Skocz do zawartości

Koncerty rockowe i pochodne :)


Krebelka

Rekomendowane odpowiedzi

To Illusion się reaktywowało? :shock: Mają jakąś stronę z terminami koncertów?

Byłem na ich "Jedynym koncercie" we Wrocławiu w 13-12-2008 :arrow: R E W E L A C J A :twisted:

 

antolll, co to masz za stolik pod klawisz? Jest stabilny? Szukam czegoś takiego, bo pod nogami muszę mieć pedalboard z wynalazkami do harmonijki, a te które widziałem w sklepie, albo były za wielkie albo się kolebały ...

Gratuluję kapeli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antolll, co to masz za stolik pod klawisz? Jest stabilny? Szukam czegoś takiego, bo pod nogami muszę mieć pedalboard z wynalazkami do harmonijki, a te które widziałem w sklepie, albo były za wielkie albo się kolebały ...

Gratuluję kapeli :mrgreen:

 

Pełna seria, fabryczny statyw KORGa pod SP-250.

http://www.dolphinmusic.co.uk/shop_imag ... -large.jpg

Fajny, bo stabilny i wygodny, jest miejsce na nogi i pedał. Poza tym od spodu przykręca się toto na dwie śrubki ręką odkręcane.

Niefajny, bo żeby rozstawić potrzebny śrubokręt i chwila pracy, ale jeśli nie jeździsz codziennie na inne wesele to polecam. :wink:

A, i jest dokładnie dopasowany do spodu mojego piana, wątpię, żeby do innych pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To Illusion się reaktywowało? :shock: Mają jakąś stronę z terminami koncertów?

Byłem na ich "Jedynym koncercie" we Wrocławiu w 13-12-2008 :arrow: R E W E L A C J A :twisted:

Reaktywowali się na tour po PL w tym roku :)

05.11 - Gdańsk.

 

Ja idę na 100%.

Ktoś z forum jeszcze też planuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na Rammsteina wybieram się na 14-ego. Wczoraj natomiast byłem w Multikinie na koncercie Nirvany... sam koncert świetny, natomiast Multikino zupełnie sobie nie poradziło. Odtwarzali DVD chyba z Play Station 3, przynajmniej tak wyglądał interfejs. Było pół godziny opóźnień: najpierw cały obraz w pięknej zieleni (inny region płyty niż odtwarzacz?), później brak dźwięku, następnie jakieś zacinki a na koniec były problemy z ustawieniem obrazu na pełen ekran... Jak już wszystko niby leciało okej, to i tak co pewien czas były zacinki/zaniki dźwięku... Ale to była niby premiera, więc może teraz już mają ogarnięte ;) dla fanów na pewno ciekawostka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wpadniesz po mnie do Torunia?

 

 

w sumie to bardzo nie po drodze to to nie jest 8)

 

 

W zasadzie to jest prawie calkiem po drodze.

W tamtym tygodniu otworzyli wreszcie autostrade z Torunia do Gdańska. Jadac przepisowo dojedzie sie w 70 minut.

 

Przy takim ukladzie niewarto nawet myslec o jezdzie z Warszawy "siódemką" - ja zawsze tak jezdzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wpadniesz po mnie do Torunia?

 

 

w sumie to bardzo nie po drodze to to nie jest 8)

 

Spoko spoko, ja żartowałem.. nie śmierdze groszem i nie mam kasy na bilet.... ale z Torunia do Gdańska jest nieco ponad godzine teraz. Kilka dni temu otworzyli odcinek autostrady i teraz już od samego Torunia można śmigać do 3miasta :D Więc inaczej nie widzę sensu, zeby jechać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wg eventim'e są jeszcze bilety np. na płytę na poniedziałek.

 

Wybiera się ktoś z forum?

bo ja bardzo bym chciał pojechać, ale samemu z Wawy to mi się trochę nie chce :wink:

 

Bartek - ja jadę :-) Dwa miejsca już są zajęte, ale jedno jeszcze wolne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek - ja jadę :-) Dwa miejsca już są zajęte, ale jedno jeszcze wolne :-)

 

:shock: :idea: proszę o wstępną rezerwację :idea::idea:

 

na który koncert jedziesz :?:

 

Jedziemy w poniedziałek. Rezerwacja zrobiona :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Płyta :?:

 

wracacie od razu po koncercie :?:

 

ale się cieszę :idea:

 

Płyta :-) Plan jest taki, żeby wracać od razu po koncercie, chyba że będzie tragiczna pogoda, to wtedy przenocujemy gdzieś na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...