Skocz do zawartości

Elmot 2007


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szutry mazurskie są denne i to rajd raczej terenowy

:shock: Byłeś w zeszłym roku na Polskim? Albo dwa lata temu, drugi dzień rajdu (odcinki bliżej Mikołajek)? To z pewnością nie jest rajd terenowy. Są oczywiście miejscami jakieś miękkie łączniki bądź nawroty na piasku, ale zdecydowana większość trasy jest ostatnio prowadzona po szerokiej, twardej nawierzchni przelatywanej nie rzadko na odcięciu.

Odcinki znaleźli bardzo ok mam nadzieję zobaczyc w końcu fabryki u nas

Herrkam, a jak Ci się Kaszubskie szutry podobają? Całej zeszłorocznej trasy nie widziałem, ale te fragmenty, które udało się zwiedzić, wyglądały baaardzo obiecująco.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herrkam, a jak Ci się Kaszubskie szutry podobają? Całej zeszłorocznej trasy nie widziałem, ale te fragmenty, które udało się zwiedzić, wyglądały baaardzo obiecująco.

 

na pierwszej pętli było bardzo ok oczywiście "mała finlandia" suuper ale na drugiej pętli już ryłem płytą dosyć mocne koleiny wyjechane były ale w sumie też ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarmaj i może jak ktoś jeszcze chętny to na jakimś serwisie możemy się spotkać bo jadę lansowo jako pilot przed literami

 

Włóczyć się będę z Lucjuszem, wrx33 i pewnie kimś tam jeszcze, na pewno na jakiś serwis wpadniemy.

 

 

Jarmaj dla Ciebie mam jak zwykle :mrgreen:

 

Dzięki! :cool:

 

To może umówimy się na serwisie przed pierwszą pętlą, będziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Na Rajdzie Magurskim widziałem u kogoś gazetkę motoryzacyjną ze szczegółową rozpiską OS i zdjęciami ilustrującymi ciekawsze miejsca.

Czy ktoś z Was się domyśla co to mogła być za gazeta??

Jedziemy w Rybnika w sobotę wcześnie rano i może nam zabraknąć czasu na znalezienie ciekawych miejsc na trasie Rajdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom lansik zimny łokieć zboję sti teraz troszkę boczur hmm nie wiem czy potrafię :mrgreen:

 

jeszcze drzwi przeszklij, zeby dres adidasa było widać :mrgreen:

 

 

 

BTW, umawiamy sie gdzieś :?:

My chcemy ok 5 rano w sobote z K-wa wyjechać.

 

Ja reebok noszę wieeesz zioom tak jak rapownicy z juesej :mrgreen: jestem zawsze na serwisach lub PKC średnio około godziny przed pierwszym zawodnikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...