Skocz do zawartości

Skutery - doświadczenia opinie itp.itd


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Vespa to klasyka gatunku tak jak nie wiem 911 czy Aston , nowy czy stary zawsze wiesz co to.Z drugiej strony kompletnie minie nie leżą skutery ala ścigacze tak jak i same ścigacze.Zdecydowanie bym wolał cafe racera.

Ooo i tyle w temacie :P

 

 

Screenshot_20190504-230247_Pinterest.jpg

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odstawiajac design całkowicie na bok bo to kwestia gustu uważam że największą zaletą Vespy jest jej uniwersalność. Mozna niż pojechać w klapkach i koszulce na plażę jak i w garniaku na spotkanie czy do opery.I w jednej i drugiej sytuacji sprawdza się doskonale. Takim Peugeotem streetfighterem tego sie juz nie zrobi bo to tak jakby w garniturze wsiasc na scigacza.Screenshot_20190505-104248_Pinterest.thumb.jpg.9db23659901c8a06ff6b756f63897430.jpg

 

 

Aczkolwiek pogodzić też można :)Screenshot_20190505-104017_Pinterest.jpg.cc4422aabe992cf634c9a92c72e9863f.jpgScreenshot_20190505-104458_Pinterest.thumb.jpg.6c0aa4739d58834ae481d3920718d79f.jpg

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Korton napisał:

Ja nie rozumiem jak fanowi motoryzacji i ogólnie facetowi może się podobać Vespa, wg mnie skuter fajny dla kobiety, dla faceta nie bardzo....

Ładne skutery:

b-max,

Peugeot Speedfight 4
Aprilia Atlantic
ZIPP QUANTUM R MAX

Vespa przyciąga Kobiety ;). Żadna koleżanka nie odmówiła mi przejażdżki nad jezioro, wszystkie przytulały się. No ale wtedy byłem piękny i młody :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turdziGT bądź ostrożny z tym dowolnym look’iem ;)

Przemyśl zakup ochraniaczy na korpus, ręce, kolana i sensownych butów.

Nie będziesz wyglądał może jak z żurnala ale w razie W nie zmienisz się w tzw „zdrapkę”.

Skuter to megafrajda ale pewien instruktor szkoły motocyklowej pokazał mi zdjęcia ludzi po różnych przygodach na skuterach (pojemność nie miała znaczenia) - ZGROZA!

Edytowane przez Michał Krupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak o odrapke nie trudno nawet na sukskuterze.

 

Tymczasem się zaczęło jest już nowy wydech i którego wyleciała  plaba i nowe dusze Polini do gaźnika. Bedzie dlubane w weekend :)Screenshot_20190508-224104_Gallery.thumb.jpg.b509258609b0f9521aa1207cb3de6605.jpgScreenshot_20190508-224031_Gallery.thumb.jpg.c51c1c9fe0d245e863ae4707e725fe75.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, turdziGT napisał:

No tak o odrapke nie trudno nawet na sukskuterze.

 

Tymczasem się zaczęło jest już nowy wydech i którego wyleciała  plaba i nowe dusze Polini do gaźnika. Bedzie dlubane w weekend :)imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6Screenshot_20190508-224104_Gallery.thumb.jpg.b509258609b0f9521aa1207cb3de6605.jpgScreenshot_20190508-224031_Gallery.thumb.jpg.c51c1c9fe0d245e863ae4707e725fe75.jpg

 

 

Policz sobie obroty śrubki jak będziesz regulował gaźnik żeby później wrócić do tego co było. My jeszcze odgieliśmy blaszkę w pływaku żeby benzyny nie zabrakło. Najlepiej przed modami wyczyścić silnik z syfu żeby nawet ziarnko piasku nie dostało się do gaźnika.

Wyczyść świecę ;) w razie W lepiej mieć kilka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszły konie po betonie , wydech , dysza i pozdejmowane plaby. 70 dych teraz idzie i od razu bezpieczniej bo juz u mnie na wsi nikt mnie nie wyprzedza :) Ale niestety trzeba jeszcze nad mieszanka popracować bo nie do końca jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Kiedyś próbowałem skutera, ale niemile wspominam. Siedzi się jak, za przeproszeniem, na sedesie, przy ruszaniu / zatrzymywaniu podłoga przeszkadza, ogólnie jakoś niepewnie, gdy się nie czuje maszyny między kolanami. Ale istotnie, w mieście jest to na pewno bardziej uniwersalny pojazd niż motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, subarutux napisał:

Kiedyś próbowałem skutera, ale niemile wspominam. Siedzi się jak, za przeproszeniem, na sedesie, przy ruszaniu / zatrzymywaniu podłoga przeszkadza, ogólnie jakoś niepewnie, gdy się nie czuje maszyny między kolanami. Ale istotnie, w mieście jest to na pewno bardziej uniwersalny pojazd niż motocykl.

Skuter skuterowi nierówny.Przejedź się na x maxie albo forzie i wtedy może troche zmienisz optyke na ten temat.Ja majac 188cm wzrostu nie czuje sie jak na kibelku-fakt,że w 90% sprzetow tak wlasnie jest,ale sa wyjatki.

Skuter ma wiele zalet-mnogosc schowkow,niskie spalanie,porecznosc w miescie,automat (wygoda),komfort podrozowania.

Edytowane przez beemowiec
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tommo napisał:

 

Coś w tym złego? Mega uniwersalny pojazd.

Polecam najpierw się przejechać a potem biadolić.

 

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Nie podoba mi się tył.

 

Według mne tak wygląda turystyczne enduro:

 

 

 

 

varadero_1000.jpg

f_650.jpg

afrika_twin_750.jpg

pegaso_650.jpg

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...