza musiala zrobic to samo. A wprowadzanie innego modelu w tej samej klasie mijaloby sie z celem bo

a) wystapilby kanibalizm

B) ludzie znaja juz Impreze i podswiadomie bardziej ufaja czemus co jest sprawdzone (nawet jesli to jest calkiem nowy model) niz jakiemus "nowemu"

 

Subaru raczej przestanie być "sportową marką". Będzie można zobaczyć więcej Evo X i BMW M3,6 itp. Już po tej marce, niestety...

 

to chyba zbyt pochopne stwierdzenie. Dalej sa Forester 2.5XT, Impreza STI, Legacy Spec.B oraz wersje STI w Japonii. Bumy M dalej beda znacznie drozsze, a EVO pewnie znacznie mniej wygodne na codzien. Wiec dlaczego mialaby przestac byc "sportowa marka"? Bo wersje wolnossace wygladaja tak samo nudnie jak wszystkie dotychczasowe?...

 

Podpisuje sie wszystkimi konczynami pod wypowiedzia arno. Choc tez na poczatku ubolewalem nad nijakoscia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisał ktoś wcześniej Astra OPC, Focus RS...itp :mrgreen:

Ale za to jakie różniceosiągów będą w poruwnaniach :cool:

Janie wiem czychodzi o to, żeby być najlepszym wśród najgorszych, czy średnim wśród najlepszych. Mnie się zawsza uważało, że równać trza do góry :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, na zdjęciach wstawionych przez Przemeqa wygląda to trochę lepiej :razz: Szkoda, że te kubełki są takie płytkie...

Tutaj jeszcze kilka filmików (zdaje się, że trzeci już tu się przewijał wcześniej):

- myślałem, że trzepnę przez ekran w łeb tego kolesia za pierwsze zdanie :mrgreen:

http://youtube.com/watch?v=Jh1y1dCOCCU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na forum evo juz sie smieja :evil:

 

Z czego sie smieja? Ze nareszcie Impreza ma takie obciachowe ramkowe drzwi jak EVO? Zobaczymy jak sie beda smiali, gdy zobacza EVO XI (jezeli zobacza), ktore bedzie musialo byc hatchbackiem, zeby Mitsu moglo konkurowac w WRC (jezeli bedzie konkurowac).

 

Eee... cos za duzo tego "jezeli", zeby powaznie traktowac zarzuty wlascicieli EVO. Nie oni sie martwia, zeby w ogole ta firma przetrwala :-P

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych fotach samochód wreszcie wygląda troszkę lepiej, a i okazuje się, że ma fajne dodatki (standardowe wyjście do mp3 / innego sprzętu audio)

 

Chyba WEjscie audio (AUX).

 

Tez czytalem, ze STi ma byc hatchbackiem - wlasnie ze wzgledu na rywalizacje w mistrzostwach swiata. Trzeba jednak przyznac, ze ten fotomontaz zamieszczony jest fajny. No ale z drzwiami bez ramek, to juz chyba trzeba sie pozegnac...

 

Swoja droga nie wiedzialem, ze byly dla mnie takie wazne :-)

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...