Skocz do zawartości

Elmot 2007


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie, żaden rajd nie jest idealny, ale porównując Elmot (z tamtych czasów) do na przykład takiego dawnego Krakowskiego (chyba najbardziej katastrofalnie organizowany rajd na jakim bywałem…), to istna organizacyjna przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za info, a jakie szanse ma Rajd Polski na bycie eliminacją MŚ?

Szanse są. Mamy swojego człowieka w FIA, organizator rajdu i Hołek mocno lobbują szefów zespołów fabrycznych, wszystko jest na dobrej drodze. zostaje jeden szczegół - tegoroczny Polski musi pójść bez żadnych organizacyjnych zgrzytów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, dla mnie jest jeszcze taki drobiazg że szutry mazurskie są denne i to rajd raczej terenowy. Ale to może nie przeszkodzić niestety :-(

masz rację. osobiście sam się dziwie, że tak sie kurczowo trzymają terenów krainy kormorana. może mało w tym patriotyzmu lokalnego ale ja bym wolał puścić OSy na szutrach w okolicach Torunia (a dokładniej Brodnicy). tam nawierzchnia jest jak z bajki. bardzo twarda nie niszcząca się tak jak u nas.

a już na pewno nie wyobrażam sobie dojazdu do mikołajek tych (zapewne) dziesiątek/setek tysięcy kibiców i zespołów z ciężarówkami wypchanymi sprzętem (u mnie pod domem będą przejeżdżać... może jakąś bramę zrobię i będę pobierał fanty? :twisted: )

jest wiele rzeczy do których można się przyczepić. jednak organizatorem nie jestem ani ja ani Ty więc nam nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki żeby się udało. nie ważne gdzie. rajd do MS i tak będzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę na dobry rajd pojechać do sąsiedniego kraju niż żeby w Polsce była kicha. Pomysł jest idiotyczny IMO.

Mocno subiektywna opinia.

Ważna jest przecież promocja tego sportu w naszym kraju. Tysiące międzynarodowych kibiców może napędzić nieco sponsorów. Takie rzeczy procentują na przyszłość.

Też się boję korków, ale przecież nie można mieć wszystkiego. Przestańmy "malkontencić", więcej pogody ducha.

szutry mazurskie są denne i to rajd raczej terenowy.

Nie bardziej od Cypru

 

Ja wolę na dobry rajd pojechać do sąsiedniego kraju

Doba jazdy, a na Mazury dwie godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, dla mnie jest jeszcze taki drobiazg że szutry mazurskie są denne i to rajd raczej terenowy. Ale to może nie przeszkodzić niestety :-(

 

AZ widziałeś zeszłoroczne szutry ??? Hajłeje takie że mmmmm jak by było terenowo to bym nie przykasował subaru a że było równo i szybko to mi się wypadło...

 

Odcinki znaleźli bardzo ok mam nadzieję zobaczyc w końcu fabryki u nas.

 

baaaaaaaardzo nieoficjalnie i plotkarsko :wink: podobno groszek jakimś niefabrycznym foxem ma pojechać Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę na dobry rajd pojechać do sąsiedniego kraju niż żeby w Polsce była kicha. Pomysł jest idiotyczny IMO.

 

niektórzy nie mają kasy, żeby jeździć na sąsiednie rajdy i z pewnością chętnie by zobaczyli rundę MŚ w Polsce. Szczerze powiedziawszy to z początku twierdziłem, że nie mamy szans, ale teraz coraz więcej różnych informacji, że wszystko idzie w dobrą stronę.

 

Jeszcze jakby się udało zaprosić kilku węgrów w VFTSach to byłby kompletny wypas :mrgreen: (marzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę na dobry rajd pojechać do sąsiedniego kraju niż żeby w Polsce była kicha. Pomysł jest idiotyczny IMO.

 

:shock: idiotyczny :?:

niby dlaczego :?:

i niby dlaczego ma byc kicha :?: , nie ma jak optymizm w narodzie :!:

 

dla mnie rewelacyjny :!: , w zeszłym roku organizacja Polskiego na 5 z plusem, wiec nie wydaje mi sie, zeby w tym roku dali ciała, trzymam kciuki :!:

 

 

a jakie szanse ma Rajd Polski na bycie eliminacją MŚ?

 

wrrrrrrrrrrrr :evil: ale by mi sie dostało kiedyś w szkole na j. Polskim za taką składnię :roll:

A prof. Miodek, to by palpitacji serca dostał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lista zawiera 59 pozycji. Znajdują się na niej trzy samochody S2000, dwadzieścia N4. STP MapaMap Rally Team zgłosił załogę Kajetan Kajetanowicz/Maciej Wisławski w Lancerze."

 

Może nie wszystko stracone

 

"dwa Saxo N2 oraz trzy samochody klas historycznych."

 

Vertowe :?:

 

http://www.autoklub.pl/15234,hotnews.ht ... d2785f0993

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...